Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының ақпарат ашу қағидаларын бектіу туралы
Қаулы Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы директораты 1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 514. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 25 қыркүйектегі N 273 қаулысымен
-----------------Қаулыдан үзінді----------------
Бағалы қағаздар нарығының мәселелерін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігінің Басқармасы (бұдан әрі - Агенттік) қаулы етеді:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын...
Төраға
Қазақстан Республикасының күші жойылды деп танылған
нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
3. Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық Комиссия Директоратының   "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының ақпарат ашу қағидаларын бектіу туралы" 1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 514 қаулысы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1034 нөмірмен тіркелген, ол 2001 жылы Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар нарығы бойынша нормативтік құқықтық және нормативтік актілерінің жинағында жарияланған, ІІІ том)...
____________________________
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 30 маусымдағы N 1084  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасының 1999-2000 жылдарға арналған бағалы қағаздар рыногын дамыту бағдарламасын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар жоспарының 2.I.I тармағын орындау мақсатында Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының (бұдан әрi "Ұлттық комиссия" деп аталады) Директораты ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының ақпарат ашу қағидалары бекiтiлсiн (қоса берiлдi).
2. Жоғарыда аталған Қағидалардың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде тiркелген күнiнен бастап күшiне енгізiлетiндiгi белгiленсiн.
3. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Корпоративтiк қаржылар басқарамасы, Лицензиялау және қадағалау басқармасы және Заң басқармасы жоғарыда аталған Қағидаларды (олар күшiне енгiзiлгеннен кейiн) бағалы қағаздар рыногы субъектiлерiнiң назарына жеткiзу жөнiнде барлық ықтимал шаралар қабылдасын.
4. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Төраға қызметi - Талдау және стратегия басқармасы жоғарыда аталған Қағидаларды (олар күшiне енгiзiлгеннен кейiн) "Қазақстанның қор биржасы" ЖАҚ-ның, бағалы қағаздар рыногы кәсiпқой қатысушыларының өзiн-өзi реттейтiн ұйымдарының (оларға жоғарыда аталған Қағидаларды өз мүшелерiнiң назарына жеткiзу жөнiндегі мiндеттi жүктей отырып) және "Бағалы қағаздардың орталық депозитарийi" ЖАҚ-ның назарына жеткiзсiн.
Ұлттық комиссияның Төрағасы
Қазақстан Республикасы
Бағалы қағаздар жөніндегі
ұлттық комиссиясы директораты

Об утверждении Правил раскрытия информации Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам
Постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 13 декабря 1999 года N 514. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27.01.2000г. за N 1034. Утратило силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 сентября 2004 года N 273
Извлечение из постановлением Правления Агентства РК
по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых
организаций от 25 сентября 2004 года N 273
"В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих вопросы рынка ценных бумаг, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций постановляет:
1. Признать утратившими силу нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
Председатель
Приложение
Перечень нормативных правовых актов
Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу
...
3. Постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 13 декабря 1999 года N 514 "Об утверждении Правил раскрытия информации Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам"...".
-------------------------------------------------------------------
Во исполнение пункта 2.1.1 Плана мероприятий по реализации Программы развития рынка ценных бумаг Республики Казахстан на 1999-2000 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1999 года N 1084, Директорат Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия") постановляет:
1. Утвердить Правила раскрытия информации Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам (прилагаются).
2. Установить, что вышеуказанные Правила вводятся в действие со дня их регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению корпоративных финансов, Управлению лицензирования и надзора и Юридическому управлению центрального аппарата Национальной комиссии предпринять все возможные действия по доведению вышеуказанных Правил (после их введения в действие) до сведения субъектов рынка ценных бумаг.
4. Управлению анализа и стратегии - Службе Председателя центрального аппарата Национальной комиссии довести вышеуказанные Правила (после их введения в действие) до сведения ЗАО "Казахстанская фондовая биржа", саморегулируемых организаций профессиональных участников рынка ценных бумаг (с возложением на них обязанности по доведению вышеуказанных Правил до сведения своих членов) и ЗАО "Центральный депозитарий ценных бумаг".
