Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 2 "Келес ауданында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 4 қазандағы № 257 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 қазанда № 6608-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келес ауданы әкімдігінің "Келес ауданында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы №2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6015 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Келес ауданының әкімі Ж. Агибаев

О признании утратившим силу постановления акимата Келесского района от 6 января 2021 года № 2 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в Келесском районе"
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 4 октября 2024 года № 257. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 8 октября 2024 года № 6608-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Келесского района "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в Келесском районе" от 6 января 2021 года №2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6015).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Келесского района Ж. Агибаев