"Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 352 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2025 жылғы 19 ақпандағы № 152 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 24 ақпанда № 8585-11 болып тіркелді
Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 352 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5402 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:

О внесении дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 10 февраля 2016 года № 352 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение Кызылординского областного маслихата от 19 февраля 2025 года № 152. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 24 февраля 2025 года № 8585-11
Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 10 февраля 2016 года № 352 "Об определении перечня социально значимых сообщений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5402) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению:

Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 54, 55, 56, 57, 58 - жолдармен толықтырылсын:
"
54
Әйтеке би кенті – Қ. Пірімов ауылы – Басықара ауылы
55
Әйтеке би кенті – Шәкен ауылы – Шилі ауылы
56
Кәукей ауылы – Ажар ауылы
57
Әйтеке би кенті – Жанқожа батыр ауылы
58
Әйтеке би кенті, Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қазалы аудандық көп бейінді орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ІІ-ғимараты – Қызылорда облысының білім басқармасының Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№165 С. Сейфуллин атындағы мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
".

Перечень социально значимых сообщений дополнить строками с порядковыми номерами 54, 55, 56, 57, 58 следующего содержания:
"
54
поселок Айтеке би – село К. Пиримов – село Басыкара
55
поселок Айтеке би – село Шакен – село Шили
56
село Каукей – село Ажар
57
поселок Айтеке би – село Жанкожа батыр
58
поселок Айтеке би, здание ІІ коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казалинская районная многопрофильная центральная больница" управления здравоохранения Кызылординской области – коммунальное государственное учреждение "Школа №165 имени С. Сейфуллина" отдела образования по Казалинскому району управления образования Кызылординской области
".

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы М. Тлеумбетов

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского областного маслихата М. Тлеумбетов