Қазақстан Республикасының Жол қорына аударымдар бойынша есеп айырысу ведомостарын күшіне енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Қаржы министрілігінің Салық Комитеті 1998 жылғы 9 қыркүйектегі N 85 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ведомстволық нормативті актілерді тіркеу бөлімі Құқықтық сараптау 1998 жылғы 7 қазан жүргізілді Тіркеу N 614. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2009 жылғы 24 қарашадағы № 512 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің м.а. 2009 жылғы 24 қарашадағы № 512 бұйрығымен.
"Жол қоры туралы" U952701_ Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығын 1998 жылғы 8 маусымдағы жағдай бойынша толықтырулар мен өзгерістерді ескере отырып, сондай-ақ "Қазақстан Республикасының мұнай өнеркәсібіндегі қаржы-экономикалық жағдайды тұрақтандыру жөніндегі кезек күттірмейтін шаралар туралы" P980697_ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 24 маусымдағы қаулысына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қоса беріліп отырған нысандар:
- автомобиль жолдарын пайдаланушылардың Қазақстан Республикасының Жол қорына аударымдары бойынша есеп айырысу ведомосы; - Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген бензиннен Жол қорына алынатын алымның есеп айырысу ведомосы; - импортталатын бензин мен дизел отынынан Жол қорына алынатын алымның есеп айырысу ведомосы бекітілсін. 2. Облыстар, Астана мен Алматы қалалары бойынша салық комитеттері Жол қорына төлемдер жөніндегі есеп айырысу ведомостарының нысандарын төменгі салық органдары мен салық төлеушілерге жеткізсін. Төраға Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық Комитетінің 1998 жылғы "___"__________ N_______________________ Бұйрығымен бекітілген РНН____________________ Банк___________________ ________________бойынша Салық комитеті (ауданы, қаласы) Банктік шоттар_________ _________________берілген күні _______________________ (төлеушінің атауы) _______________________ (мекен-жайы, телефоны) Автомобиль жолдарын пайдаланушылардың Қазақстан Республикасының Жол қорына аударымдары бойынша есеп айырысу ведомосы 199___жылғы____тоқсанға арналған _________________________________________________________________________ | |Есептi кезең iшiндегi| Есептелген төлемдердiң сомасы | |жиынтық табыс | |_______________________________________________________________ | | | Барлығы | соның ішінде: ! | 2-бағ.х0,1% |_________________________________________ | | | |республикалық | Облыстық |_________|_____________________|___________|______________|______________ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |_________|_____________________|___________|______________|______________ |1.Есепті | | | | |кезеңнің | | | | |басындағы| | | | |_________|_____________________|___________|______________|_______________ |2.Тоқсан | | | | |бойынша | | | | |барлығы, | | | | |соның | | | | |ішінде: | | | | |_________|_____________________|___________|______________|_______________ |1 ай | | | | |_________|_____________________|___________|______________|_______________ |2 ай | | | | |_________|_____________________|___________|______________|_______________ |3 ай | | | | |_________|_____________________|___________|______________|_______________ |3. Жыл | | | | |басынан | | | | |бастап | | | | |_________|_____________________|___________|______________|_______________ __________________________________________________________________________ | Төленген төлемдердің сомасы | Қосымша төлемге (+) | | | қайтарымға (-) | | есеп айырысу сальдосы |_________________________________________|________________________________ |Жол қорына | соның ішінде: |Жол қорына | соның ішінде: |барлығы |_____________________________|барлығы | |_________________________|_______________!___________|___________________ | Республикалық|Облыстық | Республикалық |Облыстық |___________|_____________|_______________|___________|___________|________ | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |___________|_____________|_______________|___________|___________|________ |___________|_____________|_______________|___________|___________|________ |___________|_____________|_______________|___________|___________|________ |___________|_____________|_______________|___________|___________|________ Басшы _________________ Бас бухгалтер ____________ Салық инспекторы_____________ Есеп айырысу ведомосын толтыру туралы тәртiбi
1. Есеп айырысу ведомосын төлеушілер өздерінің тұрғылықты мекені бойынша салық органдарына есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15 күніне дейін береді.
2. Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (РНН) - төлеушінің тіркеу орны бойынша салық органы салық төлеушінің тіркеу нөмірі.
3. Банк және банктік шоттар - Банктің толық атауы және төлеушінің банктік шотының нөмірін толық көрсету керек.

О введении в действие расчетных ведомостей по отчислениям в Дорожный Фонд Республики Казахстан
Приказ Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 9 сентября 1998 года № 85 Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 07.10.1998 г. № 614. Утратил силу приказом и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 24 ноября 2009 года № 512
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра финансов РК от 24.11.2009 № 512.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О Дорожном фонде" U952701_ с учетом дополнений и изменений по состоянию на 08.06.1998г., Правилами формирования средств Дорожного фонда Республики Казахстан, а также Постановлением Правительства Республики Казахстан от 24. 06.1998г. N 697 "О неотложных мерах по стабилизации финансово-экономического положения в нефтяной промышленности Республики Казахстан" P980697_ , приказываю:
1. Утвердить прилагаемые к настоящему приказу формы:
- расчетной ведомости по отчислениям пользователей автомобильных дорог в Дорожный фонд Республики Казахстан; - расчетной ведомости сбора с бензина, произведенного на территории Республики Казахстан, в Дорожный фонд; - расчетной ведомости сбора с импортируемого бензина и дизельного топлива в Дорожный фонд. 2. Налоговым комитетам по областям, городам Астана и Алматы довести формы расчетных ведомостей по платежам в Дорожный фонд до низовых налоговых органов и налогоплательщиков. Председатель Утверждена Приказом Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от "___"____________1998г. N _______________ Таможенный комитет по______________ Налоговый комитет по____________ (району,городу) (району,городу) Банк_______________________________ Дата представления______________ Банковские счета___________________ РНН________________________________ ___________________________________ (наименование плательщика) ___________________________________ (адрес, телефон) Расчетная ведомость сбора с импортируемого бензина и дизельного топлива в Дорожный фонд за __квартал 199__г. ___________________________________________________________________________ | Наименование | Период | Импортировано|Сумма начисленного сбора,под |нефтепродуктов | |(метрич. тонн)|лежащая в Республиканский До | | | |рожный фонд (гр.3х4000 тенге |_______________|_____________|______________|гр.3х3490 тенге)_____________ |______1________|______2______|______3_______|_____________4_______________ | |На начало | | | |отчетного | | | !периода______|______________|_____________________________ | Бензин |всего за | | | |квартал. | | |_______________|в том числе:_|______________|_____________________________ |_______________|1 месяц______|______________|_____________________________ |_______________|2 месяц______|______________|_____________________________ |_______________|3 месяц______|______________|_____________________________ |_______________|с начала года|______________|_____________________________ | |На начало | | | |отчетного | | | Дизельное |периода______|______________|_____________________________ | топливо |Всего за | | | |квартал. | | |_______________|в том числе:_|______________|_____________________________ |_______________|1 месяц______|______________|_____________________________ |_______________|2 месяц______|______________|_____________________________ |_______________|3 месяц______|______________|_____________________________ |_______________|с начала года|______________|_____________________________ Продолжение таблицы _______________________________________________ (тенге) | Сумма уплаченного сбора, | Сальдо расчетов| |подлежащая в Республиканский| к доплате (+) | |__________бюджет____________|__к_возврату (-)_| |______________5_____________|_______6_________| | | | | | | |____________________________|_________________| | | | | | | |____________________________|_________________| |____________________________|_________________| |____________________________|_________________| |____________________________|_________________| |____________________________|_________________| | | | | | | |____________________________|_________________| | | | | | | |____________________________|_________________| |____________________________|_________________| |____________________________|_________________| |____________________________|_________________| |____________________________|_________________| Порядок заполнения расчетной ведомости
1. Таможенный комитет - таможенные органы ежеквартально, в срок до 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, представляют территориальным налоговым органам сведения о начисленных и внесенных в Дорожный фонд суммах сбора в разрезе плательщиков, импортирующих бензин и дизельное топливо.
