Казталов ауданы әкiмiнiң "Казталов ауданы аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 2024 жылғы 16 тамыздағы № 22 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 16 тамызда № 7422-07 болып тіркелді
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов ауданы әкімінің "Казталов ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3192 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
реттік нөмірі 7-жол жаңа редакцияда жазылсын:
7
№ 225
Қаракөл ауылы, Сабыр, Қосарал, Оңбай, Бекет, Жылти, Жаманқұдық, Ибатшеген, Бесоба, Құрайлы, Қамыстыкөл, Ақкөлмек, Бекіш, Құлшыман, Жаңабаз, Нәсіп ауылшаруашылығы мекендері.
Қаракөл ауылы, Қаракөл көшесі № 28, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Қаракөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
реттік нөмірі 44-жол жаңа редакцияда жазылсын:
44
№ 262
Қарасу ауылы, Бостандық ауылы, Ақтай, Сүттігенді, Айдархан қыстағы, Құшығанақ, Тоқсоба, Сарымсақ, Талсай, Бисенғали, Ащықұдық ауылшаруашылығы мекендері
Қарасу ауылы, Т.Қалиев көшесі № 19, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Қарасу ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
реттік нөмірі 46-жол жаңа редакцияда жазылсын:
46
№ 264
Ащысай ауылы, Дауылбай, Бестентек, Дәуқара, Шолаққопа ауылшаруашылығы мекендері
Ащысай ауылы, Ащысай көшесі № 15, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Ащысай ауылдық клубының ғимараты
2. "Казталов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Казталов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛІСІЛДІ"
Казталов аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Казталов ауданының әкімі А. Саркулов

О внесении изменений в решение акима Казталовского района от 30 января 2013 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Казталовского района"
Решение акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 16 августа 2024 года № 22. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 16 августа 2024 года № 7422-07
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Казталовского района от 30 января 2013 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Казталовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3192) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
строку, порядковый номер 7 изложить в новой редакции:
1
7
№ 225
село Қаракуль, сельскохозяйственные пункты Сабыр, Қосарал, Оңбай, Бекет, Жылти, Жаманқұдық, Ибатшеген, Бесоба, Құрайлы, Қамыстыкөл, Ақкөлмек, Бекіш, Құлшыман, Жаңабаз, Нәсіп.
село Қаракуль, улица Каракуль № 28, здание коммунального государственного учреждения "Каракульская начальная школа отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
строку, порядковый номер 44 изложить в новой редакции:
2
44
№ 262
село Карасу, село Бостандык, зимовки Актай, Сүттігенді, Айдархан, сельскохозяйственные пункты Құшығанақ, Токсоба, Сарымсак, Талсай, Бисенгали, Ащықұдық.
село Карасу, улица Т.Калиева № 19, здание "Карасуского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова отдела культуры и развития языков акимата Казталовского района"
строку, порядковый номер 46 изложить в новой редакции:
2
46
№ 264
село Ащысай, сельскохозяйственные пункты Дауылбай, Бестентек, Даукара, Шолаққопа.
село Ащысай, улица Ащысай № 15, здание "Ащысайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова отдела культуры и развития языков акимата Казталовского района"
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Казталовского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Казталовского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
"СОГЛАСОВАНО"
Казталовская районная
территориальная
избирательная комиссия
Аким Казталовского района А. Саркулов