Текелі қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 10 тамыздағы "Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы" №313 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 13 ақпандағы № 28 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 14 ақпанда № 272-19 болып тіркелді
Текелі қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Текелі қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 10 тамыздағы "Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы" №313 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 184824 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Текелі қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі А. Әділ
2025 жылғы 13 ақпандағы № 28 қаулысына қосымша
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
Мәдени, спорт ғимараттары және құрылысжайларының аумағында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін пайдаланылатын конструкциялар.

О внесении изменения в постановление акимата города Текели от 10 августа 2023 года № 313 "Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий"
Постановление акимата города Текели области Жетісу от 13 февраля 2025 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 14 февраля 2025 года № 272-19
Акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Текели от 10 августа 2023 года № 313 "Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 184824) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Текели.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели А. Әділ
Приложение к постановлению от 13 февраля 2025 года № 28
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Конструкции, используемые для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий на территории культурных, спортивных зданий и сооружений.