Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2022 жылдың 11 сәуірдегі № 144 "Төлеби ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 16 қаңтардағы № 625 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2025 жылғы 16 қаңтарда № 6655-13 болып тiркелдi
Төлеби ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2022 жылдың 11 сәуірдегі № 144 "Төлеби ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28209 болып тіркелген) мынандай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Л. Серикбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Төлеби аудандық мәслихаты
2025 жылғы 16 қаңтардағы
№ 625 қаулысына қосымша
Төлеби ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) аудандық Халықты жұмыспен қамту орталығының басшысы;
2) әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант;
3) ассистент;
4) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
5) қарттар мен мүгедектігі бар күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
6) психолог;
7) диеталық мейіргер;
8) мейіргер.
2. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысы;
2) мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер);
3) кітапханашы;
4) барлық атаудағы суретшілер (негізгі қызметтер);
5) библиограф;
6) барлық атаудағы әдістемеші (негізгі қызметтер);
7) музыкалық жетекші;
8) режиссер;
9) хореограф;
10) ұжым (үйірме) басшысы;
11) аккомпаниатор.

О внесении изменения в постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 11 апреля 2022 года № 144 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах по Толебийскому району"
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 16 января 2025 года № 625. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 16 января 2025 года № 6655-13
Акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 11 апреля 2022 года № 144 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах по Толебийскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28209) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Л. Серикбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Толебийский районный маслихат
Приложение к постановлению
от 16 января 2025 года № 625
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах по Толебийскому району
1. Должности специалистов в сфере социального обеспечения:
1) руководитель Центра занятости населения района;
2) консультант по социальной работе;
3) ассистент;
4) специалист по социальной работе;
5) социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью;
6) психолог;
7) диетическая сестра;
8) медицинская (ий) сестра (брат).
2. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) культорганизатор (основных служб);
3) библиотекарь;
4) художники всех наименований (основных служб);
5) библиограф;
6) методист всех наименований (основных служб);
7) музыкальный руководитель;
8) режиссер;
9) хореограф;
10) руководитель коллектива (кружка);
11) аккомпаниатор.