Облыста көмірді мемлекеттік сатып алуды өткізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің шешімі 1998 жылғы 2 мамырдағы N 102а Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 1998 жылғы 23 маусымда N 26 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
Бюджеттiк мекемелердiң қажеттiлiктерi, жеңiлдiктердi пайдаланатын жекелеген азаматтарды қамтамасыз ету үшiн отын сатып алудың шығындарын кемiту, бюджеттiк қаржылар мен бюджеттен тыс қорларды тиiмдi жұмсау мақсаттарында, осы мәселелер бойынша Қазақстан Республикасының "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" Заңның, 1998 жылғы 25 ақпандағы N 141 P980141_ Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысын басшылыққа ала отырып, облыс әкiмi ШЕШIМ ШЫҒАРДЫ:
1. 1998-1999 жылдардағы жылыту кезеңiне мемлекеттiк мекемелер үшiн /денсаулық сақтау, бiлiм, мәдениет және спорт, тұрғындарды әлеуметтiк қорғау және Қазақстан Республикасы заңдылықтарына сәйкес жеңiлдiктердi пайдаланатын азаматтар санаттарына/ мемлекеттiк отын сатып алу өткiзiлсiн.
2. 1 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттiк тұтынушылары үшiн мемлекеттiк отын /көмiр/ сатып алу жөнiндегi конкурс /тендер/ ұйымдастырудың және өткiзудiң тәртiбi туралы Ереже бекiтiлсiн.
3. 2 қосымшаға сәйкес конкурстық /тендерлiк/ комиссияның құрамы бекiтiлсiн.
4. Орындауға бақылау жасау тендерлiк комиссия төрағасы, облыс әкiмiнiң орынбасары Е.Х. Сұлтановқа жүктелсiн.
Облыс әкiмi

О проведении государственных закупок угля для нужд бюджетных учреждений области и льготной категории граждан
Решение Акима Северо-Казахстанской области от 2 мая 1998 г. № 102а зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 23.06.1998 г. за № 26. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В целях сокращения расходов на закуп топлива для нужд бюджетных учреждений и обеспечения отдельных граждан, пользующихся льготами, оптимального расходования бюджетных средств и внебюджетных фондов, руководствуясь Законом Республики Казахстан Z970163_ "О государственных закупках", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1998 года N 141 P980141_ по этому вопросу, аким области РЕШИЛ:
1. Провести государственный закуп топлива (угля) для бюджетных учреждений (здравоохранения, образования, культуры и спорта, социальной защиты населения и отдельных категорий граждан, пользующихся льготами в соответствии с законодательством Республики Казахстан) на отопительный сезон 1998-99 годов.
2. Утвердить Положение о порядке организации и проведения конкурса
(тендера) по государственной закупке (угля) для бюджетных потребителей
области согласно приложению 1.
3. Утвердить состав конкурсной (тендерной) комиссии согласно
приложению 2.
4. Контроль за исполнением возложить на председателя тендерной
комиссии заместителя акима области Султанова Е.Х.
Аким области