Қарасу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 283 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін тандау жөніндегі өлшемшарттар анықтау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 16 қаңтардағы № 1 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 17 қаңтарда № 10359-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауданы әкімдігінің "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін тандау жөніндегі өлшемшарттар анықтау туралы" 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 283 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6738 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарасу ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) аумақтық әділет органында осы қаулының мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданының әкімі К. Оспанов

О признании утратившим силу постановления акимата Карасуского района от 2 декабря 2016 года № 283 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 16 января 2025 года № 1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 17 января 2025 года № 10359-10
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасуского района "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" от 2 декабря 2016 года № 283 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6738).
2. Государственному учреждению "Отдел финансов акима Карасуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Карасуского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карасуского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского района К. Оспанов