Шахтинск қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 6 наурыздағы № 11/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 7 наурызда № 6731-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шахтинск қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 55/01 "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымының схемасын бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5663 болып тіркелген);
2) 2020 жылғы 5 наурыздағы № 11/01 "Шахтинск қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 55/01 "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымының схемасын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5739 болып тіркелген).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі М. Кыдырганбеков

О признании утратившими силу постановлений акимата города Шахтинска
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 6 марта 2025 года № 11/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 марта 2025 года № 6731-09
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Шахтинска:
1) от 30 декабря 2019 года № 55/01 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5663);
2) от 5 марта 2020 года № 11/01 "О внесении изменения в постановление акимата города Шахтинска от 30 декабря 2019 года № 55/01 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5739).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска М. Кыдырганбеков