"Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық мүлкін жекешелендірудің 2021-2025 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 12 мамырдағы № 180 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 16 тамыздағы № 203 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 тамызда № 9061-16 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық мүлкін жекешелендірудің 2021-2025 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 12 мамырдағы № 180 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8798 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Н.А. Сақтағановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Е. Кошербаев

О признании утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 мая 2021 года № 180 "О некоторых вопросах приватизации коммунального имущества Восточно-Казахстанской области на 2021-2025 годы"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 августа 2024 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 августа 2024 года № 9061-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 мая 2021 года № 180 "О некоторых вопросах приватизации коммунального имущества Восточно-Казахстанской области на 2021-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8798).
2. Государственному учреждению "Управление финансов Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Сактаганова Н.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Е. Кошербаев