Сайлау қорларын мемлекеттік тіркеу мәселелері
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1999 жылғы 9 шілдедегі N 57 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 13 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 833. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 2 сәуірдегі N 95 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010.04.02 N 95 Бұйрығымен.
Ескерту: 4-тармақтан басқа, бұйрықтың барлық мәтiндерi бойынша "Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсiнiң" деген сөздер "Парламент пен мәслихаттың" деген сөздермен ауыстырылды - ҚР Әділет министрінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 40 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық заңын жүзеге асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) Сайлау қорларын мемлекеттiк тiркеу қағидасы;
2) Сайлау қорлары тiзiлiмiнiң нысаны;
3) Парламент пен мәслихаттың депутаттығына кандидаттың сайлау қорын мемлекеттiк тiркеуге берiлетiн арыз нысаны;
4) Парламент пен мәслихаттың депутаттығына кандидаттың сайлау қорын мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiктiң нысаны;
5) саяси партияның (сайлау блогы) сайлау қорын мемлекеттiк тiркеуге берiлетiн арыз нысаны;
6) саяси партияның (сайлау блогы) сайлау қорын мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiктiң нысаны бекiтiлсiн.
2. Әдiлет министрлiгiнiң облыстардағы, Астана мен Алматы қалаларындағы Әдiлет департаменттерiне Парламент депутаттығына кандидаттардың сайлау қорларын және саяси партиялардың сайлау қорларын (сайлау блоктарын) мемлекеттiк тiркеудi жүзеге асыру тапсырылсын. Әдiлет министрлiгiнiң аумақтық органдары мәслихатқа депутаттыққа кандидаттардың сайлау қорларын мемлекеттiк тiркеудi жүзеге асырады.
Ескерту: 2-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Әділет министрінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 40 бұйрығымен.
3. Аумақтық әдiлет органы 1999 жылдың 25 шiлдесiне дейiн Сайлау қорларының тiзiлiмiн, сайлау қорын мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiк бланкiлерiн және тiркеуге берiлетiн арыздарын қажеттi мөлшерде тағайындауға тапсырыс берсiн және әзiрлесiн.
Ескерту: 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 40 бұйрығымен.
4. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiмен 1995 жылғы 19 қазанда бекiтiлген "Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаттығына кандидаттың сайлау қорын мемлекеттiк тiркеу тәртiбi туралы" Ереженiң күшi жойылды деп танылсын.
5. Осы Бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшiлiк ететiн Қазақстан Республикасы Әдiлет вице-Министрiне жүктелсiн.
Ескерту: 5-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 40 бұйрығымен.

Вопросы государственной регистрации избирательных фондов
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 57. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14.07.1999 г. за № 833. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года № 95
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 02.04.2010 № 95.
Сноска. По тексту приказа:
слова "Мажилиса Парламента Республики Казахстан" заменены словами "Парламента и маслихатов";
после слов "политической партии" дополнены слова "(избирательного блока)" - приказом Министра юстиции РК от 11 февраля 2005 года N 40.
В целях реализации Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" приказываю:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила государственной регистрации избирательных фондов;
2) форму Реестра избирательных фондов;
3) форму заявления на государственную регистрацию избирательного фонда кандидата в депутаты Парламента и маслихатов;
4) форму заявления на государственную регистрацию избирательного фонда политической партии (избирательного блока);
5) форму свидетельства о государственной регистрации избирательного фонда кандидата в депутаты Парламента и маслихатов;
6) форму свидетельства о государственной регистрации избирательного фонда политической партии (избирательного блока).
2. Поручить департаментам юстиции областей, городов Астаны и Алматы осуществлять государственную регистрацию избирательных фондов кандидатов в депутаты Парламента и избирательных фондов (избирательных блоков) политической партии. Территориальным органам Министерства юстиции осуществлять государственную регистрацию избирательных фондов кандидатов в депутаты маслихатов. <*>
Сноска. Пункт 2 в редакции - приказом Министра юстиции РК от 11 февраля 2005 года N 40.
