"Америкалық және әлемдiк депозитарлық акцияларды (қолхаттарды) шығару кезінде ақпарат беру туралы" Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының Директоратының 1998 жылғы 30 шілдедегі N 124 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаулысы Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы Директоратының 1998 жылғы 20 қараша N 197-2 Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 12 ақпан N 686 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008 жылғы 2 қазандағы N 143 қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.10.02 N 143 қаулысымен.
----------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
Ба ғ алы қ а ғ аздар рыногы субъектілеріні ң қ ызметін реттейтін нормативтік қўқ ы қ ты қ актілерді Қ аза қ стан Республикасыны ң за ң намасына с ә йкес келтіру ма қ сатында, Қ аза қ стан Республикасы Қ аржы нары ғ ын және қ аржы ұ йымдарын реттеу мен қ ада ғ алау агенттігіні ң Бас қ армасы (б ұ дан  әрі - Агенттік) Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қ аулыны ң қ осымшасына сәйкес Қ аза қ стан Республикасыны ң
кейбір нормативтік қўқ ы қ ты қ актілеріні ң к ү ші жойылды деп танылсын.
2. Осы қ аулы қ абылдан ғ ан к ү нінен бастап қ олданыс қ а енгізіледі.
3. ...
4. ...
Төрайым                                       Е. Бахмутова
Қ аза қ стан Республикасы
Қ аржы нары ғ ын ж ә не қ аржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі Бас қ армасыны ң
2008 жыл ғ ы 2 қ азандағы
N 143 қ аулысына қ осымша
К ү ші жойылды деп танылатын нормативтік қўқ ы қ ты қ
актілерді ң  тізбесі
Мына нормативтік қўқ ы қ ты қ актілерді ң к ү ші жойылды деп танылсын:
1) ...;
2) ...;
3) ...;
4) ...;
5) ...;
6) ...;
7) Қ аза қ стан Республикасы Ба ғ алы қ а ғ аздар ж ө ніндегі Ұлтты қ комиссиясы Директоратыны ң " Қ аза қ стан Республикасы Ба ғ алы қ а ғ аздар жөніндегі Ұлтты қ комиссиясы Директоратыны ң "Американды қ және ғ аламды қ депозитарлы қ акцияларды ( қ олхаттарды) шы ғ ар ғ анда а қ паратты беру туралы» 1998 жыл ғ ы 30 сәуірдегі № 124 қ аулысына ө згерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 1998 жыл ғ ы 20 қ арашада ғ ы N 197-2 қ аулысы (Нормативтік құқ ы қ ты қ актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 685 тіркелген);

О внесении изменений и дополнений в постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам "О предоставлении информации при выпуске американских и глобальных депозитарных акций (расписок)" от 30 июля 1998 года N 124
Постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам 20 ноября 1998 года N 197-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13.02.1999 г. за N 686. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 2 октября 2008 года № 143
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 02.10.2008 № 143
Извлечение из постановления
Правления Агентства РК по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций
от 02.10.2008 № 143 "О признании утратившими
силу некоторых нормативных правовых актов"
В целях приведения нормативных правовых актов, регулирующих деятельность субъектов рынка ценных бумаг, в соответствие с законодательством Республики Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
3. Департаменту лицензирования (Каскаманова Н.К.) в десятидневный срок со дня принятия настоящего постановления уведомить Министерство юстиции Республики Казахстан о признании утратившими силу нормативных правовых актов, указанных в приложении к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Байсынова М.Б.
Председатель                               Е. Бахмутова
Приложение
к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка
и финансовых организаций
от 02 октября 2008 года № 143
Перечень нормативных правовых актов,
признаваемых утратившими силу
1) - 6) ...;
7) постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам 20 ноября 1998 года № 197-2 «О внесении изменений и дополнений в постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам «О предоставлении информации при выпуске американских и глобальных депозитарных акций (расписок)» от 30 июля 1998 года № 124 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 686);

8) ...;
9) ....
"Халықаралық облигациялар және АДР шығарудың шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы (бұдан әрi "Ұлттық комиссия" деп аталады) Директоратының 1998 жылғы 20 қарашадағы N 197 қаулысының қабылдануына байланысты Ұлттық комиссиясының Директораты қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1998 жылғы 27 тамызда N 587 V980587_ тiркелген, "Америкалық және әлемдiк депозитарлық акцияларды (қолхаттарды) шығару кезiнде ақпарат беру туралы" Ұлттық комиссия Директоратының 1998 жылғы 30 шiлдедегi N 124 қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
2-тармақтың 2) тармақшасы мынадай мазмұндағы алтыншы бөлiкпен толықтырылсын:
"- Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес құрылған және жұмыс iстеп тұрған қор биржасы берген, эмитенттiң бұрынғы шығарылған эмиссиялық бағалы қағаздарының осы қор биржасының ресми тiзiмiне енгiзiлгендiгi туралы жазбаша растама (осы бөлiк Ұлттық комиссия Директоратының 1998 жылғы 20 қарашадағы N 197-2 қаулысымен енгізiлген);".
2. Осы Қаулының Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде тiркелген сәттен бастап күшiне енгізiлетiндiгi белгiленсiн.
3. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Корпоративтiк қаржылар басқармасы:
1) осы Қаулыны (оны күшiне енгiзiлгеннен кейiн) бағалы қағаздар рыногы субъектiлерiнің назарына жеткiзсiн;
2) осы Қаулының орындалысына бақылау жасасын.
Ұлттық комиссияның Төрағасы

8) - 9) ... .
В связи с принятием постановления Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия") "Об условиях выпуска международных облигаций и АДР" от 20 ноября 1998 года N 197 Директорат Национальной комиссии постановляет:
1. Внести следующее дополнение в постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам "О предоставлении информации при выпуске американских и глобальных депозитарных акций (расписок)" от 30 июля 1998 года N 124, зарегистрированное Министерством юстиции Республики Казахстан 27 августа 1998 года за N 587 V980587_ :
подпункт 2) пункта 2 дополнить частью шестой следующего содержания:
"письменное подтверждение фондовой биржи, созданной и действующей в соответствии с законодательством Республики Казахстан, о включении ранее выпущенных Эмитентом эмиссионных ценных бумаг в официальный список данной фондовой биржи (данная часть включена постановлением Директората Национальной комиссии от 20 ноября 1998 года N 197-2);".
2. Установить, что настоящее Постановление вводится в действие с момента его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан. 3. Управлению корпоративных финансов центрального аппарата Национальной комиссии: 1) довести настоящее Постановление (после его введения в действие) до сведения субъектов рынка ценных бумаг; 2) установить контроль за исполнением настоящего Постановления. Председатель Национальной комиссии (Специалист: Цай Л.Г. Корректор: Склярова И.)