Тасқала ауданы әкімінің 2020 жылғы 9 қыркүйектегі № 11 "Тасқала ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімінің 2024 жылғы 3 қыркүйектегі № 23 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 қыркүйекте № 7428-07 болып тіркелді
Тасқала ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала ауданы әкімінің "Тасқала ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2020 жылғы 9 қыркүйектегі № 11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6355 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала ауданы әкімі аппаратының басшысы осы шешімнің Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в решение акима Таскалинского района от 9 сентября 2020 года № 11 "Об образовании избирательных участков на территории Таскалинского района"
Решение акима Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 3 сентября 2024 года № 23. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 4 сентября 2024 года № 7428-07
Аким Таскалинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Таскалинского района от 9 сентября 2020 года № 11 "Об образовании избирательных участков на территории Таскалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6355) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата акима Таскалинского района обеспечить государственную регистрацию данного решения в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тасқала ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсiн.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Шакиров
КЕЛІСІЛДІ:
Тасқала аудандық аумақтық сайлау
комиссиясы
Аудан әкімі
2024 жылғы 3 қыркүйектегі № 23
шешіміне қосымша
Тасқала ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскелері
Сайлау учаскелерінің шекаралары
Орналасқан жері
1

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Таскалинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Шакиров
СОГЛАСОВАНО:
Таскалинская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение к решению
Аким района
от 3 сентября 2024 года № 23
Избирательные участки на территории Таскалинского района
Избирательные участки
Границы избирательных участков
Местонахождение
1

324
Ақтау ауылы, Қарой ауылы, Қызылбас, Кулаков, Ақкүшік қыстақтары
Ақтау ауылы, Т.Өмірзақов көшесі, 57, Тасқала ауданының әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақтау ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
2
325
Беленький ауылы
Беленький ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тасқала аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Беленький медициналық пунктінің ғимараты
3
327
Амангелді ауылы, Жигули қыстағы
Амангелді ауылы, Астана көшесі, 11, Тасқала ауданының әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Амангелді ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
4
328
1-Шежін ауылы, Жармалай қыстағы
Бірінші Шежін ауылы, Скоробогатов көшесі, 35, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Бірінші Шежін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
5
329
Тасқала ауылы: Қ.Сәтбаев, Керей хан, Жәнібек хан, С.Сейфуллин, Б.Момышұлы, Қ.Аманжолов, Д.Нұрпейісова, Құрманғазы, Н.Тілендиев, А.Пушкин, Атақоныс, Жібек жолы, Астана, Ақтілек, Көкпар, Сарыжайлау көшелері
Тасқала ауылы, Абай көшесі, 34, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Қ.Сәтпаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
6
330
Тасқала ауылы: Қ.Рысқұлбеков, Абай, Әбілхайыр хан, Ә.Сабиров, С.Жақсығұлов, Т.Жароков, Х.Доспанова, Г.Жуков көшелері, Самал шағын ауданы, Көктем шағын ауданы
Тасқала ауылы, Абай көшесі, 22, Тасқала ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
7
331
Тасқала ауылы: Деркөл өзенінің оң жағалауынан теміржолға дейін: М.Жұмағалиев, М.Мерәліұлы, Ә.Молдағұлова, Қ.Мұңайтпасов, Нұрсұңқар, А.Нечаева, М.Маметова, Игілік, С.Кенжин, Жағалау, Ақжол, Азаттық, Деркөл, Г.Панфилов, Сулысай, Сарыарқа, Полигон, Береке, Саябақ, Ынтымақ, Халықтар достығы (2-20 тұрғын үйлер), Құлагер көшелері
Тасқала ауылы, М.Маметова көшесі, 2, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
8
332
Тасқала ауылы: Деркөл өзенінің сол жағалауы: Ғ.Иржанов, А.Чурилин, Жамбыл, Т.Масин, Б.Төлегенова, Доспамбет жырау, Жеңіс, Б.Жасыбаев, Халықтар достығы (7-45, 22-54 тұрғын үйлер), Б.Саттарханов, Амангелді, Т.Шевченко, С.Ахметкалиев, МТФ, Қ.Омаров, Жерұйық, Ешкітау көшелері, Жігер ауылы
Тасқала ауылы, Жеңіс көшесі, 30, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Бөбек" бөбекжайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
9