3. Территориальным органам юстиции до 25 июля 1999 года заказать и подготовить в необходимом количестве Реестры избирательных фондов, бланки свидетельств о государственной регистрации избирательного фонда и заявления на регистрацию. <*>
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - приказом Министра юстиции РК от 11 февраля 2005 года N 40.
4. Признать утратившим силу Положение "О порядке государственной регистрации избирательных фондов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан", утвержденное Министром юстиции Республики Казахстан от 13 октября 1995 года.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-Министра юстиции Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 5 внесены изменения - приказом Министра юстиции РК от 11 февраля 2005 года N 40.

6. Осы Бұйрық тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi.
Ескерту: 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 40 бұйрығымен.
Министр
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрінің
1999 жылғы 9 шілдедегі
N 57 бұйрығымен бекітілген
Сайлау қорларын мемлекеттік тіркеу
қағидасы
1. Жалпы ережелер
Ескерту: Қағиданың барлық мәтiндерi бойынша:
"Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсiнiң" деген сөздер "Парламент пен мәслихаттың" деген сөздермен тиiстi септiкте және сандарда ауыстырылды;
Қағиданың барлық мәтiндерi бойынша "саясы партияларының", "саясы партияның" деген сөздерден кейін "(сайлау блоктарының)" сөздермен толықтырылды;
Қағиданың барлық мәтiндерi бойынша абзацтарды белгiлеген дефистер алынып тасталды - ҚР Әділет министрінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 40 бұйрығымен.
1. Осы Қағида Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық заңы негiзiнде жасалып, аумақтық әдiлет органдарының (бұдан әрi - тiркеу органдары) Парламент пен мәслихаттың депутаттығына кандидаттардың және саяси партиялардың (сайлау блоктарының) сайлау қорларын мемлекеттiк тiркеу жөнiндегi қызметiн реттейдi.
Ескерту: 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 40 бұйрығымен.
2. Сайлау қоры Парламент пен мәслихаттың депутаттығына кандидаттың және саяси партиялардың (сайлау блоктарының) тiзiмiнiң сайлау алдындағы үгiт-насихатын қаржыландыруды қамтамасыз ету мақсатында құрылады, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңымен қарастырылған тәртiп бойынша қалыптасады және қолданылады.
3. Сайлау қоры жеке тұлғаның немесе саяси партияның (сайлау блоктарының) қоры ретiнде, осы Қағидамен белгiленген тәртiп бойынша оның заңды тұлға мәртебесiн иеленуiнсiз мемлекеттiк тiркеуге жатады. Қорлардың мемлекеттiк тiркеуi олардың құрылу және қызметiн тоқтату фактiсiн растау мақсатында жүргiзiледi.
4. Тiркеу органдары құрылған және таратылған сайлау қорлары жөнiнде мәлiметтер енгiзiлетiн Сайлау қорларының тiзiлiмiн жүргiзедi.
5. Сайлау қорларын мемлекеттiк тiркеу үшiн алым алынбайды. Қорларды тiркеуге байланысты тiркеу органдарының шығыны республикалық бюджет қаражатынан өтеледi.
2. Сайлау қорларын мемлекеттiк тiркеу тәртiбi
6. Сайлау қорын мемлекеттiк тiркеу Парламент пен мәслихаттың депутаттығына кандидаттың немесе саяси партияның (сайлау блоктарының) тiркеу органына өтiнiш берген кезiнен бастап бiр жұмыс күнi iшiнде жүргiзiледi. Тiркеу үшiн құжаттарды қабылдау уақыты кiрiс хаттар журналында көрсетiледi.

6. Настоящий Приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации. <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - приказом Министра юстиции РК от 11 февраля 2005 года N 40.
