"Конкурс, аукцион тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындылары шығарылғанға және мемлекеттік сатып алу туралы шарт күшіне енгенге дейінгі кезеңге күн сайынғы және (немесе) апта сайынғы қажеттіліктегі тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 20 тамыздағы № 559 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2025 жылғы 14 наурыздағы № 121 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 17 наурызда № 35827 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Конкурс, аукцион тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындылары шығарылғанға және мемлекеттік сатып алу туралы шарт күшіне енгенге дейінгі кезеңге күн сайынғы және (немесе) апта сайынғы қажеттіліктегі тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 20 тамыздағы № 559 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 34962 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Конкурс, аукцион тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындылары шығарылғанға және мемлекеттік сатып алу туралы шарт күшіне енгенге дейінгі кезеңге күн сайынғы және (немесе) апта сайынғы қажеттіліктегі тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу және квазимемлекеттік сектордың сатып алу заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
міндетін атқарушы
Е. Биржанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
міндетін атқарушы
2025 жылғы 14 наурыздағы
№ 121 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
2024 жылғы 20 тамыздағы
№ 559 Бұйрығына
1-қосымша
Конкурс, аукцион тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындылары шығарылғанға және мемлекеттік сатып алу туралы шарт күшіне енгенге дейінгі кезеңге күн сайынғы және (немесе) апта сайынғы қажеттіліктегі тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі
Атаулар
Тауарлар
1.
Тамақ өнімдері
2.
Жанар-жағармай материалдары
3.

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 августа 2024 года № 559 "Об утверждении Перечня товаров, работ, услуг ежедневной и (или) еженедельной потребности на период до подведения итогов государственных закупок способом конкурса, аукциона и вступления в силу договора о государственных закупках"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 14 марта 2025 года № 121. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2025 года № 35827
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 августа 2024 года № 559 "Об утверждении Перечня товаров, работ, услуг ежедневной и (или) еженедельной потребности на период до подведения итогов государственных закупок способом конкурса, аукциона и вступления в силу договора о государственных закупках" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 34962) следующее изменение:
Перечень товаров, работ, услуг ежедневной и (или) еженедельной потребности на период до подведения итогов государственных закупок способом конкурса, аукциона и вступления в силу договора о государственных закупках, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту законодательства государственных закупок и закупок квазигосударственного сектора Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Министра финансов
Республики Казахстан
Е. Биржанов
Приложение к приказу
исполняющий обязанности
Министра финансов
Республики Казахстан
от 14 марта 2025 года № 121
Приложение 1 к приказу
Министр финансов
Республики Казахстан
от 20 августа 2024 года № 559
Перечень товаров, работ, услуг ежедневной и (или) еженедельной потребности
на период до подведения итогов государственных закупок способом конкурса,
аукциона и вступления в силу договора о государственных закупках
Наименование
Товары
1.
Продукты питания
2.
Горюче-смазочные материалы
3.

