"Шымкент қаласының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын, көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 14 ақпандағы № 262 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 20 қаңтардағы № 238 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2025 жылғы 21 қаңтарда № 229-17 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шымкент қаласының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын, көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 14 ақпандағы № 262 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26812 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Шымкент қаласының ішкі саясат және жастар істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары С. Құранбекке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Г. Сыздыкбеков

О признании утратившим силу постановления акимата города Шымкент от 14 февраля 2022 года № 262 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 20 января 2025 года № 238. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 21 января 2025 года № 229-17
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 14 февраля 2022 года № 262 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26812).
2. Государственному учреждению "Управление внутренней политики и по делам молодежи города Шымкент" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент С. Құранбек.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков