1998 жылдың 15 тамыздағы N 03-1 ОД бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Табиғи монополияны реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агентігі 1999 жыл 17 мамыр N 27-ОД
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Z980213_ Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы заңының 28 бабын басшылыққа ала отырып, бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi комитетiнiң Төрағасы - Қазақстан Республикасының Министрiнiң 1998 жылдың 15-шi тамыздағы N 03-1 ОД бұйырығымен бекiтiлген, Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1998 жылдың 5 қарашадағы 639 V980639_ нөмiрмен тiркелген Табиғи монополия субъектiлерiнiң тендерлiк негiзде материалдық және қаржылық ресурстарды, жабдықтарды және өндiрiстiк қажеттерi үшiн қызметтердi сатып алуы ережелерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
3-шi тармақтың 4-шi азат жолы "қызметтер" деген сөзден кейiн "және сақтандыру компанияларының қызметтерi" сөздерiмен толықтырылсын;
25 тармақ мынадай редакцияда берiлсiн:
"25. Отандық әлуеттi жеткiзушiлер (мердiгерлер) және тауар өндiрушiлер, оның iшiнде кiшi кәсiпкерлiктiң субъектiлерi де бар, конкурстық өтiнiштер бергенде басқалай бiрдей жағдайларда өтiнiште аталғаннан тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердiң) аз көлемiн жеткiзу туралы ұсыныстарын енгiзуiне құқылы.".
2. Табиғи монополияларды реттеу департаментi (Попандопуло Е.Н.) осы
бұйрықтың белгiленген тәртiпте Қазақстан Республикасының Әділет
министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізуін қамтамасыз етсін.
3. Ұйымдық-кадрлар бөлімі (Герасимова Е.Н.) осы бұйрықты аумақтық
комитеттерге және Мемлекеттік тізімнің республикалық тарауына енгізілген
табиғи монополия субъектілеріне жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау жасау Төрағаның орынбасары Е.А.
Пушкареваға жүктелсін.
Төраға
Оқығандар:
Умбетова А.М.
Нарбаев Е.А.

О внесении изменений в приказ от 15 августа 1998 года № 03-1ОД
Приказ Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 17 мая 1999 года № 27-ОД Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2.06.1999г. за N 788
Руководствуясь статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" Z980213_ от 24 марта 1998 года, приказываю:
1. Внести в Правила закупки материальных и финансовых ресурсов, оборудования и услуг для производственных нужд субъектами естественной монополии на тендерной основе V980639_ , утвержденные приказом Председателя Министра Комитета Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 15 августа 1998 года № 03-1ОД, зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 ноября 1998 года № 639, следующие изменения:
абзац четыре пункта 3 после слов "услуги", дополнить словами "и услуги страховых компаний";
пункт 25 изложить в следующей редакции:
"25. Отечественные потенциальные поставщики (подрядчики) и товаропроизводители, в том числе субъекты малого предпринимательства, при подаче конкурсных заявок вправе вносить предложения о поставке меньшего количества товаров (работ, услуг), против заявленных, при прочих равных условиях".
2. Департаменту регулирования естественных монополий (Попандопуло Е.Н.) обеспечить проведение государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан в установленном порядке.
3. Отделу организационно-кадровой работы (Герасимова Е.Н.)
довести настоящий приказ до территориальных комитетов и субъектов
естественной монополии, включенных в республиканский раздел
Государственного регистра.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
заместителя председателя Пушкареву Е.Н.
Председатель
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Чунтонов В.)