Қарқаралы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 6 ақпандағы № 37 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 11 ақпанда № 6711-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарқаралы ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 256 "Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарын айқындау туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3403 болып тіркелген);
2) Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 3 "Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 256 "Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен шығару түрлерін таңдау бойынша критерийлерді анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29669 болып тіркелген).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі Ә. Арғынов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Каркаралинского района
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 6 февраля 2025 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 февраля 2025 года № 6711-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Каркаралинского района:
1) постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 18 августа 2015 года № 256 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3403);
2) постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 2 сентября 2022 года № 3 "О внесении изменений в постановление акимата Каркаралинского района от 18 августа 2015 года № 256 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29669).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района Ә. Арғынов