2. Банк и банковские счета - указать полное наименование банка и номер банковского счета плательщика.
3. Регистрационный номер налогоплательщика (РНН) - регистрационный номер налогоплательщика, присвоенный налоговым органом.

4. Төлеушінің атауы - Заңды тұлғаның ресми атауы бас әріптермен жазылсын немесе тиісті жолдарда терілсін (Жарлықта немесе өзге де құрылтайшы құжаттарда белгіленген сияқты).
5. Орналасқан жері - Төлеушінің мекен-жайы: қаласы, облысы, көшенің атауынан кейін үйдің нөмірін, ал бөлмесі болған жағдайда, нөмірін көрсетіңіз. Егер төлеуші ауылдық жерде тұрса, онда сондай-ақ ауданын көрсетіңіз. Егер есеп айырысу ведомосын бергеннен кейін мекен-жай өзгерсе, онда төлеуші есеп айырысу ведомосын берген орны бойынша салық органына өзінің жаңа мекен-жайын хабарлауға міндетті.
6. Салық комитеті - Төлеушінің есеп айырысу ведомосын берген орны бойынша аудан, қала немесе облыс бойынша салық комитетін көрсету керек. 7. Берілген күні - Есеп айырысу ведомосының іс жүзіндегі берілген күнін көрсету керек. 8. Жиынтық жылдық табыс термині "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығының 9-бабында айқындалған түсінікте қолданылады. Автомобиль жолдарын пайдаланушылардың алымын есептеген кезде, есепті кезеңге арналған жиынтық жылдық табыс түзету енгізуді есептемей-ақ есепке алынады. Қазақстан Республикасы Қаржы министрілігі Салық Комитетінің 1998 жылғы "___"__________ N_______________________ Бұйрығымен бекітілген __________________бойынша кеден комитеті (ауданы, қаласы) Банк______________________________ _______________бойынша Салық комитеті (ауданы, қаласы) Банктік шоттар____________________ Берілген күні____________ РНН_________________________________ ________________________________ (төлеушінің атауы) ________________________________ (мекен-жайы, телефоны) Импортталған бензин мен дизель отынынан Жол қорына алынатын алымның есеп айырысу ведомосы 199____жылғы______тоқсанға арналған (теңге) __________________________________________________________________________ |Мұнай өнiмдерiнiң атауы| Кезеңi |Импортталған(метрик.тонн) | | | |_______________________|_______________________ |_________________________ | 1 | 2 | 3 |_______________________|_______________________ |________________________ | |Есепті кезеңнің басындағы| |_______________________|_________________________|________________________ | |тоқсан бойынша барлығы, | | Бензин |соның ішінде: | | | | |_______________________|_________________________|________________________ | | 1 ай | |_______________________|_________________________|________________________ | | 2 ай | |_______________________|_________________________|________________________ | | 3 ай | |_______________________|_________________________|________________________ | |жыл басынан бастап | |_______________________|_________________________|________________________ | |Есепті кезеңнің басындағы| | |__________________________________________________ | |тоқсан бойынша барлығы, | | |соның ішінде: | | Дизель отыны | | |_______________________|_________________________|________________________ | | 1 ай | |_______________________|_________________________|________________________ | | 2 ай | |_______________________|_________________________|________________________ | | 3 ай | |_______________________|_________________________|________________________ | |жыл басынан бастап | |_______________________|_________________________|________________________ __________________________________________________________________________ |Республикалық Жол қорына жатқызылған|Республикалық бюджетке|Қосымша төлем. | есептелген алымның сомасы | жатқызылған төленген |ге (+)қайта. |(3-бағ.х4000теңге, 3-бағ.х3490теңге)| алымның сомасы |рымға (-)есеп | | |айырысу | | |сальдосы |____________________________________|______________________|______________ | 4 | 5 | 6 |____________________________________|______________________|______________ | | | | | | |____________________________________|______________________|______________ |____________________________________|______________________|______________ | | | | | | |____________________________________|______________________|______________ Есеп айырысу ведомосын толтыру тәртібі »1. Кеден комитет - кеден органдары тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15 күніне дейін мерзімде бензин мен дизель отынын импорттайтын төлеушілерге бөлінген Жол қорына есептелген және енгізілген алым сомалары туралы аумақтық салық органдарына мәлімет береді. 2. Банк және банктік шоттар - Банктің толық атауы және төлеушінің банктік шотының нөмірін толық көрсету керек. 3. Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (РНН) - салық органы берген салық төлеушінің тіркеу нөмірі.

