Мемлекеттік мекемелерде олардың мемлекеттік сатып алу жөніндегі нормативтік құқықтық актілердің ережелерін сақтауы жөнінде тексеруді ұйымдастыру мен жүргізудің тәртібі туралы нұсқаулыққа өзгерту енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігі 1999 жылғы 17 маусым N 46 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 13 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 834. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Үзінді:

О внесении изменений в Инструкцию о порядке организации и проведения проверок государственных учреждений по соблюдению им положений нормативных правовых актов по государственным закупкам
Приказ Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам от 17 июня 1999 года N 46. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13.07.1999 г. за N 834. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 179.
Извлечение из приказа
Министра финансов РК
от 15.04.2008 N 179

"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның  27-бабы  1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару әдіснамасы департаменті (Ж.Н. Айтжанова) бір апта мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп тану туралы хабарласын.

"В соответствии с пунктом 1  статьи 27  Закона "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии управления государственными активами Министерства финансов Республики Казахстан (Айтжанова Ж.Н.) в недельный срок сообщить Министерству юстиции Республики Казахстан и в официальные печатные издания о признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов Республики Казахстан.

3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                     Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 15 сәуірдегі
N 179 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасының күшін жойған кейбір
нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1.  ........ .
2.  ........ .
3.  ........ .
4.  ........ .
5.  ........ .
6.  ........ .
7.  ........ .
8.  ........ .
9.  ........ .
10. ........ .
11. ........ .
12. ........ .
13. "Мемлекеттік мекемелерде олардың мемлекеттік сатып алу жөніндегі нормативтік құқықтық актілердің ережелерін сақтауы жөнінде тексеруді ұйымдастыру мен жүргізудің тәртібі туралы нұсқаулыққа өзгерту енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігінің 1999 жылғы 19 мамырдағы N 217 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 834 болып тіркелді).
14. ........ .
15. ........ .
16. ........ .
17. ........ .
18. ........ .
19. ........ .
20. ........ .
21. ........ .
22. ........ .

3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 15 апреля 2008 года N 179
Перечень утративших силу некоторых нормативных
правовых актов Республики Казахстан
1.  ........ .
2.  ........ .
3.  ........ .
4.  ........ .
5.  ........ .
6.  ........ .
7.  ........ .
8.  ........ .
9.  ........ .
10. ........ .
11. ........ .
12. ........ .
13. Приказ Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам от 17 июня 1999 года N 46 "О внесении изменений в Инструкцию о порядке организации и проведения проверок государственных учреждений по соблюдению им положений нормативных правовых актов по государственным закупкам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 834).
14. ........ .
15. ........ .
16. ........ .
17. ........ .
18. ........ .
19. ........ .
20. ........ .
21. ........ .
22. ........ .

23. ........ .
24. ........ .
25. ........ .
26. ........ .
27. ........ .
28. ........ ."
_____________________________________
Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік сатып алу туралы"  Z970163_  Заңы, Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігін құру туралы" Жарлығы мен Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігі туралы Ереже негізінде және мемлекеттік сатып алудың нормативтік құқықтық негізін жетілдіру мақсатында бұйырамын:

23. ........ .
24. ........ .
25. ........ .
26. ........ .
27. ........ .
28. ........ ."
__________________________________________________________________________
На основании Закона Республики Казахстан "О государственных закупках"  Z970163_  , Указа Президента Республики Казахстан "Об образовании Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам", Положения об Агентстве Республики Казахстан по государственным закупкам и в целях совершенствования нормативной правовой базы по государственным закупкам приказываю:

1. 1999 жылғы 15 сәуірде N 36 бұйрықпен бекітілген, Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 26 сәуірде N 742  V990742_  болып тіркелген Мемлекеттік мекемелерде олардың мемлекеттік сатып алу жөніндегі нормативтік құқықтық актілердің ережелерін сақтауы жөнінде тексеруді ұйымдастыру мен жүргізудің тәртібі туралы нұсқаулыққа келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 4-ші тармақтың алтыншы абзацында", сонымен қатар осы шарттардың
орындалуын" деген сөздер алып тасталсын;
2) 15-тармақтың үшінші абзацы алып тасталсын.
2. Мемлекеттік сатып алудың методологиясы мен оған бақылау жасау
басқармасы (Бақашев Е.Қ.) осы бұйрықты белгіленген тәртіппен Қазақстан
Республикасының Әділет министрлігіне тіркеуге жіберсін.
Төраға м.а.
Оқығандар:
Умбетова А.М.
Нарбаев Е.А.

1. Внести в Инструкцию о порядке организации и проведения проверок государственных учреждений по соблюдению ими положений нормативных правовых актов по государственным закупкам  V990742_  , утвержденной приказом от 15 апреля 1999 года № 36, зарегистрированной в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 26 апреля 1999 года № 742 следующие изменения:
1) В абзаце шестом пункта 4 слова ", а также исполнение этих договоров" исключить.
2) Абзац третий пункта 15 исключить.
2. Управлению методологии и контроля государственных закупок (Бакашев Е.К.) в установленном порядке направить настоящий Приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан на регистрацию.
И.о. Председателя