Талдықорған қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 28 шілдедегі "Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы" №566 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 5 ақпандағы № 74 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 7 ақпанда № 271-19 болып тіркелді
Талдықорған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 28 шілдедегі "Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы" №566 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №184557 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Талдықорған қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қаласының әкімі Е. Бәзіл
2025 жылғы 5 ақпандағы № 74 қаулысына қосымша
Мәдени, спорттық және спорттық – бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесі
Мәдени, спорттық ғимараттар мен құрылыстар аумағында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін пайдаланылатын конструкциялар.

О внесении изменения в постановление акимата города Талдыкорган от 28 июля 2023 года №566 "Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий"
Постановление акимата города Талдыкорган области Жетісу от 5 февраля 2025 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 7 февраля 2025 года № 271-19
Акимат города Талдыкорган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Талдыкорган от 28 июля 2023 года №566 "Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №184557) следующие изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Талдыкорган.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Талдыкорган Е. Бәзіл
Приложение к постановлению от 5 февраля 2025 года № 74
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Конструкции, используемые для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий на территории культурных, спортивных зданий и сооружений.