Лисаков қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 16 мамырдағы № 129 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 20 мамырда № 10470-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Лисаков қаласы әкімдігінің "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы" 2015 жылғы 02 маусымдағы № 184 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5680 болып тіркелді) қаулысы;
2) Лисаков қаласы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 2 маусымдағы № 184 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 қыркүйектегі № 429 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6657 болып тіркелді) қаулысы.
2. "Лисаков қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуін;
2) осы қаулы ресми жариялағаннан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков қаласының әкімі А. Ибраев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Лисаковска
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 16 мая 2025 года № 129. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 20 мая 2025 года № 10470-10
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Лисаковска "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" от 02 июня 2015 года № 184 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5680);
2) постановление акимата города Лисаковска "О внесении изменений в постановление акимата от 2 июня 2015 года № 184 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" от 20 сентября 2016 года № 429 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6657).
2. Государственному учреждению "Отдел финансов акима города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Лисаковска.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Лисаковска А. Ибраев