Қарабау ауылы округі әкімінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 35 "Қарабау ауылы округі, Үшбұлақ ауылындағы "Жаңабай" өндірістік кооперативінің қорасының аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы.
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қарабау ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 22 сәуірдегі № 11 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 26 сәуірде № 6691-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Қарабау ауылы округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қарабау ауылы округі әкімінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 35 "Қарабау ауылы округі, Үшбұлақ ауылындағы "Жаңабай" өндірістік кооперативінің қорасының аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде) № 4337 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Б. Мырзакулов

О признаний утратившим силу решения акима сельского округа Карабау от 6 декабря 2017 года № 35 "Об установлении ограничительных мероприятии на территории хлева производственного кооператива "Жаңабай" в селе Ушбулак сельского округа Карабау"
Решение акима сельского округа Карабау Казыгуртского района Туркестанской области от 22 апреля 2025 года № 11. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 26 апреля 2025 года № 6691-13
В соотствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким сельского округа Карабау Казыгуртского района Туркестанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима сельского округа Карабау Казыгуртского района Туркестанской области от 6 декабря 2017 года № 35 "Об установлении ограничительных мероприятии на территории хлева производственного кооператива "Жаңабай" в селе Ушбулак сельского округа Карабау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4337).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Б. Мырзакулов