124-П бұйрыққа өзгерiстер енгiзу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Кеден комитетi 1996 жылғы 28 қазан N 217-П Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1996 жылғы 13 желтоқсанда N 26 тіркелді
Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң 1995 жылғы 25 қыркүйектегi N 124-П бұйрығының 9 тармағында көзделген есеп беру нысанын қолданудың мақсатқа сай келмейтiндiгiне байланысты, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" жарлығының 109-бабында тауарларды кедендiк қорғасын және жай мөртаңбалармен тасымалдау үшiн көлiк құралдарына (контейнерлерге) рұқсат ету туралы куәлiк беру үшiн алымдардың көзделмегенiн ескере отырып, бұйырамын:
1. Төмендегiлердiң күшi жойылған болып есептелiнсiн:
- Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң "Тауарларды кедендiк қорғасын және жай мөртаңбалармен тасымалдау үшiн көлiк құралдарын (контейнерлердi) жабдықтау ережелерiне қатысты қалыпты актiлердi бекiту туралы" N 124-П бұйрығының 9-тармағы;
- Тауарларды кедендiк қорғасын және жай мөртаңбалармен тасымалдау үшiн көлiк құралдарына (контейнерлерге) рұқсат ету тәртiбi туралы нұсқаудың 2.7.-2.9. - тармақтары.
- Рұқсат ету тәртiбi туралы нұсқаудың 6.7-тармағының екiншi абзацы;
- Рұқсат ету тәртiбi туралы нұсқаудың 11.9-тармағы.
Төраға

О внесении изменений в Приказ № 124-П
Приказ Таможенного комитета Республики Казахстан от 28 октября 1996 г. N 217-П Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 13.12.1996 г. N 26
В связи с нецелесообразностью применения формы отчетности, предусмотренной пунктом 9 приказа Таможенного комитета Республики Казахстан от 25 сентября 1995г. № 124-П V950119_ , а также принимая во внимание, что статьей 109 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О таможенном деле в Республике Казахстан" Z952368_ не предусмотрены сборы за выдачу свидетельства о допущении транспортных средств (контейнеров) для перевозки товаров под таможенными печатями и
пломбами, приказываю:
1. Считать утратившими силу:
- пункт 9 приказа Таможенного комитета Республики Казахстан от 25
сентября 1995г. № 124-П "Об утверждении нормативных актов относящихся к
правилам оборудования транспортных средств (контейнеров) для перевозки
товаров под таможенными печатями и пломбами";
- п.п. 2.7.-2.9. Инструкции о порядке допущения транспортных средств
(контейнеров) для перевозки товаров под таможенными печатями и пломбами;
- второй абзац п.6.7. Инструкции о порядке допущения;
- п.11.9. Инструкции о порядке допущения.
Председатель