Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының 1997 жылғы 8 қазандағы N 161 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бағалы қағаздарға ұлттық бірдейлендіру нөмірлерін берудің тәртібі туралы ережеге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаулы Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы Директораты 1999 жылғы 1 шілде N 359. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008 жылғы 2 қазандағы N 143 қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.10.02 N 143 қаулысымен.
----------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
Ба ғ алы қ а ғ аздар рыногы субъектілеріні ң қ ызметін реттейтін нормативтік қўқ ы қ ты қ актілерді Қ аза қ стан Республикасыны ң за ң намасына с ә йкес келтіру ма қ сатында, Қ аза қ стан Республикасы Қ аржы нары ғ ын және қ аржы ұ йымдарын реттеу мен қ ада ғ алау агенттігіні ң Бас қ армасы (б ұ дан  әрі - Агенттік) Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қ аулыны ң қ осымшасына сәйкес Қ аза қ стан Республикасыны ң
кейбір нормативтік қўқ ы қ ты қ актілеріні ң к ү ші жойылды деп танылсын.
2. Осы қ аулы қ абылдан ғ ан к ү нінен бастап қ олданыс қ а енгізіледі.
3. ...
4. ...
Төрайым                                       Е. Бахмутова
Қ аза қ стан Республикасы
Қ аржы нары ғ ын ж ә не қ аржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі Бас қ армасыны ң
2008 жыл ғ ы 2 қ азандағы
N 143 қ аулысына қ осымша
К ү ші жойылды деп танылатын нормативтік қўқ ы қ ты қ
актілерді ң  тізбесі
Мына нормативтік қўқ ы қ ты қ актілерді ң к ү ші жойылды деп танылсын:
1) ...;
2) ...;
3) ...;
4) ...;
5) ...;
6) ...;
7) ...;
8) ...;
9) Қ аза қ стан Республикасы Ба ғ алы қ а ғ аздар ж ө ніндегі Ұлтты қ комиссиясы Директоратыны ң " Қ аза қ стан Республикасы Ба ғ алы қ а ғ аздар жөніндегі Ұлтты қ комиссиясыны ң 1997 жыл ғ ы 8 қ азанда ғ ы N 161 қаулысымен бекітілген Қ аза қ стан Республикасында ғ ы мемлекеттік ба ғ алы қ а ғ аздар ғ а ұ лтты қ бірдейлендіру н ө мірлерін беруді ң тәртібі туралы ережеге ө згерістер мен толы қ тырулар енгізу туралы" 1999 жыл ғ ы 1 шілдедегі N 359 қ аулысы (Нормативтік құқ ы қ ты қ актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 851 тіркелген).
"Бюджеттiк жүйе туралы" Z990357_ Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 көкектегi заңының және "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1999 жылғы 06 мамырдағы N 538 P990538_ қаулысының қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының (бұдан әрi "Ұлттық комиссия" деп аталады) Директораты қаулы етеді:

О внесении изменений и дополнений в Положение о порядке присвоения национальных идентификационных номеров государственным ценным бумагам в Республике Казахстан ~V970458, утвержденное постановлением Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 8 октября 1997 года N 161
Постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 1 июля 1999 года N 359. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26.07.99 г. за N 851. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 2 октября 2008 года № 143
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 02.10.2008 № 143
Извлечение из постановления
Правления Агентства РК по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций
от 02.10.2008 № 143 "О признании утратившими
силу некоторых нормативных правовых актов"
В целях приведения нормативных правовых актов, регулирующих деятельность субъектов рынка ценных бумаг, в соответствие с законодательством Республики Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
3. Департаменту лицензирования (Каскаманова Н.К.) в десятидневный срок со дня принятия настоящего постановления уведомить Министерство юстиции Республики Казахстан о признании утратившими силу нормативных правовых актов, указанных в приложении к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Байсынова М.Б.
Председатель                               Е. Бахмутова
Приложение
к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка
и финансовых организаций
от 02 октября 2008 года № 143
Перечень нормативных правовых актов,
признаваемых утратившими силу
1) - 8) ...;
9) постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 1 июля 1999 года № 359 «О внесении изменений и дополнений в Положение о порядке присвоения национальных идентификационных номеров государственным ценным бумагам в Республике Казахстан, утвержденное постановлением Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 8 октября 1997 года № 161» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 851).
В связи с принятием Закона Республики Казахстан "О бюджетной системе" Z990357_ от 1 апреля 1999 года и постановления Правительства Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" P990538_ от 6 мая 1999 года N 538 Директорат Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия") постановляет:

1. Ұлттық комиссияның 1997 жылғы 08 қазандағы N 161 қаулысымен бекiтiлген және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1998 жылғы 11 ақпанда 458 V970458_ нөмiрмен тiркелген Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк бағалы қағаздарға ұлттық бiрдейлендiру нөмiрлерiн берудiң тәртiбi туралы ережеге мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 1.1-тармақтағы "муниципальды бағалы қағаздарға" деген сөздер "Казақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдарының бағалы қағаздарына" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 3.4.1-тармақта:
алтыншы бөлiк мынадай редакцияда жазылсын:
"7 - Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдарының бағалы қағаздары;";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы бөлiкпен толықтырылсын:
"Өзге де мемлекеттiк бағалы қағаздар үшiн осы Ереженiң 2-қосымшасының 1-таблицасына" сәйкес А-дан бастап Z-ке дейінгі рәміздер пайдалананылуы мүмкiн."
3) 3.4.2-тармақта:
бiрiншi бөлiк "және Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдарының бағалы қағаздарының түрлерiн белгiлеу үшiн" деген сөздермен толықтырылсын;
екiншi бөлiктегi "-жартыжылдармен" деген сөздер "тоқсандармен" деген сөзбен толықтырылсын;
сегiзiншi бөлiктiң соңындағы "." тыныс белгiсi ";" тыныс белгiсiне ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы сегiзiншi және тоғызыншы бөлiкпен толықтырылсын:
"- Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарының купондық облигациялары үшін - 0";
"- Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарының дисконттық облигациялары үшін - 1.".
2. Осы Қаулының қабылданған күннен бастап күшіне енгізілетіндігі белгіленсін.
3. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Заң басқармасы осы Қаулыны мемлекеттік тіркеу мақсатында Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін. 4. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Корпоративтік қаржылар басқармасы: 1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің назарына жеткізсін; 2) осы Қаулының орындалысына бақылау жасасын. Ұлттық комиссияның Төрағасы Оқығандар: Умбетова А.М. Нарбаев Е.А.

1. Внести следующие изменения и дополнения в Положение о порядке присвоения национальных идентификационных номеров государственным ценным бумагам в Республике Казахстан V970458_ , утвержденное постановлением Национальной комиссии от 8 октября 1997 года N 161 и зарегистрированное Министерством юстиции Республики Казахстан 11 февраля 1998 года за N 458:
1) в пункте 1.1 слова "муниципальным ценным бумагам" заменить словами "ценным бумагам местных исполнительных органов Республики Казахстан.";
2) в пункте 3.4.1:
часть шестую изложить в следующей редакции:
"7 - государственные ценные бумаги местных исполнительных органов Республики Казахстан;";
дополнить частью девятой следующего содержания:
"Для иных видов государственных ценных бумаг могут быть использованы символы от A до Z согласно Таблице 1 Приложения 2 к настоящему Положению.";
3) в пункте 3.4.2:
часть первую дополнить словами "и для обозначения видов ценных бумаг местных исполнительных органов Республики Казахстан.";
в части второй слова " - в полугодиях" заменить словами "в кварталах;";
в конце части седьмой знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить частями восьмой и девятой следующего содержания:
" - для купонных облигаций местных исполнительных органов Республики Казахстан - 0;";
" - для дисконтных облигаций местных исполнительных органов Республики Казахстан - 1.".
2. Установить, что настоящее Постановление вводится в действие со дня его принятия.
3. Юридическому управлению центрального аппарата Национальной комиссии направить настоящее Постановление для его государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Управлению корпоративных финансов центрального аппарата Национальной комиссии:
1) довести настоящее Постановление до сведения Министерства финансов Республики Казахстан и Национального Банка Республики Казахстан;
2) установить контроль за исполнением настоящего Постановления.
Председатель Национальной комиссии