Теректі ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 30 шілдедегі № 176 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 шілдеде № 7416-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Теректі ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теректі ауданының әкімі А. Муханбетжанова
Теректі ауданының әкімі
2024 жылғы 30 шілдедегі
№ 176
қаулысына қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің "Теректі ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 21 қаулысы (Нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4255 болып тіркелген).
2. Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің "Теректі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 21 "Теректі ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 11 шілдедегі № 256 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5304 болып тіркелген).
3. Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің "Теректі ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" 2019 жылғы 7 ақпандағы № 19 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5530 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Теректинского района
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 30 июля 2024 года № 176. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 30 июля 2024 года № 7416-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Теректинского района согласно приложению к настоящему постановленю.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Теректинского района А. Муханбетжанова
Приложение к постановлению
Аким Теректинского района
от 30 июля 2024 года
№ 176
1. Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 21 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Теректинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4255).
2. Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 11 июля 2018 года № 256 "О внесении изменений в постановление акимата Теректинского района от 19 января 2016 года № 21 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Теректинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5304).
3. Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 7 февраля 2019 года № 19 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Теректинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5530).