Кейбір бұйрықтарға өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің м.а. 2025 жылғы 6 наурыздағы № 73 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 6 наурызда № 35792 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтардың қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Арнаулы әлеуметтік қызметтер департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтер ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің міндетін атқарушы
А. Сарбасов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
2025 жылғы 6 наурыздағы
№ 73 Бұйрыққа
қосымша
Өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін ұйымдар қызметінің қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 22 маусымдағы № 230 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32875 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін ұйымдар қызметінің қағидаларында:
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Мемлекеттік сектордағы арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін ұйымдар жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша Қазақстан Республикасы Әлеуметтік кодексінің 18-бабының 13-тармақшасына және 19-бабының 9-тармақшасына сәйкес арнайы әлеуметтік қызметтерге мұқтаждардың саны кемінде 50 (елу) адамы бар республикалық маңызы бар қалаларда, астанада, облыстық маңызы бар қалаларда, стационарлы, жартылай стационарлы үлгідегі қызмет пен үйде қызмет көрсету жағдайында қызметтерге мұқтаждардың саны кемінде 25 (жиырма бес) адамы бар аудандық маңызы бар қалаларда, елді мекендерде, аудандық аймақтарда, ауыл округтерінде ашылады.
Сонымен қатар үйде қызмет көрсету ұйымдары бір-бірінен 5 (бес) шақырымнан астам қашықтықта құрылады.";

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы
Приказ и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 6 марта 2025 года № 73. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 марта 2025 года № 35792
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов, в которые вносятся изменения и дополнения, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту специальных социальных услуг Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
А. Сарбасов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство Национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение к приказу
от 6 марта 2025 года № 73
Перечень некоторых приказов, в которые вносятся изменения и дополнения
1. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 июня 2023 года № 230 "Об утверждении Правил деятельности организаций, оказывающих специальные социальные услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 32875) следующие изменения и дополнения:
в Правилах деятельности организаций, оказывающих специальные социальные услуги, утвержденных указанным приказом:
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Организации, предоставляющие специальные социальные услуги государственного сектора создаются по решению местных исполнительных органов, согласно подпункта 13) статьи 18 и подпункта 9) статьи 19 Социального кодекса Республики Казахстан в городах республиканского значения, столицы, городах областного значения с численностью нуждающихся в специальных социальных услугах не менее 50 (пятьдесят) человек, в городах районного значения, поселках, районах, сельских округах с численностью нуждающихся в специальных социальных услугах не менее 25 (двадцать пять) человек в условиях организации деятельности стационарного, полустационарного типов и надомного обслуживания.
При этом организации надомного обслуживания создаются в радиусе более 5 (пять) километров друг от друга.";

мынадай мазмұндағы 2-2 - тармақпен толықтырылсын:
"2-2. Уақытша болу ұйымдары тұрғылықты жері жоқ адамдарға, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және (немесе) пробация қызметінде есепте тұрған адамдарға, сондай-ақ адам саудасының және тұрмыстық зорлық-зомбылықтың құрбандарына арналған.
Олар мемлекеттік секторда республикалық маңызы бар қалаларда, астанада, облыстық маңызы бар қалаларда, аудандық маңызы бар қалаларда халық саны 100 000 (жүз мың) адамнан жоғары болған кезде құрылады. Қазақстан Республикасы Әлеуметтік кодексінің 18-бабының 13-тармақшасына және 19-бабының 9-тармақшасына сәйкес, елді мекендерде, аудандарда және ауыл округтерінде халық саны 50 000 (елу мың) және одан жоғары адам болған жағдайда, жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша бір аудан деңгейінде уақытша болу ұйымын құруға болады.";
30 -тармақ алып тасталсын;
7-қосымшаның реттік нөмірі 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
4
жүргізуші
1
бір техникалық жарамды автокөлік құралына немесе жергілікті бюджет есебінен ақшалай қаражат бөлу жолымен әлеуметтік жұмыскерлерге көлік шығыстарын жабуды қамтамасыз ету не мемлекеттік органнан (әкімдіктен) қабылдау-тапсыру актісімен қоса жүргізушісі бар көлік құралын пайдалану туралы шартты ұсынуға, не жүргізушісі бар автокөлікті жалға алу (аутсорсинг) туралы шартты ұсынуға
".
2. "Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге қойылатын біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2024 жылғы 27 маусымдағы № 222 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 34624 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге қойылатын біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесінде:
реттік нөмірі 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
4
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 22 маусымдағы № 230 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32875 болып тіркелген) (бұдан әрі – № 230 бұйрық) бекітілген Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін ұйымдар қызметінің қағидаларына сәйкес келетін:
1) әлеуметтік-тұрмыстық қызметтердің;
2) әлеуметтік-медициналық көрсетілетін қызметтердің;
3) әлеуметтік-педагогикалық қызметтердің;
4) әлеуметтік-еңбек қызметтердің;
5) әлеуметтік-мәдени қызметтердің;
6) әлеуметтік – психологиялық қызметтердің ұсынылатын тиісті сапасын қатамасыз ететін материалдық-техникалық базаның болуы.

