Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 38/2 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласының және Мамлют ауданының ауылдық елді мекендердің жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелеріне үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2025 жылғы 14 сәуірдегі № 40/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 17 сәуірде № 7887-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласының және Мамлют ауданының ауылдық елді мекендердің жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелеріне үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 38/2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5023 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4-қосымшасында:
"Белое ауылдық округі" бағандағы, 5-тармақ алып тасталсын;
"Новомихайлов ауылдық округі" бағандағы, 4-тармақ алып тасталсын;
"Пригород ауылдық округі" бағандағы, 2 және 3-тармақ алып тасталсын;
"Становое ауылдық округі" бағандағы, 2-тармақ алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Каримова

О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2018 года № 38/2 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Мамлютка и сельских населенных пунктов Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2025 года № 40/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 апреля 2025 года № 7887-15
Маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Мамлютка и сельских населенных пунктов Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 29 ноября 2018 года № 38/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5023) следующие изменения:
в приложении 4 к указанному решению:
в графе "Беловский сельский округ", пункт 5 исключить;
в графе "Новомихайловский сельский округ", пункт 4 исключить;
в графе "Пригородный сельский округ", пункты 2 и 3 исключить;
в графе "Становской сельский округ", пункт 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области Ж. Каримова