Қарақия ауданы бойынша 2025 - 2027 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 28 ақпандағы № 19/219 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 5 наурызда № 4771-12 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына және "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 12353 болып тіркелген), Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Қарақия ауданы бойынша 2025-2027 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2025 жылғы 28 ақпандағы
№ 19/219 шешіміне қосымша
Қарақия ауданы бойынша 2025-2027 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Маршрут атауы және (немесе) нөмірі
Маршрут түрі
1
№ 1 "Құрық – Қарақия стансасы"
ауылдық
2
№ 2 "Жетібай – Мұнайшы (Жетібай стансасы)"
ауданішілік

Об определении перечня социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2025 - 2027 годах по Каракиянскому району
Решение Мангистауского областного маслихата от 28 февраля 2025 года № 19/219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 марта 2025 года № 4771-12
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" и приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12353), Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2025-2027 годах по Каракиянскому району, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж. Матаев
Приложение к решению
Мангистауского областного маслихата
от 28 февраля 2025 года № 19/219
Перечень социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2025-2027 годах по Каракиянскому району
Наименование и (или) номер маршрута
Вид маршрута
1
№ 1 "Курык – станция Каракия"
сельский
2
№ 2 "Жетыбай – Мунайшы (станция Жетыбай)"
внутрирайонный