Республикалық қазыналық мемлекеттік кәсіпорындар мен су көлігі мекемелерінің кемелеріндегі жүзу құрамы үшін азық-түлік шығынының нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі Бұйрық 1998 жылғы 10 наурыз N 54 Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1995 жылғы 27 шілде N 559 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 723 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің 29.10.2012 № 723 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Республикалық қазыналық мемлекеттік кәсіпорындар мен су көлігі мекемелері кемелеріндегі жүзу құрамының ұжымдық тамақтануын ұйымдастыруды бұдан әрі жетілдіру, осы мақсаттар үшін бюджеттен бөлінетін қаржыны дұрыс жұмсалуын бақылауды күшейту мақсатында,
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Ғылым Академиясы тағам институтымен көлік техникалық флот экипаждарының мүшелері үшін әзірленген Энергия, тағам заттары және азық жинағының уақытша нормасы N 1 қосымшаға сәйкес күшіне енгізілсін.
2. "Өзен" көлігі кәсіпорындарының жұмыстары мен қызмет көрсетулерін өзіндік құнын жоспарлау, есептеу және калькуляциялау жөніндегі әдістемелік кепілдемелер" Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігімен 1994 жылғы 14 шілдеде бекітілген 2.2. тармағына сәйкес қызметтік іссапарларға белгіленген тәуліктік төлемнің 60 процентінен аспайтын нормаларға сәйкес көлік және техникалық флот кемелері экипаждарының мүшелеріне тегін тамақ рационының құны белгіленсін.
3. "Жалпы пайдаланымдағы өзен көлігінің порттық және қызметтік-қосалқы кемелерінің жүзу құрамы үшін тегін ұжымдық азық құны туралы" Қазақ ҚСР Министрлер Кеңесінің жанындағы Өзен флотының бас басқармасы бастығының 1986 жылғы 21 қазандағы N 324 бұйрығы күшін жойды деп есептелсін.
Министр
1998 жылғы 10 наурыздағы
N 54 бұйрыққа N 1 қосымша
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Ғылым Академиясы тағам
институтымен көлік және техникалық
флот экипаждарының мүшелері үшін
тәулігіне бір адамға әзірленген Энергия,
тағам заттары және азық жинағының
уақытша нормасы _________________________________________________________________________
|                Тағамның аты                |    Тәулігіне бір адамға    |
|                                            |         (граммен)          |
|____________________________________________|____________________________|
| Қара нан                                   |             150            |
| Бидай нан                                  |             250            |
| Тәтті нан                                  |              50            |
| Бидай ұны                                  |              10            |
| Картоп крахмалы                            |               5            |
| Әртүрлі дақылдар                           |              30            |
| Бобалық                                    |              10            |
| Макарон бұйымдары                          |              25            |
| Шошқа майы                                 |              10            |
| Ас маргарині                               |              10            |
| Қант және кондитерлік бұйымдар             |              75            |
| Қара шай                                   |               2            |
| Майда кофе                                 |               3            |
| какао (майда)                              |               2            |
| Картоп                                     |             300            |
| Көкөністер, барлығы                        |             345            |
| соның ішінде пияз                          |              30            |
|              әртүрлі көкөніс               |              60            |
|              жас помидор                   |              30            |
|              жас қияр                      |              30            |
|              жас капуста                   |              60            |
|              қызыл сәбіз                   |              30            |
|              қызылша                       |              30            |
|              сарымсақ                      |               5            |
|              томат пастасы                 |              15            |
|              әртүрлі тұздықтар             |              55            |
|              шемішке май                   |              20            |
|              Сары май (шаруа)              |              20            |
|              Тұтас сүт                     |             200            |