Министр
Утвержден
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 1999 года № 57
Правила
государственной регистрации избирательных фондов
<*>
Сноска. По тексту:
слова "Мажилиса Парламента Республики Казахстан", "Мажилиса Парламента Республики Казахстан" заменены словами "Парламента и маслихатов";
после слов "политических партий", "политической партии" дополнены слова "(избирательных блоков)", "(избирательного блока) - приказом Министра юстиции РК от 11 февраля 2005 года N 40.
1. Общие положения
1. Настоящие правила, разработанные на основании Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", регламентируют деятельность территориальных органов юстиции (далее - регистрирующие органы) по государственной регистрации избирательных фондов кандидатов в депутаты Парламента и маслихатов и политических партий. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - приказом Министра юстиции РК от 11 февраля 2005 года N 40.
2. Избирательный фонд создается с целью обеспечения финансирования предвыборной агитации кандидата в депутаты Парламента и маслихатов и списка политических партий, образуется и используется в порядке, предусмотренном Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан".
3. Избирательный фонд подлежит государственной регистрации без приобретения им статуса юридического лица в порядке, установленном настоящим положением, в качестве фонда физического лица или политической партии (избирательного блока). Государственная регистрация избирательных фондов осуществляется в целях удостоверения факта их создания и прекращения их деятельности.
4. Регистрирующие органы ведут Реестр избирательных фондов, в который вносятся сведения о созданных и ликвидированных избирательных фондах.
5. Сбор за государственную регистрацию избирательных фондов не взимается. Расходы регистрирующих органов, связанные с регистрацией избирательных фондов, покрываются из средств республиканского бюджета.
2. Порядок государственной регистрации
избирательных фондов
6. Государственная регистрация избирательных фондов производится в течение одного рабочего дня с момента обращения кандидата в депутаты Парламента и маслихатов или политической партии (избирательного блока) в регистрирующий орган. Время приема документов для регистрации указывается в журнале входящей корреспонденции.

7. Сайлау қорын тiркеу үшiн Парламент пен мәслихаттың депутаттығына кандидат тiркеу органына: белгiленген үлгiдегi арызды, тиiстi сайлау комиссиясымен берiлген Парламент пен мәслихаттың депутаттыққа кандидатты тiркеу туралы куәлiк көшiрмесiн ұсынады, ал саяси партиялардың (сайлау блоктарының) сайлау қорын тiркеу үшiн белгiленген үлгiдегi арыз, тиiстi сайлау комиссиясының саяси партиялардың (сайлау блоктарының) тiзiмiн тiркегенi туралы қаулысының көшiрмесi ұсынылады.
Тiркеу органының қызметкерiне ұсынылған куәлiк (қаулы) көшiрмесiнiң түпнұсқаға сай келуiн тексеру мiндетi жүктеледi.
8. Тiркеушi орган ұсынылған құжаттар негiзiнде мынадай әрекеттер жүргiзедi:
Сайлау қорларының тiзiлiмiне сайлау қорлары туралы мәлiметтер енгiзедi;
тiркеу нөмiрi көрсетiлген белгiленген үлгiдегi Парламент пен мәслихаттың депутаттығына кандидаттың сайлау қорын мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiгiн (жеке тұлғаларға) немесе тiркеу нөмiрi көрсетiлген белгiленген үлгiдегi саяси партияның (сайлау блоктарының) сайлау қорын мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiк бередi (тiркеу нөмiрi сайлау қорлары тiзiлiмiндегi жазудың реттiк нөмiрiнен тұрады);
банк мекемелерiнде қордың арнайы уақытша шотын ашу үшiн сайлау қорына тiркеу жүргiзгенi туралы тиiстi сайлау комиссиясына хабар бередi.
Тiркеуге ұсынылған құжаттар тiркеушi органында сақталады.