А-4, А-3 форматты "қағаз"
4.
Мүгедектігі бар адамдарға арналған санитарлық-гигиеналық құралдар
5.
Газет қағазы (газет басуға арналған қағаз)
6.
Азық
7.
Ұйымдастыру техникасына шығыс материалдары
Жұмыстар
1.
Жолдарды қыста күтіп-ұстау жөніндегі жұмыстар
Қызметтер
1.
Тамақтануды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
2.
Жалғыз және туыссыз қайтыс болған азаматтарды жерлеу жөніндегі қызметтер
3.
Монша-кір жуу қызметтерін көрсету жөніндегі қызметтер
4.
Автокөлік қызметтері
5.
Жол қозғалысын реттеудің техникалық құралдарын орнату, монтаждау, жөндеу және пайдалану жөніндегі қызметтер
6.
Әкімшілік ғимараттарды ұстау жөніндегі қызметтер:
1) ғимараттың ішкі үй-жайларын және қасбетін, сондай-ақ оған жапсарлас аумақты тазалықта ұстау;
2) ғимараттарға жапсарлас аумақты абаттандыруды және көгалдандыруды жүргізу және ғимараттардың ішіндегі жасыл екпелерді күтіп-баптау;
3) ғимараттардың ішкі үй-жайларын және оған жапсарлас аумақты санитарлық өңдеу;
4) оларға жапсарлас аумақтан қоқыс пен қарды шығару;
5) күзетпен, дабылдаумен және ғимараттарды, өрт қауіпсіздігі және оған жапсарлас аумақты күзету жөніндегі басқа да қондырғылармен қамтамасыз ету;
6) сантехникалық, электромонтаждау жұмыстары;
7) лифттік жабдыққа техникалық қызмет көрсету
7.
Байланыс қызметтері (оның ішінде Интернет, спутниктік, телефон, фелдъегерлік, пошта байланысы)
8.
Ақпараттық жүйелерді сүйемелдеу жөніндегі қызметтер
9.
Бұқаралық ақпарат құралдарында ақпаратты орналастыру жөніндегі қызметтер
10.
Серверлік бөлмелерде өрт сөндіру және ауа баптау жүйелеріне техникалық қызмет көрсету жөніндегі қызметтер
11.
Аппаратты-бағдарламалық құралдарға жүйелік-техникалық қызмет көрсету жөніндегі қызметтер
12.
Заң жобаларының нормативтік құқықтық актілері мен тұжырымдамаларына ғылыми сараптама жүргізу жөніндегі қызметтер
13.
Ғимараттарды, үй-жайларды және (немесе) құрылыстарды жалдау жөніндегі қызметтер
14.
Жалға алынатын ғимараттарды, үй-жайларды және (немесе) құрылыстарды күтіп-ұстау жөніндегі қызметтер
15.
Қызметтік және арнаулы автокөлік құралдарына техникалық қызмет көрсету және жөндеу жөніндегі қызметтер
16.
Картридждерді толтыру жөніндегі қызметтер
17.
Медициналық шығындыларды кәдеге жарату және медициналық мақсаттағы бұйымдарды зарарсыздандыру жөніндегі қызметтер
18.
Мүгедектігі бар адамдар үшін жеке көмекшінің көрсететін әлеуметтік қызметтері
19.
Естуі бойынша мүгедектігі бар адамдар үшін ымдау маманының қызметтері
20.
Мүгедектігі бар адамдарға арнаулы автокөлікпен тасымалдайтын автокөлік қызметтерін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21.
Әкімшілік-аумақтық бірлікті күтіп-ұстау жөніндегі қызметтер.

"Бумага" формата А-4, А-3
4.
Санитарно-гигиенические средства для лиц с инвалидностью
5.
Газетная бумага (бумага для печатания газет)
6.
Корма
7.
Расходные материалы к организационной технике
Работы
1.
Работы по зимнему содержанию дорог
Услуги
1
Услуги по организации питания
2.
Услуги по захоронению одиноких и безродно умерших граждан
3.
Услуги по банно-прачечному обслуживанию
4.
Автотранспортные услуги
5.
Услуги по установке, монтажу, ремонту и эксплуатации технических средств регулирования дорожным движением
6.
Услуги по содержанию административных зданий:
1) содержание в чистоте внутренних помещений и фасада здания, а также прилегающей к нему территории;
2) проведение благоустройства и озеленение, прилегающей к зданиям территории и уход за зелеными насаждениями внутри зданий;
3) санитарная обработка внутренних помещений зданий и прилегающей к ним территории;
4) вывоз мусора и снега с прилегающей к ним территории;
5) обеспечение охраной, сигнализацией и другими устройствами по охране зданий, пожарной безопасности и прилегающих к ним территорий;
6) сантехнические, электромонтажные работы;
7) техническое обслуживание лифтового оборудования
7.
Услуги связи (в том числе Интернет, спутниковая, телефонная, фельдъегерская почтовая связь)
8.
Услуги по сопровождению информационных систем
9.
Услуги по размещению информации в средствах массовой информации
10.
Услуги по техническому обслуживанию систем пожаротушения и кондиционирования серверных комнат
11.
Услуги по системно-техническому обслуживанию аппаратно-программных средств
12.
Услуги по проведению научной экспертизы проектов нормативных правовых актов и концепций проектов законов
13.
Услуги по аренде зданий, помещений и (или) сооружений
14.
Услуги по содержанию арендуемого здания, помещения и (или) сооружения
15.
Услуги по техническому обслуживанию и ремонту служебных и специальных автотранспортных средств
16.
Услуги по заправке картриджей
17.
Услуги по утилизации медицинских отходов и стерилизации изделий медицинского назначения
18.
Социальные услуги индивидуального помощника для лиц с инвалидностью
19.
Услуги специалиста жестового языка для лиц с инвалидностью по слуху
20.
Услуги по обеспечению автотранспортных перевозок для лиц с инвалидностью специальным автотранспортом
21.
Услуги по содержанию административно-территориальной единицы:

