Рудный қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 18 тамыздағы № 785 "Рудный қаласының қалалық қатынастарында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 6 қаңтардағы № 2 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 13 қаңтарда № 10356-10 болып тіркелді
Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қаласының қалалық қатынастарында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы" 2023 жылғы 18 тамыздағы № 785 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10049 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Рудный қаласының қалалық және қала маңындағы қатынастарында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының қалалық және қала маңындағы қатынастарында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тариф белгіленсін:
1) қалалық қатынаста жол жүру үшін интернет желісі мен ұялы байланыс құрылғылары арқылы төлем төлеуді қоса алғанда, электрондық төлем жүйесі арқылы төлем төлеу кезінде - 100 (бір жүз) теңге мөлшерінде, қолма-қол ақшамен төлеу кезінде - 150 (бір жүз елу) теңге мөлшерінде;
2) қала маңы қатынасында интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, жол жүру үшін электрондық төлем жүйесі арқылы төлеген кезде - белгіленген тарифке бір километр үшін 12 (он екі) теңге, қолма – қол ақшамен төлеу кезінде-бір километр үшін 18 (он сегіз) теңге.
2. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Рудный қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласы әкімі В. Ионенко

О внесении изменений в постановление акимата города Рудного от 18 августа 2023 года № 785 "Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях города Рудного"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 6 января 2025 года № 2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 13 января 2025 года № 10356-10
Акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата города Рудного от 18 августа 2023 года № 785 "Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях города Рудного" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10049) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских и пригородных сообщениях города Рудного";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Установить дифференцируемый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских и пригородных сообщениях города Рудного:
1) при оплате в городском сообщении через систему электронной оплаты за проезд, включая посредством сети интернет и устройств сотовой связи - в размере 100 (сто) тенге, при оплате наличными деньгами - 150 (сто пятьдесят) тенге;
2) при оплате в пригородном сообщении через систему электронной оплаты за проезд, включая посредством сети интернет и устройств сотовой связи - 12 (двенадцать) тенге за один километр к установленному тарифу, при оплате наличными деньгами - 18 (восемнадцать) тенге за один километр.
2. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Рудного в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Рудного после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Рудного.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного В. Ионенко