дополнить пунктом 2-2 следующего содержания:
"2-2. Организации временного пребывания создаются для лиц без определенного места жительства, освободившихся из мест лишения свободы и (или) находящихся на учете в службе пробации, а также для жертв торговли людьми и бытового насилия.
Они создаются в государственном секторе в городах республиканского значения, столицы, городах областного значения, в городах районного значения с численностью свыше 100 000 (сто тысяч) человек. В поселках, районах, сельских округах с численностью населения 50 000 (пятьдесят тысяч) и более человек допускается создание организации временного пребывания на одном районом уровне по решению местных исполнительных органов, согласно подпункта 13) статьи 18 и подпункта 9) статьи 19 Социального кодекса Республики Казахстан.";
пункт 30 исключить;
строку, порядковый номер 4 приложения 7 изложить в следующей редакции:
"
4
водитель
1
на одно техническое исправное автотранспортное средство или обеспечение покрытия транспортных расходов социальным работникам, путем выделения денежных средств за счет местного бюджета или предоставление договора о пользовании транспортным средством с водителем с приложением акта приема-передачи от государственного органа (акимата) или об аренде автомобиля с водителем (аутсорсинг).
".
2. Внести в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 27 июня 2024 года № 222 "Об утверждении квалификационных требований и перечня документов к предоставлению специальных социальных услуг в области социальной защиты населения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 34624) следующие изменения:
в Квалификационных требованиях и перечне документов к предоставлению специальных социальных услуг в области социальной защиты населения, утвержденных указанным приказом:
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"
4
Наличие материально-технической базы, обеспечивающей надлежащее качество предоставляемых:
1) социально-бытовых услуг;
2) социально- медицинских услуг;
3) социально-педагогических услуг;
4) социально-трудовых услуг;
5) социально-культурных услуг;
6) социально-психологических услуг, соответствующих установленным Правилам деятельности организаций, оказывающих специальные социальные услуги, утвержденных приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от
22 июня 2023 года № 230 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32875) (далее –приказ № 230).

"Жылжымайтын мүлік объектісінің кадастрлық паспортының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 440 бұйрығымен бекітілген нысан бойынша жылжымайтын мүлік объектісінің кадастрлық паспорты (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33000 болып тіркелген) (бұдан әрі – № 440 бұйрық).
№ 230 бұйрықпен бекітілген Халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін ұйымдар қызметінің штаттық нормативтерінде, қағидаларында көзделген медициналық қызметке лицензияның болуы туралы "Е-лицензиялау мемлекеттік дерекқорынан" мәліметтер немесе тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және көрсетілген қызметті алушылар тіркелген міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық қызметтер көрсетуге арналған шартқа сәйкес бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымымен жасалған шарттың көшірмесі.
Біліктілік талаптары үйде арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жеке және заңды тұлғаларға қолданылмайды.
Біліктілік талаптары алушыларға 23 жасқа дейін қызмет көрсету кезінде әлеуметтік-педагогикалық қызмет көрсетуге қойылады.
".
3. "Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2024 жылғы 28 маусымдағы № 230 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 34655 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларында:
17- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Лицензия беру туралы оң қорытынды болған жағдайда көрсетілетін қызметті беруші Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес лицензияның электрондық нысанын қалыптастырады.
Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін негіздер анықталған кезде көрсетілетін қызметті беруші Қазақстан Республикасы Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексінің 73-бабына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі аяқталғанға дейін 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей көрсетілетін қызметті алушыға осы Қағидаларға 3-1-қосымшаға сәйкес алдын ала шешім бойынша қызметті алушының ұстанымын білдіруге мүмкіндік беру үшін мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы алдын ала шешім туралы, сондай-ақ тыңдауды өткізу уақыты мен орны көрсетілген хабарламаны жібереді.
Тыңдау рәсімі Қазақстан Республикасы Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексінің 74-бабына сәйкес жүргізіледі, оның қорытындысы бойынша осы Қағидаларға 3-2-қосымшаға сәйкес тындау хаттамасы қалыптастырылады.

Кадастровый паспорт объекта недвижимости по форме, утвержденной приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 440 "Об утверждении форм кадастрового паспорта объекта недвижимости" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33000) (далее – приказ № 440).
Сведения из "Государственная база данных Е-лицензирование" о наличии лицензии на медицинскую деятельность, согласно предусмотренного штатными нормативами, Правилами деятельности организаций, оказывающих специальные социальные услуги в области социальной защиты населения, утвержденных приказом № 230 или копия договора с организацией здравоохранения, оказывающая первичную медико-санитарную помощь согласно договору на оказание медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, к которой прикреплены услугополучатели.
Квалификационные требования не распространяются на физических и юридических лиц, оказывающих специальные социальные услуги на дому.
Квалификационные требования предъявляются на оказание социально-педагогические услуги при оказании получателям услуг до 23 лет.
".
3. Внести в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июня 2024 года № 230 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача лицензии на предоставление специальных социальных услуг" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 34655), следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания государственной услуги "Выдача лицензии на предоставление специальных социальных услуг", утвержденных указанным приказом:
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. В случае положительного заключения о выдаче лицензии услугодатель формирует электронную форму лицензии согласно приложению 3 к Правилам.
При выявлении оснований для отказа в оказании государственной услуги, услугодатель не позднее чем за 3 (три) рабочих дня до завершения срока оказания государственной услуги, согласно статьи 73 Административного процедурно-процессуального кодекса Республики Казахстан, направляет услугополучателю уведомление о предварительном решении об отказе в оказании государственной услуги, а также времени и месте проведения заслушивания для возможности выразить услугополучателю позицию по предварительному решению, согласно приложению 3-1 к настоящим Правилам.
Процедура заслушивания проводится в соответствие со статьей 74 Административного процедурно-процессуального кодекса Республики Казахстан, по итогам которой формируется протокол заслушивания, согласно приложению 3-2 к настоящим Правилам.

Тыңдау нәтижелері бойынша көрсетілетін қызметті алушыға 2 (екі) жұмыс күні ішінде осы Қағидаларға 3 және 3-3-қосымшаларға сәйкес көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" не порталда оң нәтиже не мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тарту жіберіледі.";
20, 21, 22, 23 және 24-тармақтар алып тасталсын;
көрсетілген қағидаларға 3-1-қосымша осы тізбеге 1- қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы тізбеге 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 3-2 және 3-3-қосымшалармен толықтырылсын.
2025 жылғы 6 наурыздағы
№ 73
Өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы бұйрықтың
тізбесіне
1-қосымша
"Арнаулы әлеуметтік қызметтер
көрсетуге лицензиялар беру"
мемлекеттік қызметін
көрсету қағидаларына
3-1-қосымша
Нысан
Тыңдау туралы хабарлама ______________________________________________ (ұйымның атауы)
Сіздің арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуді лицензиялауға № _______________ өтініміңізді қарау кезінде қойылатын біліктілік талаптарына сәйкессіздік анықталды. Халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге лицензия беру кезінде Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы реттеу және бақылау комитеті берген Өтініш берушінің қойылатын біліктілік талаптарына сәйкес келуі немесе сәйкес келмеуі туралы қорытындының деректері негізінде алдын ала шешім жобасымен танысуды сұраймыз. Тыңдау Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексінің 73-бабында көзделген тәртіппен жүзеге асырылады.
2025 жылғы 6 наурыздағы
№ 73
Өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы бұйрықтың
тізбесіне
2-қосымша
"Арнаулы әлеуметтік қызметтер
көрсетуге лицензиялар беру"
мемлекеттік қызмет
көрсету қағидаларына
3-2 қосымша
Нысан
Тыңдау хаттамасы №___ Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі халықты әлеуметтік қорғау саласындағы реттеу және бақылау комитетінің
Күні                                                             уақыты
Көрсетілетін қызметті алушы____________________________
(ұйымның атауы)
Өкілдің аты-жөні ____________________________
Лауазымы ___________________________________
Тыңдау нәтижелері бойынша шешім шығарылды:
- арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге лицензия беру туралы
- мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тартуды жіберу туралы.
Негіздеме_______________________________________________
Қолы.
2025 жылғы 6 наурыздағы
№ 73
Өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы бұйрықтың
тізбесіне
3-қосымша
"Арнаулы әлеуметтік
қызметтер көрсетуге
лицензиялар беру" мемлекеттік
қызмет көрсету қағидаларына