О нормах расходования продуктов питания для плавающего состава судов республиканских казенных государственных предприятий и учреждений водного транспорта
Приказ Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 марта 1998 года № 54. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27.07.1998 г. за № 559. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 723
Сноска. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций РК от 29.10.2012 № 723 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях дальнейшего совершенствования организации коллективного питания плавающего состава судов республиканских казенных государственных предприятий и учреждений водного транспорта, усиления контроля за правильностью расходования средств, выделяемых на эти цели из республиканского бюджета,
Приказываю:
1. Ввести в действие Временные нормы потребности в энергии, пищевых веществах и продуктовом наборе для членов экипажей транспортного и технического флота, разработанные Институтом питания Национальной Академии наук Республики Казахстан, согласно приложению N 1.
2. Установить стоимость рациона бесплатного питания членам экипажей судов транспортного и технического флота в соответствии с нормами, но не более 60 процентов суточных, установленных для оплаты служебных командировок, согласно п.2.2 " Методических рекомендаций по планированию, учету и калькулированию себестоимости работ и услуг предприятий речного транспорта", утвержденных Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан 14 июля 1994 г.
3. Считать утратившим силу приказ Начальника Главного управления
речного флота при Совете Министров Казахской ССР от 21.10.86 г. N 324
"О стоимости бесплатного коллективного питания для плавающего состава
портовых и служебно-вспомогательных судов речного транспорта общего
пользования".
Министр
Приложение N 1
к приказу от 10.03.1998г. N 54
Временные нормы потребности в энергии, пищевых
веществах и продуктовом наборе для членов экипажей
транспортного и технического флота на одного человека
в сутки,разработанные Институтом питания Национальной
Академии наук Республики Казахстан
____________________________________________________________________
Наименование продукции             ! На одного человека
! в сутки (граммов)
_____________________________________________!______________________
Хлеб ржаной                                       150
Хлеб пшеничный                                    250
Сдоба                                              50
Мука пшеничная                                     10
Крахмал картофельный                                5
Крупы разные                                       30
Бобовые                                            10
Макаронные изделия                                 25
Сало свиное                                        10
Маргарин столовый                                  10
Сахар и кондитерские изделия                       75
Чай черный                                          2
Кофе растворимый                                    3
Какао (порошок)                                     2
Картофель                                         300
Овощи, всего                                      345
в т.ч. лук репчатый                                30
зелень разная                               60
помидоры свежие                             30
огурцы свежие                               30
капуста свежая                              60
морковь красная                             30
свекла                                      30
чеснок                                       5
томат паста                                 15
соленья разные                              55
Масло растительное                                 20
Масло сливочное (крестьянское)                     20
Молоко цельное                                    200

|              Қаймақ (майлығы 20 %)         |              25            |
|              Сүзбе (9%)                    |              20            |
|              Сыр                           |              20            |
|              Жұмыртқа (дана)               |             1/2            |
|              Ет (әртүрлі)                  |             180            |
|              Колбаса бұйымдары             |              20            |
|              Ет консервілері               |              10            |
|              Балық (жас, мұздатылған)      |              30            |
|              Сельд (майлылығы орташа)      |              10            |
|              Балық консервісі              |              10            |
|              Теңіз өнімі - капуста         |              10            |
|              Кепкен жемістер               |              15            |
|              Жемістер (әртүрлі)            |             200            |
|              Шырындар (әртүрлі)            |             100            |
|              Лимондар                      |              10            |
|              Ас тұзы                       |               8            |
|              Специя мен қоспалар           |               4            |
|              Жас ашытқыш                   |               3            |
|              Майонез бен басқа соустар     |               5            |
|                                            |                            |
|_________________________________________________________________________|
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

Сметана (20% жирности)                             25
Творог (9% жирности)                               20
Сыр                                                20
Яйцо (штук)                                        1/2
Мясо (разное)                                     180
Колбасные изделия                                  20
Консервы мясные                                    10
Рыба (свеж. мороженная)                            30
Сельдь (средней жирности)                          10
Рыбные консервы                                    10
Морепродукты-капуста                               10
Сухофрукты                                         15
Фрукты (разные)                                   200
Соки (разные)                                     100
Лимоны                                             10
Соль поваренная                                     8
Специи и приправы                                   4
Дрожжи свежие                                       3
Майонез и др. соусы                                 5