"Басқарушы органдар лауазымды адамдарының болу және тексеру журналын" енгiзу туралы
Қызылорда облысы әкімінің 1998 жылғы 23 қазандағы № 823 шешімі. Қызылорда облысының Әділет басқармасында 1998 жылғы 28 желтоқсанда № 71 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2004 жылғы 20 желтоқсандағы № 247 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 20.12.2004 № 247 қаулысымен.
Қызылорда облысы шағын кәсіпкерлікті құруды жандандыру және оның экономикалық дамуының мақсатында Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 6 наурыздағы № 3398 "Шағын кәсіпкерлікті мемлекеттік қолдауды күшейту және оны дамытуды жандандыру шаралары туралы" Жарлығын, сондай-ақ "Азаматтар мен заңды тұлғалардың кәсіпкерлік қызметіне бостандық құқығын қорғау туралы" 1998 жылғы 27 сәуірдегі № 3928 Жарлығын орындау жолында ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Басқарушы органдардың өз бастамасы бойынша шағын кәсіпкерлік субъектілерін тексеруді үш жылда бір реттен жиі болдырмау мақсатында, Заңдар актілерінде тікелей көзделген жағдайда ғана салық органдарының тексеруін қоспағанда, қосымшаға сәйкес "лауазымды адамдардың болу және тексеру журналы" енгізілсін, оны толтырмай кәсіпкер тексеруге жібермеуге құқы бар.
2. Аудан мен қала әкімдері "Лауазымды адамдардың болу және тексеру журналын" дайындауды және оны шағын кәсіпкерлер субъектілеріне тегін таратуды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық шағын кәсіпкерлікті қолдау департаментіне (Т.Сүлейменов) жүктелсін.
Әкім Б. Сапарбаев

О введении "Журнала посещения и проверок должностными лицами контролирующих органов"
Решение акима Кызылординской области от 23 октября 1998 года № 823. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылординской области 28 декабря 1998 года № 71. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 20 декабря 2004 года № 247
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 20.12.2004 № 247
В целях активизации становления и экономического роста малого предпринимательства по области, и во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 6 марта 1997 года № 3398 "О мерах по усилению государственной поддержки и активизации развития малого предпринимательства" а также Указа Президента Республики Казахстан от 27 апреля 1998 года № 3928 "О защите прав граждан и юридических лиц на свободу предпринимательской деятельности" РЕШИЛ:
1. В целях предотвращения необоснованных проверок субъектов малого предпринимательства контролирующими органами по собственной инициативе чаще одного раза в три года, за исключением налоговых органов, и только в случаях, прямо предусмотренных законодательными актами, вести "Журнал посещения и проверок должностными лицами контролирующих органов" согласно приложения, без заполнения которого предприниматель имеет право не допускать к проверке на свое предприятие.
2. Акимам районов и города обеспечить изготовление "Журнала посещения и проверок должностными лицами контролирующих органов" и бесплатную выдачу его субъектам малого предпринимательства.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на областной департамент поддержки малого предпринимательства (Сулейменов Т.Р.).
Аким Б. Сапарбаев