Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 18 мамырдағы "Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы" № 146 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 20 наурыздағы № 79 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 6 наурызда № 278-19 болып тіркелді
Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 18 мамырдағы "Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы" № 146 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 181756 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің
2025 жылғы 20 наурыздағы № 79
Қаулысына қосымша
Ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алынатын бірлігіне арналған субсидиялар нормативтері
Ауылшаруашылық өнімнің атауы
Тереңдете қайта өңделген өнімдердің атауы
Шикізатқа қайта есептелген субсидиялар нормативтері, теңге/литр (теңге/килограмм)
Шикі сүт
Сары май
67
Шикі сүт
Қатты ірімшік
84
Шикі сүт
Құрғақ сүт (қаймағы алынбаған, майсыздандырылған)

О внесении изменения в постановление акимата области Жетісу от 18 мая 2023 года № 146 "Об утверждении нормативов субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции"
Постановление акимата области Жетісу от 20 марта 2025 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 6 марта 2025 года № 278-19
Акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующее изменение в Постановление акимата области Жетісу от 18 мая 2023 года № 146 "Об утверждении нормативов субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 181756):
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетісу Б. Исабаев
Приложение к постановлению акимата области Жетісу
от 20 марта 2025 года № 79
Нормативы субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
Наименование сельскохозяйственной продукции
Наименование продуктов глубокой переработки
Нормативы субсидий в перерасчете на сырье, тенге/килограмм тенге/литр (тенге/килограм)
Молоко сырое
Сливочное масло
67
Молоко сырое
Сыр твердый
84
Молоко сырое
Сухое молоко (цельное, обезжиренное)