1) сыртқы жарықтандыру қызметтері;
2) декоративтік жарық түсіру қызметтері;
3) көшелерді, саябақтарды, скверлерді, квартал ішіндегі аумақты жинау (механикалық, қолмен жинау), сондай-ақ қоқыс пен қарды шығарып әкету;
4) қазылатын шұңқырлардың қондырғысы, одан су тартып шығару және жөндеу;
5) нөсер кәрізін пайдалану;
6) субұрқақтарды ұстау жөніндегі жұмыстар;
7) селге қарсы іс-шаралар;
8) кәріздерден ағынды суларды шығару;
9) қаңғыбас жануарларды аулап жинау;
10) көмілген жерлерді ағымдағы күтіп-ұстау
22.
Объектілерді күзету жөніндегі қызметтер
23.
Жүргізуші куәліктерін, көлік құралдарына арналған тіркеу құжаттарын (көлік құралдарын тіркеу туралы куәліктерді және мемлекеттік нөмірлік тіркеу белгілерін), транзиттік нөмірлерді дайындау бойынша қызметтер
24.
Жекелеген негіздер бойынша мемлекет меншігіне айналдырылған (түскен) мүлікті сақтау бойынша қызметтер
25.
Офистік ұйымдастыру техникасын жалға алу және серверлік ресурстарды жалға алу бойынша қызметтер
26.
Энергиямен жабдықтау қызметтерін немесе электр энергиясын сатып алу-сату
27.
Астана қаласындағы республикалық тутұғырды күтіп-ұстау және қызмет көрсету
28.
Басып шығару сервисінің қызметтері
29.
Ақпараттық жүйені техникалық қолдау бойынша қызметтер
30.
Ақпараттық қауіпсіздік жедел орталығының қызметтері

1) обслуживание наружного освещения;
2) обслуживание декоративной подсветки;
3) уборка (механическая, ручная) улиц, парков, скверов,
внутриквартальных территорий, а также вывоз мусора и снега;
4) устройство, откачка и ремонт выгребных ям;
5) эксплуатация ливневой канализации;
6) услуги по содержанию фонтанов;
7) противопаводковые мероприятия;
8) вывоз сточных вод с канализаций;
9) отлов бродячих животных;
10) текущее содержание мест захоронений
22.
Услуги по охране объектов
23.
Услуги по изготовлению водительских удостоверений, регистрационных документов для транспортных средств (свидетельств о регистрации транспортных средств и государственных регистрационных номерных знаков), транзитных номеров
24.
Услуги по хранению имущества, обращенного (поступившего) в государственную собственность по отдельным основаниям
25.
Услуги по аренде офисной оргтехники и аренде серверных ресурсов
26.
Услуги энергоснабжения или купли-продажи электрической энергии
27.
Содержание и обслуживание республиканского флагштока в городе Астана
28.
Услуги сервиса печати
29.
Услуги по технической поддержке информационной системы
30.
Услуги оперативного центра информационной безопасности