Кербұлақ ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Жетісу облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 11 наурыздағы № 125 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 12 наурызда № 282-19 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы, 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы №264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 73-тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11148 болып тіркелген), Кербұлақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кербұлақ ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 сәуірдегі №67 "Кербұлақ ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің тіркеу тізілімінде №166908 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Кербұлақ ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ ауданының әкімі К. Есболатов
Кербұлақ ауданы әкімдігінің

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Кербулакском районе
Постановление акимата Кербулакского района области Жетісу от 11 марта 2025 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 12 марта 2025 года № 282-19
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 73 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Кербулакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Кербулакском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кербулакского района от 21 апреля 2022 года №67 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Кербулакского района" (зарегистрирован в Реестре нормативно правовых актов за № 166908).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кербулакского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кербулакского района К. Есболатов
Приложение к постановлению акимата Кербулакского района

2025 жылғы 11 наурыздағы № 125
Қаулысына қосымша
Кербұлақ ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда
объектілерін орналастыру орындары
Алып жатқан аланы, шаршы метр
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
1
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек ауылы, Т. Рысқұлов көшесі, "Космос" дүкеніне қарама-қарсы

от 11 марта 2025 года № 125
Места размещения нестационарных торговых объектов в Кербулакском районе
Места размещения нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь, квадратный метр
Ближайшая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности, лет
1
Кербулакский район, село Сарыозек, улица Т. Рыскулова, напротив магазина "Космос"