4. Наименование плательщика - вписать печатными буквами официальное наименование юридического лица (как оно обозначено в Уставе или ином учредительном документе).
5. Местонахождение - адрес плательщика: город, область, после названия улицы укажите номер строения, а в случае наличия комнаты, также ее номер. Если плательщик находится в сельской местности, то укажите также район. Если после представления расчетной ведомости поменялся адрес, то плательщик обязан сообщить в налоговый орган свой новый адрес.
6. Налоговый комитет - указать налоговый комитет по району, городу или области, по месту регистрации плательщика.
7. Дата представления - указать фактическую дату сдачи расчетной ведомости в налоговый комитет.
Утверждена
Приказом Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от "___"____________1998г. N _______________
РНН _______________________________ Налоговый комитет по_____________ (району,городу) Банк_______________________________ Дата представления_______________ Банковские счета___________________ ___________________________________ (наименование плательщика) ___________________________________ (адрес, телефон) Расчетная ведомость по отчислениям пользователей автомобильных дорог в Дорожный фонд Республики Казахстан за __квартал 199__г. ___________________________________________________________________________ | |Совокупный|____________Сумма начисленных платежей_____________ | |доход за | Всего |____________в том числе:_____________ | |отчетный | гр. 2х0,1% | Республиканский |Областной ! |период | | | |_____1_____|_____2____|______3______|__________4________|_________5_______ |1.На начало| | | | | отчетного | | | | |__периода__|__________|_____________|___________________|_________________ |2.всего за | | | | |квартал, | | | | |в том числе|__________|_____________|___________________|_________________ |__1 месяц__|__________|_____________|___________________|_________________ |__2 месяц__|__________|_____________|___________________|_________________ |__3 месяц__|__________|_____________|___________________|_________________ |3.С начала | | | | |______года |__________|_____________|___________________|_________________ Продолжение таблицы (тенге) ___________________________________________________________________________ | Сумма уплаченных платежей |Сальдо расчетов к доплате (+) |______________________________________|_________________к возврату (-)____ | Всего |________в том числе________|Всего |_________в том числе_____ |в Дорожный|Республиканский| Областной |в Дорож- |Республиканский|Областн. |____фонд__|_______________|___________|ный фонд_|_______________|_________ |____6_____|________7______|_____8_____|____9____|_______10______|____11___ | | | | | | | | | | | | |__________|_______________|___________|_________|_______________|_________ | | | | | | | | | | | | |__________|_______________|___________|_________|_______________|_________ |__________|_______________|___________|_________|_______________|_________ |__________|_______________|___________|_________|_______________|_________ |__________|_______________|___________|_________|_______________|_________ | | | | | | |__________|_______________|___________|_________|_______________|_________ Руководитель___________ Гл. бухгалтер__________ Налоговый инспектор___________ Порядок заполнения расчетной ведомости
1. Расчетная ведомость представляется плательщиками в налоговые органы по месту своего нахождения до 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
2. Регистрационный номер налогоплательщика (РНН) - Регистрационный номер налогоплательщика, присвоенный налоговым комитетом по месту регистрации плательщика.
