Қармақшы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 14 қаңтардағы № 4 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 15 қаңтарда № 8579-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң келесi қаулыларының күшi жойылды деп танылсын:
1) "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қармақшы ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 22 қарашадағы № 607 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6060 болып тіркелген);
2) "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негiзiнде Қармақшы ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекiту туралы" Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 22 қарашадағы № 607 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 934 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6773 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі Ж. Еркінбек

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Кармакшинского района
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 14 января 2025 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 января 2025 года № 8579-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Кармакшинского района:
1) постановление акимата Кармакшинского района от 22 ноября 2017 года № 607 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Кармакшинскому району на основании геоботанического обследования пастбищ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6060);
2) постановление акимата Кармакшинского района от 16 апреля 2019 года № 934 "О внесении изменения в постановление акимата Кармакшинского района от 22 ноября 2017 года № 607 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Кармакшинскому району на основании геоботанического обследования пастбищ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6773).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кармакшинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района Ж. Еркінбек