Председатель Национальной комиссии
Утверждены
постановлением Директората
Национальной комиссии
Республики Казахстан
по ценным бумагам

1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 514
қаулысымен бекітілді
Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi
ұлттық комиссиясының ақпарат ашу
ҚАҒИДАЛАРЬI
Осы Қағидалар "Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикаскасының 1997 жылғы 05 наурыздағы заңының және "Акционерлiк қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шiлдедегі заңының, Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 қарашадағы N 3755  жарлығымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы туралы ереженiң негiзiнде әзiрлендi және инвесторлардың және мүдделi тұлғалардың алдында Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясында (бұдан әрi "Ұлттық комиссия" деп аталады) бар ақпаратты ашу тәртiбiн белгiлейдi.
1. Ұлттық комиссияда бар, көпшiлiкке рұқсат етiлген (оған рұқсат етiлу үшiн артықшылықтар талап етiлмейтiн) мынадай ақпарат ашылуға жатады:
1) Ұлттық комиссияның нормативтiк құқықтық актiлерi;
2) осы Қағидалардың 2-тармағында белгiленген нормаларды ескере отырып, осы Қағидалардың I-қосымшасында айқындалған көлемде эмитенттер және бағалы қағаздар эмиссиясы туралы мәлiметтер;
3) қолданылып жүрген заңға сәйкес лицензиялауға жататын бағалы қағаздар рыногындағы қызметтi (Ұлттық комиссия берген рұқсаттардың негiзiнде жүзеге асырылатын) жүзеге асыратын ұйымдар туралы, осы Қағидалардың 1-қосымшасында айқындалған көлемдегi мәлiметтер.
2. Осы Қағидалардың 1-тармағының 2) тармақшасында белгiленген норма ашық акционерлiк қоғамдардың, сондай-ақ жабық акционерлiк қоғамдар:
1) банктердiң;
2) банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың;
3) сақтандыру ұйымдарының;
4) бағалы қағаздар рыногы кәсiпқой қатысушыларының;
5) бағалы қағаздармен сауда-саттықтар ұйымдастырушылардың;
6) инвестициялық қорлардың;
7) жинақтаушы зейнетақы қорларының;
8) зейнетақы активтерiн басқару жөнiндегі компаниялардың;
9) "Бағалы қағаздар орталық депозитарийi" ЖАҚ-ның эмиссиялық қызметi туралы ақпаратты ашуға қолданылады.
3. Осы Қағидаларға сәйкес ашылуға жататын ақпарат мынадай тәсiлдер:
1) Ұлттық комиссияның осы ақпаратты Интернет желiсiндегi сайттарға (беттерге) орналастыруы арқылы;
2) "Қазақстанның бағалы қағаздар рыногы" журналына немесе оның қосымшасына жариялау арқылы;
3) осы ақпаратты оны жариялау (тарату) мақсатында бұқаралық ақпарат құралдарына (бұдан әрi "БАҚ" деп аталады) ұсыну арқылы;
4) осы ақпаратты инвесторлардың және басқа мүдделi тұлғалардың жазбаша сұрауларына жауап ретiнде ұсыну аркылы инвесторлардың және мүдделi тұлғалардың назарына жеткiзiледi.

от 13 декабря 1999 года N 514
Правила
раскрытия информации Национальной комиссией
Республики Казахстан по ценным бумагам
Настоящие Правила разработаны на основании законов Республики Казахстан Z970077_  "О рынке ценных бумаг" от 05 марта 1997 года и Z980281_  "Об акционерных обществах" от 10 июля 1998 года, U973755_  Положения о Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам, утвержденного указом Президента Республики Казахстан от 13 ноября 1997 года N 3755, и устанавливают порядок раскрытия информации, имеющейся в распоряжении Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия"), перед инвесторами и другими заинтересованными лицами.