3. Банк и банковские счета - указать полное наименование банка и номер банковского счета плательщика.

4. Төлеушінің атауы - Заңды тұлғаның ресми атауы бас әріптермен жазылсын (Жарлықта немесе өзге де құрылтайшы құжаттарда белгіленген сияқты). 5. Орналасқан жері - Төлеушінің мекен-жайы: қаласы, облысы, көшенің атауынан кейін үйдің нөмірін, ал бөлмесі болған жағдайда, нөмірін көрсетіңіз. Егер төлеуші ауылдық жерде тұрса, онда, сондай-ақ ауданын көрсетіңіз. Егер есеп айырысу ведомосын бергеннен кейін мекен-жай өзгерсе, онда төлеуші салық органына өзінің мекен-жайын хабарлауға міндетті. 6. Салық комитеті - Төлеушінің тіркеу орны бойынша аудан, қала немесе облыс бойынша салық комитетін көрсету керек. 7. Берілген күні - Салық комитетіне есеп айырысу ведомосының іс жүзіндегі берілген күнін көрсету керек. Қазақстан Республикасы Қаржы министрілігі Салық Комитетінің 1998 жылғы "___"__________ N_______________________ Бұйрығымен бекітілген РНН____________________ Банк___________________ ______________бойынша Салық комитеті (ауданы, қаласы) Банктік шоттар_________ _________________берілген күні _______________________ (төлеушінің атауы) _______________________ (мекен-жайы, телефоны) Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген бензиннен Жол қорына алынатын алымның есеп айырысу ведомосы 199___жылғы____тоқсанға арналған (теңге) ___________________________________________________________________________ | Бензин |Жөнелтілгені|Республикалық Жол |Республикалық |Қосымша төлемге(+) | |(метрик. |қорына жатқызылған|бюджетке жат. |қайтарымға (-)есеп | | тонн) |есептелген алымның|қызылған алым.|айырысу сальдосы | | |(2-бағ.х2000теңге)|ның сомасы | |________|____________|__________________|______________|__________________ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |________|____________|__________________|______________|__________________ |1.Есепті| | | | |кезеңнің| | | | |басын. | | | | |дағы | | | | |________|____________|__________________|______________|__________________ |2.Тоқсан| | | | |бойынша | | | | |барлығы,| | | | |соның | | | | |ішінде: | | | | |________|____________|__________________|______________|__________________ |1 ай | | | | |________|____________|__________________|______________|__________________ |2 ай | | | | |________|____________|__________________|______________|__________________ |3 ай | | | | |________|____________|__________________|______________|__________________ |3. Жыл | | | | |басынан | | | | |бастап | | | | |________|____________|__________________|______________|__________________ Басшы _________________ Бас бухгалтер ____________ Салық инспекторы______________ Есеп айырысу ведомосын толтыру тәртібі
1. Бензин өндiрушiлер тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15 күніне дейін мерзімде Жол қорына есептелген және енгізілген алым сомалары туралы аумақтық салық органдарына мәлімет береді.
2. Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (РНН) - салық органы берген салық төлеушінің тіркеу нөмірі.
3. Банк және банктік шоттар - Банктің толық атауы және төлеушінің банктік шотының нөмірін толық көрсету керек.

4. Наименование плательщика - вписать печатными буквами или напечатать в соответствующих строках официальное наименование юридического лица (как оно обозначено в Уставе или ином учредительном документе).
5. Местонахождение - адрес плательщика: город, область, после названия улицы укажите номер строения, а в случае наличия комнаты, также ее номер. Если налогоплательщик находится в сельской местности, то укажите также район. Если после представления расчетной ведомости поменялся адрес, то плательщик обязан сообщить в налоговый орган, по месту сдачи расчетной ведомости, свой новый адрес.
6. Налоговый комитет - указать налоговый комитет по району, городу или области, по месту регистрации плательщика.