3. Сайлау қорларының қызметiн тоқтату тәртiбi
9. Сайлау қоры өз қызметiн:
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына сәйкес Парламент пен мәслихаттың депутаттығына кандидатты немесе саяси партияның (сайлау блоктарының) тiзiмiн тiркеу туралы шешiмi жойылған жағдайда;
сайлау қорытындысын жасауға байланысты сайлау қорының қаражатын жұмсау жөнiнде Парламент пен мәслихаттың депутаттығына кандидаттың және саяси партияның (сайлау блоктарының) есебiн қабылдау туралы тиiстi сайлау комиссиясының шешiмi бойынша;
тиiстi сайлау комиссиясы сайлауды жарамсыз деп таныған жағдайда;
сот шешiмi бойынша тоқтатады.
10. Сайлау қоры қызметiнiң тоқтатылуын тiркеу тиiстi сайлау комиссиясының немесе соттың шешiмi негiзiнде жүзеге асырылады.
Тiркеу органы сайлау қоры қызметiн тоқтатқаны жөнiнде Сайлау қорларының тiзiлiмiне тиiстi жазбалар енгiзедi.
11. Парламент пен мәслихаттың депутаттығына кандидатты және саяси партияларды (сайлау блоктарының) тiркеуден бас тартқаны жөнiндегi тиiстi сайлау комиссиясының шешiмiне сот тәртiбi бойынша немесе жоғарғы сайлау комиссиясына шағымданған жағдайда, сайлау қоры қызметiн тiркеудi тоқтату жөнiндегi тiркеу органының әрекетi түпкiлiктi шешiм шыққанға дейiн тоқтатылады.
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрінің
1999 жылғы 9 шілдедегі
N 57 бұйрығымен бекітілген
Ескерту: Нысанға өзгертулер енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 40 бұйрығымен.
Сайлау қорларының тізілімі
Тізі-
лімнің реттік
нөмірі
Жазудың
енгізіл-
ген күні
Сайлау
қоры
қызме-
тінің
тоқта-
тылуы және
тіркел-уі
туралы
жазба
Сайлау
қорының
атауы
(тиесi-лiгi)
Кандидатты
саяси партия
ның тізімін,
тіркеуді
растайтын
құжаттың нө-
мірі мен
мерзімін
тіркеген
тиісті сай-
лау комис-
сиясы
Кандидат-тың мекен
-жайы
немесе
саяси партияның
тұрған
жері
Жазба енгізген маманның
аты-жөні
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрінің
1999 жылғы 9 шілдедегі
N 57 бұйрығымен бекітілген
_____________________________
сайлау қорын тіркеуді жүзеге
_____________________________
асыратын органның атауы
Арыз
Ескерту: Нысанға өзгертулер енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 40 бұйрығымен.
_________________________________________________________________
Парламент пен мәслихаттың
_________________________________________________________________
депутаттығына кандидаттың туған жылы, аты-жөні
_________________________________________________________________
сайлау қорының атауы     _________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_______________________________________________ тіркеуге ұсынады.
Депутаттыққа кандидат_______________________________________
______________________________________________________ тіркелген.
қайда және қашан
Кандидаттың мекен-жайы______________________________________
_________________________________________________________________                                             _______________________
(қолы)
_______________________
(мерзімі)
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрінің
1999 жылғы 9 шілдедегі
N 57 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігінің
_______________ Әділет Басқармасы
Парламент пен мәслихаттың
депутаттығына кандидатының сайлау қорын
мемлекеттік тіркеу туралы
Куәлік
Ескерту: Нысанға өзгертулер енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 40 бұйрығымен.
N __________
_______ қаласы                              20___ жылғы _______
Сайлау қорының атауы: ___________________________________________
_________________________________________________________________
Кандидаттың аты-жөні________________________________________
_________________________________________________________________
Кандидаттың мекен-жайы:_____________________________________
_________________________________________________________________
Куәліктің кандидатты тіркеу туралы шешімді
жойғанға дейін немесе сайлау шаралары
аяқталғанға дейін күші бар
_________________                                   _____________
басшының аты-жөні                                        қолы
М.О.