По результатам заслушивания услугополучателю в течение 2 (двух) рабочих дней направляется положительный результат либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги в "личный кабинет" услугополучателя, лично либо на Портале согласно приложению 3 и 3-3 к настоящим Правилам.";
пункты 20, 21, 22, 23 и 24 исключить;
приложение 3-1 к указанным правилам изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему перечню;
дополнить приложениями 3-2 и 3-3 согласно приложениям 2 и 3 к настоящему перечню.
Приложение 1
к перечню приказа
о внесении изменений
и дополнений
в некоторые приказы
от 6 марта 2025 года № 73
Приложение 3-1
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии
на предоставление специальных
социальных услуг
Форма
Уведомление о заслушивании
______________________________________________
(наименование организации)
при рассмотрении Вашей заявки № _______________ на лицензирование
предоставления специальных социальных услуг выявлено несоответствие
предъявляемым квалификационным требованиям. Просим ознакомится
с предварительным проектом решения на основании данных Заключения
о соответствии или несоответствии заявителя предъявляемым квалификационным
требованиям, выданным Комитетом регулирования и контроля в сфере социальной
защиты населения Министерства труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан, при выдаче лицензии на оказание специальных социальных
услуг в области социальной защиты населения. Заслушивание осуществляется
в порядке, предусмотренном статьей 73 Административного
процедурно-процессуального кодекса Республики Казахстан.
Приложение 2
к перечню приказа
о внесении изменений
и дополнений в некоторые
приказы
от 6 марта 2025 года № 73
Приложение 3-2
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии
на предоставление специальных
социальных услуг
Форма
Протокол заслушивания №___ Комитета регулирования и контроля
в сфере социальной защиты населения Министерства труда
и социальной защиты населения Республики Казахстан
Дата время
Услугополучатель ____________________________________________
(наименование организации)
ФИО представителя ___________________________________________
Должность ___________________________________________________
По результатам заслушивания вынесено решение:
- о выдаче лицензии на предоставление специальных социальных услуг
- о направлении мотивированного отказа в оказании государственной услуги.
Обоснование _______________________________________________
Подпись.
Приложение 3
к перечню приказа
о внесении изменений
и дополнений в некоторые
приказы
от 6 марта 2025 года № 73

3-3 қосымша
Нысан
____________________________ көрсетілетін қызметті алушының атауы
Мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тарту _______________________________ (ұйымның атауы)
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің
Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы реттеу және бақылау комитеті
Сіздің_________жылғы № __________өтінішіңізді қарап,
"Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттік қызмет
көрсетуден бас тарту туралы хабарлайды. _____________________________________
(Бас тартудың негіздемесі)
Басшы __________________________________
(ұйымның атауы)
________________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Қолы.

Приложение 3-3
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии
на предоставление специальных
социальных услуг"
Форма
____________________________
наименование услугополучателя
Мотивированный отказ в оказании государственной услуги
________________________________________
(наименование организации)
Комитет регулирования и контроля в сфере социальной защиты населения
Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан,
рассмотрев Ваше заявление от ________ года № __________,
сообщает об отказе в оказании государственной услуги "Выдача лицензии
на предоставление специальных социальных услуг".
________________________________________________________________
(Основание отказа)
Руководитель ____________________________________________________
(наименование организации)
________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись.