Жаңақала ауданы әкiмiнiң "Жаңақала ауданы аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" 2018 жылғы 30 қарашадағы № 9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімінің 2024 жылғы 25 шілдедегі № 5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 шілдеде № 7415-07 болып тіркелді
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала ауданы әкiмiнiң "Жаңақала ауданы аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" 2018 жылғы 30 қарашадағы № 9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5417 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 120 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 120 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Саралжын ауылы, Саралжын көшесі 4/2, "Жаңақала аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесі ауылдық кітапхана ғимараты.
Шекаралары: Саралжын ауылы, Тоңаша, Шоқа, Қырғын, Балапан, Тасқұдық, Қоңырқұдық, Қақпанқызыл, Қартабай, Жолқызыл, Дүзгінтөбе, Жынғылды, Қияқты қыстаулары.";
№ 126 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 126 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Салтанат ауылы, Салтанат көшесі 15/2, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Салтанат медициналық пункті ғимараты.
Шекаралары: Салтанат ауылы, Кіші Салтанат, Қоңырқұдық, Көзбен, Айпара, Інгенөлген, Саздыбөлек, Ащықызыл қыстаулары.";
№ 132 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 132 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәстексай ауылы, Б.Момышұлы көшесі 1/1, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Мәстексай ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Мәстексай ауылы, Шомбал, Бердібек, Неғмет, Шаекен, Жанке, Өтебай, Саралжын, Ащықұдық, Көккөз-1, Көккөз-2, Көккөз-3, Бостыбай, Жанту, Қоңырқұдық, Қисық қыстаулары.";
№ 134 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 134 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қырқопа ауылы, Д.Нүрпейсова көшесі 1/3, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қырқопа ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Қырқопа ауылы, Ақ Үй, Қызылбас, Ақсай-1, Ақсай-2, Еңбек, Күйген, Жолқұдық, Сарыгөбен, Делгір, Қаразагон, Балғын, Қарабарақ, Байтоқ, Гүрілдеуік, Жетіқұдық, Орысқопа қыстаулары.".

О внесении изменений в решение акима Жангалинского района от 30 ноября 2018 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории Жангалинского района"
Решение акима Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 25 июля 2024 года № 5. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 26 июля 2024 года № 7415-07
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жангалинского района от 30 ноября 2018 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории Жангалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5417) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок № 120 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 120
Местонахождение: село Саралжын, улица Саралжын 4/2, здание сельской библиотеки государственного учреждения "Жангалинская районная централизованная библиотечная система".
Границы: село Саралжын, зимовки Тоңаша, Шоқа, Қырғын, Балапан, Тасқұдық, Қоңырқұдық, Қақпанқызыл, Қартабай, Жолқызыл, Дүзгінтөбе, Жынғылды, Қияқты.";
избирательный участок №126 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №126
Местонахождение: село Салтанат, улица Салтанат 15/2, здание медицинского пункта Салтанат государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жангалинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Границы: село Салтанат, зимовки Кіші Салтанат, Қоңырқұдық, Көзбен, Айпара, Інгенөлген, Саздыбөлек, Ащықызыл.";
избирательный участок № 132 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 132
Местонахождение: село Мастексай, улица Б.Момышулы, 1/1, здание Мастексайского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Границы: село Мастексай, зимовки Шомбал, Бердібек, Неғмет, Шаекен, Жанке, Өтебай, Саралжын, Ащықұдық, Көккөз-1, Көккөз-2, Көккөз-3, Бостыбай, Жанту, Қоңырқұдық, Қисық.";
избирательный участок № 134 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 134
Местонахождение: село Кыркопа, улица Д.Нурпейсовой, 1/3, здание сельского дома культуры Кыркопа государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Границы: село Кыркопа, зимовки Ақ Үй, Қызылбас, Ақсай-1, Ақсай-2, Еңбек, Күйген, Жолқұдық, Сарыгөбен, Делгір, Қаразагон, Балғын, Қарабарақ, Байтоқ, Гүрілдеуік, Жетіқұдық, Орысқопа.".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңақала ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аким района А. Кушкинбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңақала аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жангалинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Кушкинбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Жангалинская районная
территориальная
избирательная комиссия