Жетісай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 ақпандағы № 13-80-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 23 ақпанда № 6465-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жетісай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы М. Касимов
Жетісай аудандық мәслихатының
2024 жылғы 22 ақпандағы
№ 13-80-VIII шешіміне қосымша
Жетісай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Жетісай аудандық мәслихатының "Жетісай ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 41-220-VI (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 6013 болып тіркелген) шешімі;
2. Жетісай аудандық мәслихатының "Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 41-220-VI "Жетісай ауданы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 1 қазандағы № 11-78-VII (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 24729 болып тіркелген) шешiмi;
3. Жетісай аудандық мәслихатының "Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 41- 220-VI "Жетісай ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 15 наурыздағы № 18-114-VII (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 27316 болып тіркелген) шешiмі.

О признании утратившими силу некоторых решений Жетысайского районного маслихата
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 22 февраля 2024 года № 13-80-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 23 февраля 2024 года № 6465-13
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жетысайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата М. Касимов
Приложение к решению
Жетысайского районного маслихата
от 22 февраля 2024 года № 13-80-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений Жетысайского районного маслихата
1. Решение Жетысайского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 41-220-VI "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жетысайском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6013);
2. Решение Жетысайского районного маслихата от 1 октября 2021 года № 11-78-VII "О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 41-220-VІ "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Жетысайскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24729);
3. Решение Жетысайского районного маслихата от 15 марта 2022 года № 18-114-VII "О внесении изменения в решение Жетысайского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 41-220-VІ "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жетысайском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27316).