324
Село Ақтау, село Қарой, зимовки Қызылбас, Кулаков, Ақкүшік
село Актау, улица Т.Умирзакова, 57, здание Актауского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района
2
325
Село Беленький
Село Беленький, здание медицинского пункта Беленький государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Таскалинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
3
327
Село Амангельды, зимовка Жигули
село Амангельды, улица Астана, 11, здание Амангельдинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района
4
328
Село Чижа-1, зимовка Жармалай
село Первая Чижа, улица Скоробогатова, 35, здание коммунального государственного учреждения "Первочижинская начальная школа" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
5
329
Село Таскала: улицы Қ.Сәтбаев, Керей хан, Жәнібек хан, С.Сейфуллин, Б.Момышұлы, Қ.Аманжолов, Д.Нұрпейісова, Құрманғазы, Н.Тілендиев, А.Пушкин, Атақоныс, Жібек жолы, Астана, Ақтілек, Көкпар, Сарыжайлау
Село Таскала, улица Абай, 34, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени К.Сатбаева" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
6
330
Село Таскала: улицы Қ.Рысқұлбеков, Абай, Әбілхайыр хан, Ә.Сабиров, С.Жақсығұлов, Т.Жароков, Х.Доспанова, Г.Жуков, микрорайон Самал, микрорайон Көктем
Село Таскала, улица Абай, 22, здание государственного коммунального казенного предприятия "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района
7
331
Село Таскала: правый берег реки Деркул до железной дороги: улицы М.Жұмағалиев,
М.Мерәліұлы, Ә.Молдағұлова, Қ.Мұңайтпасов, Нұрсұңқар, А.Нечаева, М.Маметова, Игілік, С.Кенжин, Жағалау, Ақжол, Азаттық, Деркөл, Г.Панфилов, Сулысай, Сарыарқа, Полигон, Береке, Саябақ, Ынтымақ, Халықтар достығы (жилые дома 2-20), Құлагер
Село Таскала, улица М.Маметова, 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
8
332
Село Таскала: левый берег реки Деркул: улицы Ғ.Иржанов, А.Чурилин, Жамбыл, Т.Масин, Б.Төлегенова, Доспамбет жырау, Жеңіс, Б.Жасыбаев, Халықтар достығы (жилые дома 7-45, 22-54), Б.Саттарханов, Амангелді, Т.Шевченко, С.Ахметкалиев, МТФ, Қ.Омаров, Жерұйық, Ешкітау, село Жігер
село Таскала, улица Женис, 30, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Бөбек" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
9

333
Тасқала ауылы: М.Шамов, А.Скоробогатов, С.Сапаров, Ғ.Жангиров, Ғ.Құрманғалиев, Н.Мусин, А.Құсайынов, Шежін, Ш.Қалдаяқов, Айқын, Кеңөріс көшелері
Тасқала ауылы, Абай көшесі, 14, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Садық Жақсығұлов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
10
334
Бірлік ауылы
Бірлік ауылы, Бірлік көшесі, 49, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Бірлік негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
11
335
Мереке ауылы, Қалмақ ауылы, Бубенец, Батырқұдық, Талдықұдық, Жайықбай, Қасым, Аққұс, Қауашай, Дөңбек, Карташов, Есенсай қыстақтары
Мереке ауылы, Абай көшесі, 2А, Тасқала ауданының әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Мереке ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
12
336
Достық ауылы, Қарабура қыстағы
Достық ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1, Тасқала ауданының әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Достық ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
13
337
Бастау ауылы, 250 разъезд
Бастау ауылы, Бастау көшесі, 45, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Бастау бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
14
338
Ынтымақ ауылы, Өмірзақ қыстағы
Ынтымақ ауылы, Ынтымақ көшесі, 27, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Ынтымақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
15
339
Атамекен ауылы, Алмалы, Митрофан, Молочная, Өтеш қыстақтары
Атамекен ауылы, Иманов көшесі, 4, Тасқала ауданының әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Атамекен ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
16
340
Қалмақшабын ауылы, Аяқ, Қалке, Үштілек, Көлік, Тазгүл, Егізқопа, Новостройка, Жетіқұдық, Волжанка, Қамыстыкөл, 1-Қисықсай, 2-Қисықсай, 3-Қисықсай қыстақтары
Қалмақшабын ауылы, "Тасқала аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің Қалмақшабын ауылдық кітапхана ғимараты
17
341
Оян ауылы, Көкшат, Комсомольск, Қойшығұл, Машдвор, Ақүй, Аппаз, Жаңа аппаз, Жаңаауыл, Айкүміс, Баянас, Көкапан, Қызылағаш, Болашақ, Орысқопа қыстақтары
Оян ауылы, М.Маметова көшесі, 9, Тасқала ауданының әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Оян ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
18

