Тіркеушілерге қойылатын талаптарға енгізілген өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясының 1998 жылғы 7 қыркүйектегі N 13 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1998 жылғы 21 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 607. Қаулының күші жойылды - ҚР Ұлттық банкі басқармасының 2002 жылғы 16 ақпандағы N 52 қаулысымен. ~V021851
Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы (бұдан әрі "Ұлттық комиссия" деп аталады) Төрағасының және мүшелерінің Қазақстан Тізілім Ұстаушылар Қауымдастығы (бұдан әрi "ҚТҰҚ" деп аталады) Кеңесінің мүшелерімен 1998 жылғы 04 қыркүйекте өткен кездесудің нәтижелеріне сәйкес және бағалы қағаздар рыногын реттеуді жетілдіру мақсатында Ұлттық комиссия
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тіркеушілерге қойылатын талаптар туралы" Ұлттық комиссияның 1998 жылғы 05 маусымдағы N 5 V980563_ қаулысына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1998 жылғы 06 тамызда 563 V980563_ нөмірімен тіркелген) өзгерістер енгізу мақсатында ҚТҰҚ толық құқықты және нақты мүшелері - тіркеушілер үшін бағалы қағаздар ұстаушыларының тізілімін жүргізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға қажетті жеткілікті өз капиталының ең төменгі деңгейіне мынадай талаптар белгіленсін:
1) 1998 жылдың 01 қазанына және 1999 жылдың 01 қаңтарына дейін -
15.000 айлық есепті көрсеткіш;
2) 1999 жылдың 01 қаңтарына және 1999 жылдың 01 көкегіне дейін -
23.000 айлық есепті көрсеткіш;
3) 1999 жылдың 01 көкегіне және одан әрі - 30.000 айлық есепті
көрсеткіш.
2. Осы Қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
тіркелгеннен кейін күшіне енетіндігі белгіленсін.
3. Осы Қаулының орындалысына бақылау жасау Қазақстан Республикасының
Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясы орталық аппаратының
Лицензиялау және қадағалау басқармасына жүктелсін.
Комиссияның Төрағасы
Комиссияның мүшелері

Об изменении требований, предъявляемых к регистраторам
Постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 7 сентября 1998 года N 13. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 21.09.1998 г. N 607. Утратил силу - постановлением Правления Национального Банка РК от 16 февраля 2002 года N 52 ~V021851 .
В соответствии с результатами встречи Председателя и членов Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия") с членами Совета Казахстанской Ассоциации Реестродержателей (далее именуемой "КАРД"), состоявшейся 04 сентября 1998 года, и в целях совершенствования регулирования рынка ценных бумаг Национальная комиссия постановляет:
1. Во изменение пунктов 1 и 3 постановления Национальной комиссии от 05 июня 1998 года N 5 "О требованиях, предъявляемых регистраторам" (зарегистрированного Министерством юстиции Республики Казахстан 06 августа 1998 года за N 563) V980563_ установить для регистраторов - полноправных и действительных членов КАРД следующие требования к минимальному уровню достаточности собственного капитала, необходимого для осуществления деятельности по ведению реестра держателей ценных бумаг:
1) на 01 октября 1998 года и до 01 января 1999 года - 15.000 месячных
расчетных показателей;
2) на 01  января 1998 года и до 01 апреля 1999 года - 23.000 месячных
расчетных показателей;
3) на 01 апреля 1999 года и далее - 30.000 месячных расчетных
показателей.
2. Установить, что настоящее Постановление вступает в действие после
его регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего Постановления возложить на
Управление лицензирования и надзора центрального аппарата Национальной
комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам.
Председатель комиссии
Члены комиссии