Келес аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қыркүйектегі № 5-59-VIІI "Келес ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 шілдедегі № 16-125-VIII шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 тамызда № 6568-13 болып тіркелді
Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес аудандық мәслихатының "Келес ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2023 жылғы 22 қыркүйектегі №5-59-VIІI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6357-13 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
""Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 97-бабына, "Тұрғын үй көмегін беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2023 жылғы 8 желтоқсандағы №117 бұйрығына сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Келес аудандық мәслихат төрағасы Н. Шаулиев

О внесении изменения в решение Келесского районного маслихата от 22 сентября 2023 года № 5-59-VIІI "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Келесском районе"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 29 июля 2024 года № 16-125-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 6 августа 2024 года № 6568-13
Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Келесском районе" от 22 сентября 2023 года №5-59-VIІI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6357-13) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 8 декабря 2023 года №117 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", Келесский районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Келесского района Н. Шаулиев