7. Дата представления - указать фактическую дату сдачи расчетной ведомости.
8. Термин "Совокупный годовой доход" применяется в понятии, определенном в статье 9 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет". При исчислении отчислений пользователей автомобильных дорог совокупный доход за отчетный период учитывается без учета корректировок.
Утверждена
Приказом Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от "___"____________1998г. N _______________
РНН _______________________________ Налоговый комитет по_____________ (району,городу) Банк_______________________________ Дата представления_______________ Банковские счета___________________ ___________________________________ (наименование плательщика) ___________________________________ (адрес, телефон) Расчетная ведомость сбора с бензина, произведенного на территории Республики Казахстан, в Дорожный фонд за __квартал 199__г. ___________________________________________________________________(тенге)_ | |Отгружено|Сумма начисленного |Сумма уплаченного| Сальдо | Бензин |(метрич. |сбора,подлежащая в Рес-|сбора, подлежащая|расчетов к | | тонн) |публиканский Дорожный |в Республиканский|доплате |__________ |_________|фонд (гр.2х2000 тенге) !бюджет___________|(+) к ! ! ! ! !возв-ту(-) |_____1_____|_____2___|____________3__________|_________4_______|_____5____ |1.На начало| | | | ! отчетного | | | | |__периода__|_________|_______________________|_________________|__________ |2.всего за | | | | |квартал, | | | | |в том числе|_________|_______________________|_________________|__________ |__1 месяц__|_________|_______________________|_________________|__________ |__2 месяц__|_________|_______________________|_________________|__________ |__3 месяц__|_________|_______________________|_________________|__________ |3.С начала | | | | |______года |_________|_______________________|_________________|__________ Руководитель________________ Гл. бухгалтер_______________ Налоговый инспектор____________ Порядок заполнения расчетной ведомости
1. Производители бензина ежеквартально, в срок до 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, представляют территориальным налоговым органам сведения о начисленных и внесенных в Дорожный фонд суммах сбора.
2. Регистрационный номер налогоплательщика (РНН) - регистрационный номер налогоплательщика, присвоенный налоговым органом.
3. Банк и банковские счета - указать полное наименование банка и номер банковского счета плательщика.

4. Төлеушінің атауы - Заңды тұлғаның ресми атауы бас әріптермен жазылсын (Жарлықта немесе өзге де құрылтайшы құжаттарда белгіленген сияқты).
5. Орналасқан жері - Төлеушінің мекен-жайы: қаласы, облысы, көшенің атауынан кейін үйдің нөмірін, ал бөлмесі болған жағдайда, нөмірін көрсетіңіз. Егер төлеуші ауылдық жерде тұрса, онда, сондай-ақ ауданын көрсетіңіз. Егер есеп айырысу ведомосын бергеннен кейін мекен-жай өзгерсе, онда төлеуші салық органына өзінің жаңа мекен-жайын хабарлауға міндетті. 6. Салық комитеті - Төлеушінің есеп айырысу ведомосын берген орны бойынша аудан, қала немесе облыс бойынша салық комитетін көрсету керек. 7. Берілген күні - есеп айырысу ведомосының іс жүзіндегі берілген күнін көрсету керек. Оқығандар: Багарова Ж.А. Икебаева А.Ж.

4. Наименование плательщика - вписать печатными буквами официальное наименование юридического лица (как оно обозначено в Уставе или ином учредительном документе).
5. Местонахождение - адрес плательщика: город, область, после названия улицы укажите номер строения, а в случае наличия комнаты, также ее номер. Если налогоплательщик находится в сельской местности, то укажите также район. Если после представления расчетной ведомости поменялся адрес, то плательщик обязан сообщить в налоговый орган, по месту сдачи расчетной ведомости, свой новый адрес.
6. Налоговый комитет - указать налоговый комитет по району, городу или области, по месту сдачи расчетной ведомости.
7. Дата представления - указать фактическую дату сдачи расчетной ведомости.