1. Раскрытию подлежит следующая общедоступная (не требующая привилегий для доступа к ней) информация, имеющаяся в распоряжении Национальной комиссии:
1) нормативные правовые акты Национальной комиссии;
2) сведения об эмитентах и эмиссиях ценных бумаг в объеме, определенном Приложением 1 к настоящим Правилам, с учетом норм, установленных пунктом 2 настоящих Правил;
3) сведения об организациях, осуществляющих деятельность на рынке ценных бумаг, которая подлежит лицензированию в соответствии с действующим законодательством (которая осуществляется на основании разрешений, выдаваемых Национальной комиссией), в объеме, определенном Приложением 2 к настоящим Правилам.
2. Норма, установленная подпунктом 2) пункта 1 настоящих Правил, распространяется на раскрытие информации об эмиссионной деятельности открытых акционерных обществ, а также закрытых акционерных обществ:
1) банков;
2) организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций;
3) страховых организаций;
4) профессиональных участников рынка ценных бумаг;
5) организаторов торгов с ценными бумагами;
6) инвестиционных фондов;
7) накопительных пенсионных фондов;
8) компаний по управлению пенсионными активами;
9) ЗАО "Центральный депозитарий ценных бумаг".
3. Информация, подлежащая раскрытию в соответствии с настоящими Правилами, доводится до сведения инвесторов и других заинтересованных лиц следующими способами:
1) путем размещения данной информации в сети Интернет на сайтах (страницах) Национальной комиссии;
2) путем публикации в журнале "Рынок ценных бумаг Казахстана" или в приложениях к нему;
3) путем предоставления данной информации средствам массовой информации (далее именуемым "СМИ") в целях дальнейшей публикации (распространения);
4) путем предоставления данной информации в ответ на письменные запросы инвесторов и других заинтересованных лиц.

4. Осы Қағидалардың 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес жүйелi түрде Ұлттық комиссия ақпарат ұсынылатын БАҚ-дың тiзбесi Ұлттық комиссия Төрағасының бұйрығымен айқындалады.
5. Егер, инвестор немесе мүдделi тұлға бұрын жарияланған ақпаратты сұраған жағдайда Ұлттық комиссияның жауабында ақпаратты ашуға сұралған емес, ол жарияланған БАҚ-қа сiлтеме және оны iздеуге қажеттi өзге де мәлiметтер болуы мүмкін.
Ұлттық комиссияның төрағасы
Қазақстан Республикасы
Бағалы қағаздар жөніндегі
ұлттық комиссиясы директораты
1999 жылғы 13 желтоқсандағы
N 514 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасы
Бағалы қағаздар жөнiндегi
ұлттық комиссиясының ақпарат ашу
ҚАҒИДАЛАРЫНА
1-қосымша
Эмитенттер және бағалы қағаздардың эмиссиялары
туралы ашылатын ақпараттың
ҚҰРАМЫ
1. Эмитенттің атауы (оны мемлекеттік тіркеу қайта (тіркеу туралы) куәліке сәйкес).
2. Эмитенттің орналасқан жері(оны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікке немесе статистикалық карточкаға сәйкес).
3. Эмитентті заңды тұлға ретінде тіркеген (соңғы қайта тіркеген) мемлекеттік органның атауы; эмитенттің заңды тұлға ретінде тіркелген (соңғы қайта тіркеген) күні және нөмірі.
4. Акционерлік қоғам ұйымдық-құқықтық нысанында жұмыс істейтін эмитенттерге қатысты: мүшелерінің эмитенттің төлеген жарғылық капиталындағы үлесін көрсете отырып эмитенттің басқару органының (директорлар кеңесінің) құрамы (Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясында (бұдан әрі "Ұлттық комиссия" деп аталады) бар соңғы мәліметтерге сәйкес).
5. Мүшелерінің эмитенттің төленген жарғылық капиталындағы үлесін көрсете отырып эмитенттің алқалы атқарушы органының құрамы (Ұлттық комиссияда бар соңғы мәліметтерге сәйкес).