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрінің
1999 жылғы 9 шілдедегі
N 57 бұйрығымен бекітілген
_____________________________
сайлау қорын тіркеуді жүзеге
_____________________________
асыратын органның атауы
Арыз
Ескерту: Нысанға өзгертулер енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 40 бұйрығымен. _________________________________________________________________
саяси партияның (сайлау блоктарының) атауы
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
сайлау қорының атауы
________________________________________________________________
___________________________________________ тіркеуге ұсынады.
Саяси партияның (сайлау блоктарының) тізімі ___________________
______________________________________________________ тіркелген.
қайда және қашан
Саяси партияның (сайлау блоктарының) мекен-жайы____________
________________________________________________________________
_______________________
(қолы)
_______________________
(мерзімі)
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрінің
1999 жылғы 9 шілдедегі
N 57 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігінің
_____________ Әділет Басқармасы
Саяси партияның (сайлау блоктарының)
сайлау қорын мемлекеттік тіркеу туралы
Куәлік
Ескерту: Нысанға өзгертулер енгізілді - ҚР Әділет министрінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 40 бұйрығымен.
N __________
_______ қаласы                              20___жылғы _______
Сайлау қорының атауы: ___________________________________________
_________________________________________________________________
Саяси партияның (сайлау блоктарының) атауы_______________________
_________________________________________________________________
Саяси партияның (сайлау блоктарының) мекен-жайы:_________________
_________________________________________________________________         Куәліктің саяси партияны (сайлау блоктарының) тіркеу
туралы шешімді жойғанға дейін немесе сайлау
шаралары аяқталғанға дейін күші бар
_________________                           _____________
басшының аты-жөні                               қолы
М.О.

7. Для регистрации избирательных фондов кандидатов в депутаты Парламента и маслихатов в регистрирующий орган представляется: заявление установленного образца, копия удостоверения, выданного соответствующей избирательной комиссией о регистрации кандидата в депутаты Парламента и маслихатов, а для избирательного фонда политической партии (избирательного блока) - заявление установленного образца, копия постановления соответствующей избирательной комиссии о регистрации списка политической партии (избирательного блока).
На работника регистрирующего органа возлагается обязанность по проверке соответствия представленной копии удостоверения (постановления) оригиналу.
8. Регистрирующий орган на основании представленных документов производит следующие действия:
вносит в Реестр избирательных фондов данные об избирательных фондах;
выдает свидетельство о государственной регистрации избирательного фонда кандидата в депутаты Парламента и маслихатов (физическим лицам) или свидетельство о государственной регистрации избирательного фонда политической партии (избирательного блока) установленного образца с указанием регистрационного номера (регистрационный номер состоит из порядкового номера записи в реестре избирательных фондов);
уведомляет соответствующую избирательную комиссию о произведенной регистрации избирательных фондов для открытия специального временного счета фонда в банковских учреждениях.
Представленные для регистрации документы хранятся в регистрирующем органе.
3. Порядок прекращения деятельности
избирательных фондов
9. Избирательный фонд прекращает свою деятельность:
в случае отмены решения о регистрации кандидата в депутаты Парламента и маслихатов или списка политической партии (избирательного блока) в соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан";
по решению соответствующей избирательной комиссии о принятии отчета кандидата в депутаты Парламента и маслихатов и политической партии (избирательного блока) о расходовании средств избирательных фондов в связи с подведением итогов выборов;
в случае признания соответствующей избирательной комиссией выборов недействительными;
по решению суда.
10. Регистрация прекращения деятельности избирательных фондов осуществляется на основании решения соответствующей избирательной комиссии или суда.
О прекращении деятельности избирательных фондов регистрирующий орган вносит в Реестр избирательных фондов соответствующие записи.
11. В случае обжалования в судебном порядке либо в вышестоящую избирательную комиссию решения соответствующей избирательной комиссии об отмене регистрации кандидата в депутаты Парламента и маслихатов и списка политической партии (избирательного блока) действия регистрирующего органа о регистрации прекращения деятельности избирательных фондов приостанавливаются до вынесения окончательного решения.
Утвержден
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 1999 года № 57 <*>
Сноска. В приложение внесены изменения - приказом Министра юстиции РК от 11 февраля 2005 года N 40.
Реестр избирательных фондов
_______________________________________________________________________
Порядковый   |  Запись о     | Наименование   |     Наименование      |
номер реестра.|регистрации или|(принадлежность)|    соответствующей    |
Дата внесения |  прекращения  |избирательного  |избирательной комиссии,|
записи    | деятельности  |    фонда       |   зарегистрировавшей  |
|избирательного |                |   кандидата, списка   |
|     фонда     |                |политической партии, № |
|               |                |   и дата документа,   |
|               |                |    подтверждающего    |
|               |                |      регистрацию      |
______________|_______________|________________|_______________________|
______1_______|_______2_______|______3_________|__________4____________|
Продолжение таблицы:
________________________________________
Место жительства|  Ф.И.О. и  |Примечание|
кандидата или  |  подпись   |          |
местонахождение |специалиста,|          |
политической  |  внесшего  |          |
партии     |   запись   |          |
________________|____________|__________|
_______5________|______6_____|____7_____|
Утверждено
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 1999 года № 57 <*>
Сноска. В приложение внесены изменения - приказом Министра юстиции РК от 11 февраля 2005 года N 40.
____________________________________
наименование органа, осуществляющего
____________________________________
регистрацию избирательного фонда
Заявление
____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество, год рождения кандидата в депутаты
____________________________________________________________________
Парламента и маслихатов
Представляет на регистрацию ________________________________________
наименование избирательного фонда
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Кандидат в депутаты зарегистрирован ________________________________
где и когда
____________________________________________________________________
Место жительства кандидата__________________________________________
____________________________________________________________________
_________________
(подпись)
_________________
(дата)
Утверждено
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 1999 года № 57 <*>
Сноска. В приложение внесены изменения - приказом Министра юстиции РК от 11 февраля 2005 года N 40.
____________________________________
наименование органа, осуществляющего
____________________________________
регистрацию избирательного фонда
Заявление
____________________________________________________________________
наименование политической партии (избирательного блока)
____________________________________________________________________
Представляет на регистрацию ________________________________________
наименование избирательного фонда
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Список политической партии (избирательного блока) зарегистрирован ____________________________________________________________________
где и когда
____________________________________________________________________
Место нахождения политической партии (избирательного блока)_________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
_________________
(подпись)
_________________
(дата)
Утверждено
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 1999 года № 57 <*>
Сноска. В приложение внесены изменения - приказом Министра юстиции РК от 11 февраля 2005 года N 40.
Министерство юстиции Республики Казахстан
Управление юстиции______________
Свидетельство
о государственной регистрации избирательного фонда                 кандидата в депутаты Парламента и маслихатов
№ _____
город_____________                        "___"_________20__года
Наименование избирательного фонда:_______________________________
_________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество кандидата_________________________________
_________________________________________________________________
Место жительства кандидата:______________________________________
_________________________________________________________________
Свидетельство действует до отмены решения о
регистрации кандидата либо до окончания
выборных мероприятий
__________________________                          _____________
Ф.И.О. руководителя                               подпись
М.П.
Утверждено
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 1999 года № 57 <*>
Сноска. В приложение внесены изменения - приказом Министра юстиции РК от 11 февраля 2005 года N 40.
Министерство юстиции Республики Казахстан
Управление юстиции______________
Свидетельство
о государственной регистрации избирательного фонда
политической партии (избирательного блока)
№ _____
город_____________                        "___"_________20_ года
Наименование избирательного фонда:_______________________________
_________________________________________________________________
Наименование политической партии (избирательного блока)__________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Местонахождение политической партии (избирательного блока):
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Свидетельство действует до отмены решения о
регистрации политической партии (избирательного блока)
либо до окончания выборных мероприятий
__________________________                          _____________
Ф.И.О. руководителя                               подпись
М.П.