Ұлан ауданы мәслихатының кейбір шешімдерін күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 118 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 сәуірде № 8990-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ұлан ауданы мәслихатының шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Калиева
2024 жылғы 27 наурыздағы
№ 118 қосымша
Ұлан ауданы мәслихатының күші жойылды деп тану туралы шешімдерін тізімі
1. Ұлан ауданы мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 201 "Ұлан ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-17-181 болып тіркелген) шешімі;
2. Ұлан ауданы мәслихатының 2018 жылғы 11 шілдедегі № 212 "Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 201 "Ұлан ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-17-188 болып тіркелген) шешімі;
3. Ұлан аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 91 "Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 201 "Ұлан ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Уланского районного маслихата
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2024 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 апреля 2024 года № 8990-16
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Калиева
Приложение
от 27 марта 2024 года
№ 118
Перечень решений Уланского районного маслихата подлежащих признанию утратившими силу
1. Решение Уланского районного маслихата от 22 мая 2018 года № 201 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества по Уланскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-17-181);
2. Решение Уланского районного маслихата от 11 июля 2018 года № 212 "О внесении изменении в решение Уланского районного маслихата от 22 мая 2018 года № 201 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Уланского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-17-188);
3. Решение Уланского районного маслихата от 14 декабря 2021 года № 91 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества по Уланскому району" от 22 мая 2018 года № 201".