Ақтөбе облысының әкімшілік-аумақтық құрылысына қосымша өзгертулер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихаты және облыс әкімінің кезектен тыс сессияда қабылдаған 1997 жылғы 30 мамырдағы N 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет басқармасында 1997 жылғы 29 желтоқсанда N 16 тіркелді.
Ескерту. Шешімінде орыс тілінде "с. Комсомольское" сөздері "село Комсомольское" сөздермен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысының әкімдігінің 30.05.2017 № 185 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 30.05.2017 № 158 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жергiлiктi өкiлеттi және атқарушы органдардың пiкiрлерiн, аудандардың ономастикалық комиссияларының қорытындыларын ескере отырып, облыстық мәслихат пен облыс әкiмi ШЕШIМ ЕТТI:
Қазақстан Республикасы Үкiметiне Ақтөбе облысының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына өзгерiстер енгiзу туралы ұсыныс енгiзiлiп, жекелеп айтқанда:
1. Ленин ауданының орталығы Батамша поселкесi болып, Қарғалы ауданы атауы берiлсiн.
2. Октябрь ауданы Мұғалжар ауданы болып, орталығы ретiнде Октябрьск қаласы белгiленсiн.
3. Бөгеткөл ауданы Әйтеке би ауданы болып, орталығы ретiнде Комсомольское ауылы белгiленсiн.
4. Октябрь ауданының орталығы - Октябрьск қаласы Қандыағаш қаласы болып өзгертiлсiн.
Облыстық Мәслихат
хатшысы
Облыс Әкiмi

О внесении изменений в административно-территориальное устройство Актюбинской области
Решение внеочередной сессии Актюбинского областного маслихата и Акима области от 30 мая 1997 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Актюбинской области 29 декабря 1997 года № 16.
Сноска. В решении на русском языке слова "с. Комсомольское" заменены словами "село Комсомольское", текст на казахском языке не меняется постановлением акимата Актюбинской области от 30.05.2017 № 185 и решением маслихата Актюбинской области от 30.05.2017 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Учитывая мнение местных представительных и исполнительных органов, заключения областной и районных ономастических комиссий, областной маслихат и Аким области РЕШИЛИ:
Войти с предложением в Правительство Республики Казахстан переименовать:
- Ленинский район в Каргалинский с центром поселок Батамшинский;
- Октябрьский район в Мугалжарский с центром город Октябрьск;
- Богеткольский район в Айтекебийский район с центром село Комсомольское;
- город Октябрьск - районный центр Октябрьского района в город Кандыагаш.
Секретарь областного
маслихата
Аким области