6. Лауазымын және аты-жөнін(тегін, өз атын және құжатта жазылса әкесінің атын), содай-ақ эмитенттің төленген жарғылық капиталындағы үлесін көрсете отырып эмитенттің бірінші басшысы(алқалы атқарушы органның басшысы немесе атқарушы органның функциясын жеке дара жүзеге асыратын тұлға) туралы мәліметтер(Ұлттық комиссияда бар соңғы мәліметтерге сәйкес).
7. Эмитенттің байланыс телефондары мен факстерінің нөмірлері (Ұлттық комиссияда бар соңғы мәліметтерге сәйкес).
8. Эмитенттің бағалы қағаздарын ұстаушылар тізілімін жүргізуді жүзеге асыратын тұлға туралы мәліметтер:
1) бағалы қағаздар ұстаушылар тізілімін тіркеуші жүргізген кезде: тіркеушінің атауы және орналасқан жері(оны мемлекеттік тіркеу(қайта тіркеу) туралы куәлікке сәйкес), тіркеушінің байланыс телефондары мен факстерінің нөмірлері(Ұлттық комиссияда бар соңғы мәліметтерге сәйкес), осы лицензияның жай-күйі туралы мәліметтерді көрсете отырып бағалы қағаздар ұстаушылар тізілімін жүргізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензияның нөмірі мен берілген күні;

4. Перечень СМИ, которым Национальная комиссия предоставляет информацию в соответствии с подпунктом 3) пункта 3 настоящих Правил на регулярной основе, определяется приказом Председателя Национальной комиссии.
5. В случае, если инвестором или другим заинтересованным лицом запрашивается информация, которая ранее уже была опубликована, ответ Национальной комиссии может содержать не запрошенную к раскрытию информацию, а ссылку на СМИ, в котором она была опубликована, и иные сведения, необходимые для ее поиска.
Председатель Национальной комиссии
Приложение 1
к Правилам раскрытия информации
Национальной комиссией Республики
Казахстан по ценным бумагам,
утвержденным постановлением
Директората Национальной комиссии
Республики Казахстан по ценным бумагам
от 13 декабря 1999 года N 514
Состав
раскрываемой информации об эмитентах и эмиссиях ценных бумаг
1. Наименование эмитента (в соответствии со свидетельством о его государственной (пере)регистрации).
2. Место нахождения эмитента (в соответствии со свидетельством о его государственной (пере)регистрации или статистической карточкой).
3. Наименование органа государственной регистрации (последней перерегистрации) эмитента как юридического лица; дата и номер государственной регистрации (последней перерегистрации) эмитента как юридического лица.
4. В отношении эмитентов, действующих в организационно-правовой форме акционерного общества: состав органа управления (совета директоров) эмитента с указанием доли его членов в оплаченном уставном капитале эмитента (согласно последним данным, имеющимся у Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия").
5. Состав коллегиального исполнительного органа эмитента с указанием доли его членов в оплаченном уставном капитале эмитента (согласно последним данным, имеющимся у Национальной комиссии).
6. Сведения о первом руководителе эмитента (руководителе коллегиального исполнительного органа или лице, единолично осуществляющем функции исполнительного органа) с указанием его должности и имени (фамилии, собственного имени и, при наличии, отчества), а также его доли в оплаченном уставном капитале эмитента (согласно последним данным, имеющимся у Национальной комиссии).
7. Номера контактных телефонов и факсов эмитента (согласно последним данным, имеющимся у Национальной комиссии).
8. Сведения о лице, осуществляющем ведение реестра держателей ценных бумаг эмитента:
1) при ведении реестра держателей ценных бумаг регистратором: наименование и место нахождения регистратора (в соответствии со свидетельством о его государственной (пере)регистрации), номера контактных телефонов и факсов регистратора (согласно последним данным, имеющимся у Национальной комиссии), номер и дата выдачи лицензии на осуществление деятельности по ведению реестра держателей ценных бумаг с указанием сведений о состоянии данной лицензии;

2) бағалы қағаздар ұстаушылар тізілімін эмитент өзі дербес жүргізген кезде: эмитенттің бағалы қағаздарын ұстаушыларының тізілімін жүргізу жөніндегі функцияны жүзеге асыратын эмитент қызметкерінің аты-жөні; осы біліктілік куәлігінің жәй-күйі туралы мәліметтерді көрсете отырып осы қызметкерге берiлген Ұлттық комиссияның екiншi санатты бiлiктiлiк куәлiгiнiң (бағалы қағаздармен жасалған мәмілелердi атқару және тiркеу жөнiндегi жұмыстарды орындауға рұқсат ету құқығын беретiн) нөмiрi және берiлген күнi.
9. Эмитенттiң бағалы қағаздар эмиссиясының мемлекеттiк тiркелген күндер (эмитенттің мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын бағалы қағаздар эмиссияларына ұлттық бiрiздендiру нөмiрлерi берiлген күндер); эмитенттiң бағалы қағаздар эмиссияларына берiлген ұлттық бiрiздендiру нөмiрлерi; эмитенттiң эмиссиялар проспектiлерiнiң (шығарылым шарттарының) және бағалы қағаздар эмиссияларының Бағалы қағаздардың мемлекеттiк тiзiлiмiндегi тiркеу нөмiрлерi; эмитенттiң бағалы қағаздар эмиссияларының жойылу күндерi.
10. Эмитенттiң бағалы қағаздарының шығару нысандары және орналастырылу тәсiлдерi.
11. Эмитенттiң бағалы қағаздар эмиссиясының құрылымы.
12. Эмитенттiң Ұлттық комиссияға бағалы қағаздарды шығару және орналастыру қорытындылары туралы есептердi берген күндерi; осындай есептердi Ұлттық комиссияның бекiткен күндерi.
13. Эмитенттiң бағалы қағаздар эмиссияларын тоқтата тұру және оларды болмаған деп тану туралы фактiлер туралы мәлiметтер.
14. Эмитенттiң бағалы қағаздар эмиссияларының проспектiлерiнiң толық немесе ішiнара көшiрмелерi немесе осындай құжаттардың үзiндiлерi.
15. Бағалы қағаздарды шығару және орналастыру қорытындылары туралы есептердiң толық немесе iшiнара көшiрмелерi немесе осындай құжаттардың үзiндiлерi.
16. Эмитент және оның бағалы қағаздарының эмиссиялары туралы өзге де ықтимал мәлiметтер.
Қазақстан Республикасы
Бағалы қағаздар жөніндегі
ұлттық комиссиясы директораты
1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 514
қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасы
Бағалы қағаздар жөнiндегi
ұлттық комиссиясының ақпарат ашу
ҚАҒИДАЛАРЫНА
2-қосымша
Қолданылып жүрген заңға сәйкес лицензиялауға жататын бағалы қағаздар рыногындағы қызметтi (Ұлттық комиссия берген рұқсаттардың негiзiнде жүзеге асырылатын) жүзеге асыратын ұйымдар туралы ашылатын ақпараттың
ҚҰРАМЫ
1. Ұйымның атауы (оны мемлекеттiк тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiкке сәйкес).
2. Ұйымның тiркелiп орналасқан жерi (оны мемлекеттiк тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiкке немесе статистикалық карточкаға сәйкес).
3. Ұйымның нақты орналасқан жерi (Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясында (бұдан әрi "Ұлттық комиссия" деп аталады) бар соңғы мәлiметтерге сәйкес).

2) при самостоятельном ведении эмитентом реестра держателей его ценных бумаг: имя (фамилия, собственное имя и, при наличии, отчество) работника эмитента, осуществляющего функции по ведению реестра держателей ценных бумаг эмитента; номер и дата выдачи такому работнику квалификационного свидетельства Национальной комиссии второй категории (предоставляющего право на допуск к выполнению работ по исполнению и регистрации сделок с ценными бумагами) с указанием сведений о состоянии данного квалификационного свидетельства.
9. Даты государственной регистрации эмиссий ценных бумаг эмитента (даты присвоения национальных идентификационных номеров эмиссиям ценных бумаг эмитента, не подлежащих государственной регистрации); национальные идентификационные номера, присвоенные эмиссиям ценных бумаг эмитента; регистрационные номера проспектов эмиссий (условий выпуска) ценных бумаг эмитента и эмиссий ценных бумаг эмитента в Государственном реестре ценных бумаг; даты аннулирования эмиссий ценных бумаг эмитента.
10. Формы выпуска и способы размещения ценных бумаг эмитента.
11. Структура эмиссий ценных бумаг эмитента.
12. Даты представления эмитентом в Национальную комиссию отчетов об итогах выпуска и размещения ценных бумаг; даты утверждения таких отчетов Национальной комиссией.
13. Сведения о фактах приостановления эмиссий ценных бумаг эмитента и их признании несостоявшимися.
14. Полные или частичные копии проспектов эмиссий (условий выпуска) ценных бумаг эмитента или выдержки из таких документов.
15. Полные или частичные копии отчетов об итогах выпуска и размещения ценных бумаг эмитента или выдержки из таких документов.
16. Иные возможные сведения об эмитенте и эмиссиях его ценных бумаг.
Приложение 2
к Правилам раскрытия информации
Национальной комиссией Республики
Казахстан по ценным бумагам,
утвержденным постановлением
Директората Национальной комиссии
Республики Казахстан по ценным бумагам
от 13 декабря 1999 года N 514
Состав
раскрываемой информации об организациях,
осуществляющих деятельность на рынке ценных бумаг,
которая подлежит лицензированию
в соответствии с действующим законодательством
(которая осуществляется на основании разрешений, выдаваемых
Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам)
1. Наименование организации (в соответствии со свидетельством о ее государственной (пере)регистрации).
2. Место нахождения организации, зарегистрированное (в соответствии со свидетельством о ее государственной (пере)регистрации или статистической карточкой).
3. Место нахождения организации фактическое (согласно последним данным, имеющимся у Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия").

4. Ұйымның байланыс телефондары мен факстерiнiң нөмiрлерi (Ұлттық комиссиясында бар соңғы мәлiметтерге сәйкес).
5. Лауазымын және аты-жөнiн (тегiн, өз атын және құжатта жазылса әкесiнiң атын), көрсете отырып ұйымның бiрiншi басшысы (алқалы атқарушы органның басшысы немесе атқарушы органның функциясын жеке дара жүзеге асыратын тұлға) туралы мәлiметтер (Ұлттық комиссияда бар соңғы мәлiметтерге сәйкес).
6. Осы лицензияның (рұқсаттың) жай-күйi туралы мәлiметтердi көрсете отырып бағалы қағаздар рыногындағы қызметтi жүзеге асыруға лицензияның нөмiрi және берiлген күнi.
7. Бағалы қағаздар рыногының өзiн-өзi реттейтiн ұйымдарынан (қор биржаларын қоспағанда) және оқу орталықтарынан басқа өзге ұйымдар үшiн: ұйымның жарғылық және жеке капиталдарының мөлшерлерi туралы мәлiметтер (Ұлттық комиссияда бар соңғы мәлiметтерге сәйкес).
8. Оқу орталықтары үшiн: оқытушылардың тізімі (Ұлттық комиссияда бар соңғы мәлiметтерге сәйкес).
9. Кастониан-банктер және зейнетақы активтерін басқару жөніндегі компаниялары үшін:
1) басқару органының (директорлар кеңесiнiң) құрамы (Ұлттық комиссияда бар соңғы мәлiметтерге сәйкес);
2) алқалы атқарушы органның құрамы (Ұлттық комиссияда бар соңғы мәлiметтерге сәйкес);
3) қызмет көрсетiлетiн зейнетақы қорларының атаулары.