333
Село Таскала: улицы М.Шамов, А.Скоробогатов, С.Сапаров, Ғ.Жангиров, Ғ.Құрманғалиев, Н.Мусин, А.Құсайынов, Шежін, Ш.Қалдаяқов, Айқын, Кеңөріс
село Таскала, улица Абай, 14, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Садыка Жаксыгулова" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
10
334
село Бірлік
Село Бірлік, улица Бірлік, 49, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Бірлік" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
11
335
село Мереке, село Калмак, зимовки Бубенец, Батыркудык, Талдыкудык, Жайыкбай, Касым, Аккус, Кауашай, Донбек, Карташов, Есенсай
Село Мереке, улица Абая 2А, здание Мерекенского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района
12
336
село Достық, зимовка Карабура
Село Достық, улица Бейбитшилик, 1, здание Достыкского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района
13
337
село Бастау, 250 разъезд
Село Бастау, улица Бастау, 45, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Бастау" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
14
338
село Ынтымақ, зимовка Омирзак
село Ынтымақ, улица Ынтымақ, 27, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Ынтымак" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
15
339
Село Атамекен, зимовки Алмалы, Митрофан, Молочная, Өтеш
Село Атамекен, улица Иманова, 4, здание Атамекенского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района
16
340
Село Қалмақшабын, зимовки Аяқ, Қалке, Үштілек, Көлік, Тазгүл, Егізқопа, Новостройка, Жетіқұдық, Волжанка, Қамыстыкөл, 1-Қисықсай, 2-Қисықсай, 3-Қисықсай
Село Қалмақшабын, здание сельской библиотеки Қалмақшабын государственного учреждения "Таскалинская районная централизованная библиотечная система"
17
341
село Оян, зимовки Кокшат, Комсомольск, Койшыгул, Машдвор, Акүй, Аппаз, Жана аппаз, Жанаауыл, Айкумис, Баянас, Кокапан, Қызылагаш, Болашак, Орыскопа
Село Оян, улица М.Маметовой, 9, здание Оянского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района
18

342
Кеңжайлау ауылы, Жетіқұдық, Ащы, Қарой қыстақтары
Кеңжайлау ауылы, "Тасқала аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің Кенжайлау ауылдық кітапхана ғимараты
19
343
Мерей ауылы, Өркен ауылы, Аққайнар ауылы, Птичник, Бақалы, Свинарник, Нұр, Атамұра қыстақтары
Мерей ауылы, Тайманов көшесі, 5, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Мерей жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
20
344
Айнабұлақ ауылы, № 276 разъезд
Айнабұлақ ауылы, Бұлақты көшесі, 15, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Айнабұлақ негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
21
346
Тоғайлы ауылы, Широкий, Шорман, Даяр қыстақтары
Тоғайлы ауылы, Диқаншылар көшесі, Тасқала ауданының әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Тоғайлы ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
22
347

342
село Кенжайлау, зимовки Жетикудык, Ащы, Карой
Село Кенжайлау, здание сельской библиотеки Кенжайлау государственного учреждения "Таскалинская районная централизованная библиотечная система"
19
343
село Мерей, село Оркен, село Аккайнар, зимовки Птичник, Бакалы, Свинарник, Нур, Атамура
Село Мерей, улица Тайманова, 5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Мерей" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
20
344
село Айнабулак, № 276 разъезд
село Айнабулак, улица Булакты, 15, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Айнабулак" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
21
346
село Тогайлы, зимовки Широкий, Шорман, Даяр
село Тогайлы, улица Диканшылар, здание сельского дома культуры Тогайлы государственного коммунального казенного предприятия "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района
22
347

Екінші Шежін ауылы, Талдыбұлақ ауылы, Еменжар ауылы, Бірлік, Ащы, Жармалай, Көсем-1, Көсем-2, Центральная, Майрамкөл, Сад, Жанаауыл, Тапқан қыстақтары
Екінші Шежін ауылы, Карменов көшесі 40, Тасқала ауданының әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Шежін ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

село Вторая Чижа, село Талдыбулак, село Еменжар, зимовки Бирлик, Ащы, Жармалай, Косем - 1, Косем - 2, Центральная, Майрамкол, Сад, Жанаауыл, Тапкан
село Вторая Чижа, улица Карменова 40, здание Чижинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района