Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 17/155-VІ "Катонқарағай ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 сәуірдегі № 15/204-VIII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 мамырда № 9013-16 болып тіркелді
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Катонқарағай ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 17/155-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-13-134 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Катонқарағай ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ереженің:
3-тараудың 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қосымшаның сыртқы бетінің жоғары жағында ортада алтын түсті Қазақстан Республикасының Елтаңбасы бейнеленіп, түгелдей бас әріппен мемлекеттік тілде "ҚҰРМЕТ ГРАМОТАСЫ", орыс тілінде "ПОЧЕТНАЯ ГРАМОТА" деген жазулар орналасқан. Ішкі жағында алтын түсті өрнекпен жиектеліп, оң және сол жақ беттерінің жоғары жағында ортада Қазақстан Республикасының желбіреген Туы орналасқан. Сол жақ бетінде түгелдей бас әріппен мемлекеттік тілде "КАТОНҚАРАҒАЙ АУДАНЫНЫҢ ҚҰРМЕТ ГРАМОТАСЫ", оң жақ бетінде орыс тілінде "ПОЧЕТНАЯ ГРАМОТА КАТОН-КАРАГАЙСКОГО РАЙОНА" деген жазулар орналасқан. Төменде мемлекеттік және орыс тілдерінде наградталушының тегі, аты, әкесінің аты және сіңірген еңбектері көрсетіледі. Құрмет грамотасы аудан әкімінің және аудандық мәслихат төрағасының қолдарымен расталады. Берілген уақыты көрсетіледі.";
4 – тараудың 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Құрмет грамотасымен наградтау туралы (тиісті ұйым басшысының қолымен) ұсынысты еңбек, шығармашылық ұжымдары, аудандық өкілді және атқарушы органдар, қоғамдық бірлестіктер атынан олардың басшылары енгізеді.";
4-тараудың 7-тармағы 2-абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Комиссияның оң қорытындысына сәйкес аудан әкімі мен аудандық мәслихат төрағасының (немесе олардың міндеттерін атқарушының) бірлескен өкімі арқылы Құрмет грамотасымен наградтау туралы шешім қабылданады.";
4 - тараудың 8- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Құрмет г рамотасын тапсыру салтанатты түрде жүргізіледі. Құрмет грамотасын аудан әкімі немесе аудандық мәслихат төрағасы, немесе олардың тапсырысы бойыша өзге тұлға тапсырады.".

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 13 апреля 2018 года № 17/155-VІ "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Катон-Карагайского района"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 апреля 2024 года № 15/204-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 мая 2024 года № 9013-16
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон – Карагайского районного маслихата "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Катон-Карагайского района" от 13 апреля 2018 года № 17/155-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-13-134) следующее изменения:
в положении о награждении Почетной грамотой Катон-Карагайского района, утвержденном указанным решением:
пункт 4 главы 3 изложить в новой редакции:
"4. На лицевой стороне вкладыша в верхней части по центру расположен Герб Республики Казахстан под цвет золота, с надписью на государственном языке с прописными буквами "ҚҰРМЕТ ГРАМОТАСЫ" и на русском языке "ПОЧЕТНАЯ ГРАМОТА". С внутренней стороны вкладыша по сторонам размещен орнамент золотистого цвета, с левой и с правой стороны в верхней части по центру расположено изображение развевающегося Флага Республики Казахстан. На левой стороне прописными буквами на государственном языке нанесен надписи "КАТОНҚАРАҒАЙ АУДАНЫНЫҢ ҚҰРМЕТ ГРАМОТАСЫ", на правой стороне на русском языке "ПОЧЕТНАЯ ГРАМОТА КАТОН-КАРАГАЙСКОГО РАЙОНА". Ниже на государственном и на русском языках указываются фамилия, имя, отчество и заслуги награждаемого. Почетная грамота заверяется подписями акима района и председателя районного маслихата. Указывается дата выдачи.";
пункт 6 главы 4 изложить в новой редакции:
"6. Представление о награждении Почетной грамотой (с подписью руководителя соответствующей организации) от имени трудовых, творческих коллективов, районных представительных и исполнительных органов, общественных объединений вносят их руководители.";
абзац 2 пункта 7 главы 4 изложить в новой редакции:
"7. Решение о награждении Почетной грамотой принимается акимом района и председателем районного маслихата (или лиц исполняющих их обязанности) согласно положительного заключения Комиссии путем издания совместного распоряжения.";
пункте 8 главы 4 изложить в новой редакции:
"8. Вручение Почетной грамоты производится в торжественной обстановке. Почетную грамоту вручает аким района или председатель районного маслихата либо иное лицо по их поручению.".

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Болаев

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Катон-Карагайского районного маслихата Б. Болаев