Ақсуат ауданы әкiмiнiң 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 3 "Ақсуат ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы әкімінің 2025 жылғы 4 сәуірдегі № 1 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 11 сәуірде № 436-18 болып тіркелді
Ақсуат ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Ақсуат ауданы әкiмiнiң 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 3 "Ақсуат ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31551 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 186 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 186 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Екпін ауылы, Молдабай көшесі 33, Екпін ауылдық клубы "Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Екпін ауылының аумағы".
№ 191 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 191 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сатпаев ауылы, Ботай көшесі 4, Сатпаев ауылдық клубы "Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сатпаев ауылының аумағы".
№ 194 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 194 сайлау учаскесі Сайлау учаскесінің орталығы: Ырғызбай ауылы, Б. Сәрсенов көшесі 12/в, Ырғызбай ауылдық клубы "Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Сайлау учаскесінің шекаралары: Ырғызбай ауылының аумағы".
№ 195 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 195 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Кіндікті ауылы, Кенжалы би көшесі 22, Кіндікті ауылдық клубы "Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Кіндікті ауылының аумағы".
№ 197 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 197 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үштөбе ауылы, Шәкіби көшесі 79, Үштөбе ауылдық клубы "Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үштөбе ауылының аумағы".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсуат ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауданы әкімінің м.а
Е. Ескендиров
"КЕЛІСІЛДІ"
Аксуат аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

О внесении изменений в решение акима района Аксуат от 30 декабря 2022 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории района Аксуат"
Решение акима района Аксуат области Абай от 4 апреля 2025 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 11 апреля 2025 года № 436-18
Аким района Аксуат РЕШИЛ:
1.Внести в решение акима района Аксуат от 30 декабря 2022 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории района Аксуат" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31551) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок № 186 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 186
Центр избирательного участка: село Екпин, улица Молдабая 33, здание государственного учереждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района Аксуат" Екпинский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Екпин".
избирательный участок № 191 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 191
Центр избирательного участка: село Сатпаев, улица Ботай 4, здание государственного учереждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района Аксуат" Сатпаевский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Сатпаев".
избирательный участок № 194 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 194
Центр избирательного участка: село Ыргызбай, улица Б. Сарсенов 12/в, здание государственного учереждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района Аксуат" Ыргызбайский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Ыргызбай".
избирательный участок № 195 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 195
Центр избирательного участка: село Киндикти, улица Кенжалы би 22, здание государственного учереждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района Аксуат" Киндиктинский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Киндикти".
избирательный участок № 197 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 197
Центр избирательного участка: село Уштобе, улица Шакиби би 79, здание государственного учереждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района Аксуат" Уштобинский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Уштобе".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Аксуат.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о акима района Аксуат
Е. Ескендиров
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная
избирательная
комиссия района Аксуат