"Жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 15 шілдедегі № 2107 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің қаулысы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2025 жылғы 26 ақпандағы № 480 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 27 ақпанда № 5260-08 болып тіркелді
Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 15 шілдедегі № 2107 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4685 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының 1 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Тараз қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тариф келесі мөлшерде белгіленсін:
электрондық жол жүру картасы немесе электрондық төлемнің қосымша қызметтері арқылы қолма-қол ақшасыз жол ақысын төлеу кезінде - 100 (жүз) теңге;
жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезінде - 130 (жүз отыз) теңге.".
2. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының әкімі Б. Орынбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Тараз қалалық
мәслихатының төрағасы
_________ К.Олжабай
"____" ________2025 жыл

Постановление акимата города Тараз "О внесении изменения в постановление акимата города Тараз от 15 июля 2020 года № 2107 "Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях"
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 26 февраля 2025 года № 480. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 27 февраля 2025 года № 5260-08
Акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменение в постановление акимата города Тараз от 15 июля 2020 года № 2107 "Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4685) следующее изменение:
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Установить дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях на территории города Тараз в следующих размерах:
при безналичной оплате за проезд посредством электронной проездной карты либо дополнительными сервисами электронной оплаты - 100 (сто) тенге;
при оплате проезда наличными деньгами - 130 (сто тридцать) тенге.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Тараз Б. Орынбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Таразского
городского маслихата
_________ К.Олжабай
"____" ________ 2025 года