Қарасу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 23 тамыздағы № 126 "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 ақпандағы № 26 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 20 ақпанда № 10382-10 болып тіркелді
Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауданы әкімдігінің "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2021 жылғы 23 тамыздағы № 126 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24337 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
реттік нөмірі 12-жол, жаңа редакцияда жазылсын:
"
12
Қарасу ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарасу ауданы білім бөлімінің Абай атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Комсомольская көшесі, 62
"Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Исакова А көшесі, 68
"Қазпошта" акционерлік қоғамы ғимаратының жанында, Исакова А көшесі, 78
Қостанай облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасы "Қарасу аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорны ғимаратының жанында, Рамазанов көшесі, 2
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қостанай облысы бойынша филиалының Қарасу аудандық бөлімі ғимаратының жанында, Комсомольская көшесі, 24
".
2. "Қарасу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданының әкімі К. Оспанов
Келісілді
Қарасу аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

О внесении изменения в постановление акимата Карасуского района от 23 августа 2021 года № 126 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 18 февраля 2025 года № 26. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 20 февраля 2025 года № 10382-10
Акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карасуского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" от 23 августа 2021 года № 126 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24337) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 12 изложить в новой редакции:
"
12
село Карасу
возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абая отдела образования Карасуского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица Комсомольская, 62
возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Карасуского сельского округа Карасуского района", улица Исакова А., 68
возле здания акционерного общества "Казпочта", улица Исакова А., 78
возле здания коммунального государственного предприятия "Карасуская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области, улица Рамазанова, 2
возле здания отдела Карасуского района Филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Костанайской области, улица Комсомольская, 24
".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карасуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Карасуского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Карасуского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского района К. Оспанов
Согласовано
Карасуская районная территориальная
избирательная комиссия