Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің "Жәнібек ауданы бойынша жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" 2018 жылғы 28 наурыздағы № 53 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 48 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 25 сәуірде № 7369-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Жәнібек ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің "Жәнібек ауданы бойынша жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" 2018 жылғы 28 наурыздағы № 53 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5159 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жәнібек ауданы әкімдігінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Шиниязов

О признании утратившим силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 53 "Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров по Жанибекскому району"
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 23 апреля 2024 года № 48. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 25 апреля 2024 года № 7369-07
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 53 "Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров по Жанибекскому району" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5159).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанибекского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Т. Шиниязов