10. Зейнетақы активтерiн басқару жөнiндегі компаниялар үшiн:
1) компанияның акционерлерi туралы мәлiметтер (компанияның төленген жарғылық капиталындағы үлесiн көрсете отырып компанияның акционерлерінің атаулары және орналасқан жерлерi туралы Ұлттық комиссияда бар соңғы мәлiметтерге сәйкес);
2) жинақтаушы зейнетақы қорларына қызмет көрсететiн кастодиан-банктердiң атаулары;
3) жекелеген зейнетақы қорлары бойынша жеке-жеке, компанияның инвестициялық басқаруға қабылдаған зейнетақы активтерiнiң мөлшерi (өткен немесе ағымдағы айдың барынша күнi жағдайына Ұлттық комиссияның көкейкестi етiлген және салыстырып тексерiлген соңғы мәлiметтерiне сәйкес);
4)жекелеген зейнетақы қорлары бойынша жеке-жеке, компанияның инвестициялық басқаруға қабылдаған зейнетақы активтерiнiң кiрiстiлiгi (өткен немесе ағымдағы айдың бiрiншi күнi жағдайына Ұлттық комиссияның көкейкестi етiлген және салыстырып тексерiлген соңғы мәлiметтерiне сәйкес);
5) зейнетақы активтерiн компания инвестициялық басқаруға қабылдаған жинақтаушы зейнетақы қорларының инвестициялық портфельдерiнiң құрылымы (өткен немесе ағымдағы айдың бiрiншi күнi жағдайына Ұлттық комиссияның көкейкестi етiлген және салыстырып тексерiлген соңғы мәлiметтерiне сәйкес).

4. Номера контактных телефонов и факсов организации (согласно последним данным, имеющимся у Национальной комиссии).
5. Сведения о первом руководителе организации (руководителе коллегиального исполнительного органа или лице, единолично осуществляющем функции исполнительного органа) с указанием его должности и имени (фамилии, собственного имени и, при наличии, отчества) (согласно последним данным, имеющимся у Национальной комиссии).
6. Дата и номер выдачи лицензии (разрешения) на осуществление деятельности на рынке ценных бумаг с указанием сведений о состоянии данной лицензии.
7. Для иных, помимо саморегулируемых организаций профессиональных участников рынка ценных бумаг (за исключением фондовых бирж) и учебных центров, организаций: сведения о размере уставного и собственного капиталов организации (согласно последним данным, имеющимся у Национальной комиссии).
8. Для учебных центров: список преподавателей (согласно последним данным, имеющимся у Национальной комиссии).
9. Для банков-кастодианов и компаний по управлению пенсионными активами:
1) состав органа управления (совета директоров) (согласно последним данным, имеющимся у Национальной комиссии);
2) состав коллегиального исполнительного органа (согласно последним данным, имеющимся у Национальной комиссии);
3) наименования обслуживаемых накопительных пенсионных фондов.
10. Для компаний по управлению пенсионными активами:
1) сведения об акционерах компании (согласно последним данным, имеющимся у Национальной комиссии, о наименованиях и местонахождении акционеров компании с указанием их доли в оплаченном уставном капитале компании);
2) наименования банков-кастодианов обслуживаемых накопительных пенсионных фондов;
3) размеры пенсионных активов, принятых компанией в инвестиционное управление, в разрезе отдельных накопительных пенсионных фондов (согласно последним актуализированным и выверенным данным Национальной комиссии по состоянию на первое число истекшего или текущего месяца);
4) доходность пенсионных активов, принятых компанией в инвестиционное управление, в разрезе отдельных накопительных пенсионных фондов (согласно последним актуализированным и выверенным данным Национальной комиссии по состоянию на первое число истекшего или текущего месяца);
5) структура инвестиционных портфелей накопительных пенсионных фондов, чьи пенсионные активы приняты компанией в инвестиционное управление (согласно последним актуализированным и выверенным данным Национальной комиссии по состоянию на первое число истекшего или текущего месяца).