Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 7 наурыздағы № 14/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 11 наурызда № 6732-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" заңдарына, "Жекешелендіру объектілерін сату Қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 26 қазандағы №890 қаулысына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылсын деп танылсын:
1) Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қарашадағы № 64/05 "Облыстық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3522 болып тіркелген);
2) Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 26/01 "Облыстық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" 2015 жылғы 05 қарашадағы № 64/05 Қарағанды облысы әкімдігінің қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5318 болып тіркелген).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 7 марта 2025 года № 14/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 марта 2025 года № 6732-09
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2024 года №890 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Карагандинской области:
1) постановление акимата Карагандинской области от 5 ноября 2015 года № 64/05 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения областного коммунального имущества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3522);
2) постановление акимата Карагандинской области от 30 апреля 2019 года 26/01 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 05 ноября 2015 года №64/05 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения областного коммунального имущества" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5318).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев