Қарасу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 қыркүйектегі № 132 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 5 мамырдағы № 85 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 6 мамырда № 10459-10 болып тіркелді
Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауданы әкімдігінің "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2021 жылғы 2 қыркүйектегі № 132 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24273 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Карасуского района от 2 сентября 2021 года № 132 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 5 мая 2025 года № 85. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 6 мая 2025 года № 10459-10
Акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карасуского района "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" от 2 сентября 2021 года № 132 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24273) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Қарасу ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции акимата Карасуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Карасуского района после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданы әкімінің міндетін атқарушы М. Жәкіжан
Әкімдіктің
2025 жылғы 5 мамырдағы
№ 85 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2021 жылғы 2 қыркүйектегі
№ 132 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Орналасқан жері
Айына 1 (бір) шаршы метр үшін төлемақы мөлшері, теңге, тиын
1
Қарасу ауылы, Рамазанов көшесі, 41 үй

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карасуского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Карасуского района М. Жәкіжан
Приложение
к постановлению акимата
от 5 мая 2025 года
№ 85
Приложение
к постановлению акимата
от 2 сентября 2021 года
№ 132
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Местонахождение
Размер платы в месяц за 1 (один) квадратный метр тенге, тиын
1
село Карасу, улица Рамазанова, дом 41