Зейнетақы активтерін басқару жөніндегі компаниялардың мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер енгізу туралы
Қаулы Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы 1999 жылғы 17 мамыр N 32. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 29 шілдедегі N 264 қаулысымен (V032484).
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасының заңына  өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы заңының  қабылдануына байланысты және Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының (бұдан әрi "Ұлттық комиссия" деп аталады) нормативтiк құқықтық актiлерiн аталған заңның нормаларына сәйкес келтiру мақсатында Ұлттық комиссия қаулы етеді:
1. Ұлттық комиссияның мынадай нормативтiк құқықтық актiлерiне өзгерiстер енгізiлсiн:
1) Ұлттық комиссияның 1997 жылғы 29 тамыздағы N 133 қаулысымен бекiтiлген және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1997 жылғы 10 қыркүйекте 365 нөмiрмен    тiркелген Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқару жөнiндегi қызмет туралы есеп берудiң тәртiбi және нысандары туралы ережеге :
12-тармақта:
төртiншi бөлiктегi "ақша қаражаттарының" деген сөздер "ақшаның" деген сөзбен ауыстырылсын;
3-қосымшада:
1.5 жолдағы "Ақша қаражаттары" деген сөздер "Ақшалар" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-қосымшада:
1.4 жолдағы "Ақша қаражаттары" деген сөздер "Ақшалар" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) Ұлттық комиссияның 1998 жылғы 13 тамыздағы N 11 қаулысымен бекiтiлген және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1998 жылғы 12 қарашада 641 нөмiрмен тiркелген Мемлекеттiк зейнетақы жинақтау қорының инвестициялық қызметтi жұзеге асыру қағидаларына :
2-тармақта:
3) тармақшадағы "мемлекеттiк" деген сөз алып тасталсын;
11 және 12-тармақтар алып тасталсын;
3) Ұлттық комиссияның 1998 жылғы 13 тамыздағы N 11 қаулысымен бекiтiлген және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1998 жылғы 12 қарашада 642 нөмірмен тіркелген Зейнетақы активтерін басқару жөніндегі компаниялардың инвестициялық қызметті жүзеге асыру қағидаларына :
14-тармақ алып тасталсын.
2. Осы Қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелген сәттен бастап күшіне енгізілетіндігі белгіленсін.
3. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Төраға қызметі - Талдау және стратегия басқармасы осы Қаулыны Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің, зейнетақы активтерін басқару жөніндегі компаниялардың және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Ұлттық зейнетақы агенттігінің назарына жеткізсін.

О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам по вопросам компаний по управлению пенсионными активами
Постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 17.05.1999 года N 32. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1.06.1999г. за N 781. Утратило силу - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 июля 2003 года N 264 (V032484)
В связи с принятием Закона  Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон  Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" от 5 апреля 1999 года и в целях приведения нормативных правовых актов Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия") в соответствие с нормами указанного закона Национальная комиссия ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в следующие нормативные правовые акты Национальной комиссии:
1) в Положение о порядке и формах отчетности о деятельности по инвестиционному управлению пенсионными активами, утвержденное постановлением Национальной комиссии от 29 августа 1997 года N 133 и зарегистрированное Министерством юстиции Республики Казахстан 10 сентября 1997 года за N 365 :
в пункте 12:
в части четвертой слова "денежных средств" заменить словом "денег";
в Приложении 3:
в строке 1.5 слова "Денежные средства" заменить словом "Деньги";
в Приложении 4:
в строке 1.4 слова "Денежные средства" заменить словом "Деньги";
2) в Правила осуществления инвестиционной деятельности Государственным накопительным пенсионным фондом, утвержденные постановлением Национальной комиссии от 13 августа 1998 года N 11 и зарегистрированные Министерством юстиции Республики Казахстан 12 ноября 1998 года за N 641 :
в пункте 2:
в подпункте 3) слово "государственных" исключить;
пункты 11 и 12 исключить;
3) в Правила осуществления инвестиционной деятельности компаниями по управлению пенсионными активами, утвержденные постановлением Национальной комиссии от 13 августа 1998 года N 11 и зарегистрированные Министерством юстиции Республики Казахстан 12 ноября 1998 года за N 642 :
пункт 14 исключить.
2. Установить, что настоящее Постановление вводится в действие со дня его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению анализа и стратегии - Службе Председателя центрального аппарата Национальной комиссии довести настоящее Постановление до сведения Национального Банка Республики Казахстан, компаний по управлению пенсионными активами и Национального пенсионного агентства Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.

4. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Лицензиялау және қадағалау басқармасының Зейнетақыны реформалау бөлімі осы Қаулының орындалысына бақылау жасасын.
Ұлттық комиссияның Төрағасы
Комиссияның мүшелері

4. Отделу пенсионной реформы Управления лицензирования и надзора центрального аппарата Национальной комиссии установить контроль за исполнением настоящего Постановления.
Председатель комиссии
Члены комиссии