Шардара ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 170 "Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 24 мамырдағы № 143 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 29 мамырда № 6534-13 болып тiркелдi
Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шардара ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы №170 "Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5035 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Шардара ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Шардара ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін";
көрсетілген қаулының 2-тармағы және 2-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Шомпиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шардара ауданының әкімі А. Карсыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Шардара аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________ С.Кошалиев
" " ________ 2024 жыл
Шардара ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 24 мамырдағы
№ 143 қаулысына қосымша
Шардара ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 6 мамырдағы
№170 қаулысына 1 қосымша
Шардара ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Шардара қаласы
Ө.Түгелбаев көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Бердібек Соқпақбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
2
Шардара қаласы
Ғ.Мұратбаев көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "№ 1, М.Әуезов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
3
Шардара қаласы
Қазыбек би көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "М.Горький атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
4
Шардара қаласы
С.Әшіров көшесі, Түркістан облысының қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының "Шардара аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорыны ғимаратының алдындағы стенд
5
Шардара қаласы
Ж.Қолдасов көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "№ 2 Жамбыл Жабаев атындағы бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
6
Шардара қаласы
Ы.Алтынсарин көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Қ.Аманжолов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
7
Шардара қаласы
К.Байсейтова көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Құрманғазы Сағырбайүлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
8
Шардара қаласы
Жастар көшесі, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шардара аудандық № 2 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
9
Шардара қаласы
Б.Тажиев көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "А.Иманов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
10
Шардара қаласы
Әл-Фараби көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Шардара мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
11
Шардара қаласы
А.Елмұратов көшесі, Түркістан облысы, "Шардара су электр станциясы" акционерлік қоғамы ғимаратының алдындағы стенд
12
Шардара қаласы
С.Әшіров көшесі, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Түркістан облыстық № 4 олимпиада резервінің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
13
Шардара қаласы
Ғ.Мұратбаев көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
14
Қ.Тұрысбеков ауылдық округі, Шардара елді мекені
А.Әлімбетов көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Ш.Уалиханов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
15
Қ.Тұрысбеков ауылдық округі, Шардара елді мекені
К.Тілегенов көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "А.Әлімбетов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
16
Қ.Тұрысбеков ауылдық округі, Ақберді елді мекені
М.Маймақов көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "№ 11 Шардара бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
17
Қоссейіт ауылдық округі, Қоссейіт елді мекені
Д.Қонаев көшесі мен Ұзын ата көшесінің қиылысында орналасқан стенд
18
Қоссейіт ауылдық округі, Қоссейіт елді мекені
Д.Қонаев көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Сырдария жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
19
Көксу ауылдық округі, Көксу елді мекені
С.Асылбеков көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "С.Ерубаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
20
Көксу ауылдық округі, Айдаркөл Қашары елді мекені
Айдаркөл Қашары көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "№ 8 Көксу бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
21
Көксу ауылдық округі, Баспанды елді мекені
Баспанды көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "№ 9 Көксу бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
22
Көксу ауылдық округі, Көксу елді мекені
Алматы көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Т.Айбергенов атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
23
Ұзыната ауылдық округі, Ұзын ата елді мекені
Ынтымақ көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Ұзын-ата жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
24
Ұзыната ауылдық округі, Ұзын ата елді мекені
Ынтымақ көшесі, Түркістан облысы Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шардара аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Ұзын ата ауылдық "Мәдениет үйі" мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
25
Алатау батыр ауылдық округі, Қазақстан елді мекені
А.Құнанбаев көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Қазақстан жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
26
Алатау батыр ауылдық округі, Қазақстан елді мекені
Қисабеков көшесі, Түркістан облысы Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шардара аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Алатау батыр ауылдық "Мадениет үйі" мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
27
Алатау батыр ауылдық округі, Қазақстан елді мекені
Қисабеков көшесі бойында орналасқан стенд
28
Қызылқұм ауылдық округі, Қызылқұм елді мекені
Ә.Молдағұлова көшесі мен С.Сейфулин көшесінің қиылысында орналасқан стенд
29
Қызылқұм ауылдық округі, Қызылқұм елді мекені
Ә.Молдағұлова көшесі, Түркістан облысы Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шардара аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Қызылқұм ауылдық "Мәдениет үйі" мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
30
Сүткент ауылдық округі, Сүткент елді мекені
Ә.Тоқсанбаев көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Т.Тәжібаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
31
Ақшеңгелді ауылдық округі, Ақалтын елді мекені
Орталық көшесі, Түркістан облысы Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шардара аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Ақалтын ауылдық "Мәдениет үйі" мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
32
Ақшеңгелді ауылдық округі, Егізқұм елді мекені
Ы.Алтынсарин көшесі, Түркістан облысының білім басқармасының Шардара ауданының білім бөлімінің "Егізқұм жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
33
Достық ауылдық округі, Достық елді мекені,
Әл-Фараби көшесі, Түркістан облысы Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шардара аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Достық ауылдық "Мәдениет үйі" мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
34
Жаушықұм ауылдық округі, Жаушықұм елді мекені
Жаушықұм көшесі мен Ә.Жангелдин көшесінің қиылысында орналасқан стенд

О внесении изменений в постановление акимата Шардаринского района от 6 мая 2019 года № 170 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями"
Постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 24 мая 2024 года № 143. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 29 мая 2024 года № 6534-13
Акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шардаринского района от 6 мая 2019 года № 170 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5035) следующие изменения:
заголовок к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Шардаринского района";
Преамбулу к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Шардаринского района согласно приложению к настоящему постановлению";
пункт 2 и приложение 2 к указанному постановлению исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Шомпиева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шардаринского района А. Карсыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Шардаринской районной
территориальной избирательной комиссии
______________ С.Кошалиев
" " _________2024 года
Приложение к постановлению
акимата Шардаринского района
от 24 мая 2024 года № 143
Приложение 1 к постановлению
акимата Шардаринского района
от 6 мая 2019 года №170
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Шардаринского района
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Шардара
Улица О.Тугельбаева, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Бердибека Сокпакбаева" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
2
город Шардара
Улица Г.Муратбаева, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "№ 1 общеобразовательная школа имени М.Ауезова" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
3
город Шардара
Улица Казыбек би, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени М.Горького" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
4
город Шардара
Улица С.Аширова, стенд перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Шардаринская центральная районная больница" управления общественного здравоохранения Туркестанской области
5
город Шардара
Улица Ж.Колдасова, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 2 имени Жамбыла Жабаева" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
6
город Шардара
Улица И.Алтынсарина, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени К.Аманжолова" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
7
город Шардара
Улица К.Байсейтова, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Курмангазы Сагырбайулы" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
8
город Шардара
Улица Жастар, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Шардаринская районная детско-юношеская спортивная школа № 2" Управления физической культуры и спорта Туркестанской области
9
город Шардара
Улица Б.Тажиева, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А. Иманова" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
10
город Шардара
Улица Аль-Фараби, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа-лицей Шардара" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
11
город Шардара
Улица А.Елмуратова, стенд перед зданием акционерного общества "Шардаринская гидроэлектростанция" Туркестанской области
12
город Шардара
Улица С.Аширова, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Туркестанская областная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва № 4" Управления физической культуры и спорта Туркестанской области
13
город Шардара
Улица Г.Муратбаева, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
14
Сельский округ К.Турысбеков населенный пункт Шардара
Улица А.Алимбетова, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ш.Уалиханова" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
15
Сельский округ К.Турысбеков населенный пункт Шардара
Улица К.Тлегенова, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А.Алимбетова" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
16
Сельский округ К.Турысбеков населенный пункт Акберды
Улица М.Маймакова, Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа Шардара № 11" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
17
Сельский округ Коссейт населенный пункт Коссейт
Стенд расположенный на пересечении улицы Д. Кунаева и улицы Узын ата
18
Сельский округ Коссейт населенный пункт Коссейт
Улица Д.Конаева, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Сырдария" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
19
Сельский округ Коксу населенный пункт Коксу
Улица С.Асылбекова, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени С.Ерубаева" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
20
Сельский округ Коксу населенный пункт Айдаркол Кашары
Улица Айдаркол Кашары, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа Коксу № 8" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
21
Сельский округ Коксу населенный пункт Баспанды
Улица Баспанды, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа Коксу № 9" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
22
Сельский округ Коксу населенный пункт Коксу
Улица Алматы, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия имени Т.Айбергенова" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
23
Сельский округ Узын ата населенный пункт Узын ата
Улица Ынтымак, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Узын ата" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
24
Сельский округ Узын ата населенный пункт Узын ата
Улица Ынтымак, стенд перед зданием "Дом культуры" села Узын ата государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Шардаринского района" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шардаринского района акимата Шардаринского района Туркестанской области
25
Сельский округ Алатау батыр населенный пункт Казахстан
Улица А.Кунанбаева, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Казахстан" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
26
Сельский округ Алатау батыр населенный пункт Казахстан
Улица Кисабекова, стенд перед зданием "Дом культуры" села Алатау батыра государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Шардаринского района" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шардаринского района акимата Шардаринского района Туркестанской области
27
Сельский округ Алатау батыр населенный пункт Казахстан
Стенд расположенный по улице Кисабекова
28
Сельский округ Кызылкум населенный пункт Кызылкум
Стенд расположенный на пересечении улицы А.Молдагуловой и улицы
С. Сейфулина
29
Сельский округ Кызылкум населенный пункт Кызылкум
Улица А.Молдагуловой, стенд перед зданием "Дом культуры" села Кызылкум государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Шардаринского района" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шардаринского района акимата Шардаринского района Туркестанской области
30
Сельский округ Суткент населенный пункт Суткент
Улица А.Токсанбаева, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Т.Тажибаева" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
31
Сельский округ Акшенгелды населенный пункт Акалтын
Улица Центральная, стенд перед зданием "Дом культуры" села Акалтын государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Шардаринского района" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шардаринского района акимата Шардаринского района Туркестанской области
32
Сельский округ Акшенгелды
населенный пункт Егизкум
Улица Ы.Алтынсарина, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Егизкум" отдела образования Шардаринского района управления образования Туркестанской области
33
Сельский округ Достык населенный пункт Достык
Улица Аль-Фараби, стенд перед зданием "Дом культуры" села Достык государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Шардаринского района" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шардаринского района акимата Шардаринского района Туркестанской области
34
Сельский округ Жаушыкум населенный пункт Жаушыкум
Стенд расположенный на пересечении улицы Жаушыкум и улицы А.Жангелдина