Арнайы қалалық жәрдемақы туралы
Алматы қалалық Мәслихатының шешімі І сайланған ХХV сессиясының 1999 жылғы 14 мамырдағы Алматы қалалық Әділет басқармасымен 1999 жылғы 11 маусымда N 59 тіркелді. Күші жойылды - ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс IІІ сессиясының 2007 жылғы 11 қазандағы N 16 шешімімен
Күші жойылды - ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс IІІ сессиясының 2007 жылғы 11 қазандағы N 16  шешімімен
"Азаматтардың жекелеген санаттарына жеңiлдiк беру мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасының»кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы"  Z990374_  Қазақстан Республикасының»Заңына сәйкес және тұтыну бағалары индексiнiң өсуiне байланысты халықтың аз қамтамасыз етiлген жiктерiне (зейнеткерлерге) әлеуметтiк қолдау көрсету мақсатында I сайланған Алматы қалалық Мәслихаты
ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1999 жылғы 1 мамырдан бастап Алматы қаласының аумағында тұрақты тұратын және арнайы мемлекеттiк жәрдемақы алу құқығы жоқ тұлғалардың тiзбесiне енбеген зейнеткерлерге айлық есептемелiк көрсеткiштiң 0,5 көлемiнде арнайы қалалық жәрдемақы белгiленсiн.
2. Қалалық қаржы басқармасы (Қ.Қ.Тәжiбаев) арнайы қалалық жәрдемақы төлеу жөнiнде шығындарды ескерiп, оларды жабу көздерiн анықтасын.
3. Алматы қаласының еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтiк қорғау департаментi арнайы қалалық жәрдемақы туралы Ереженi әзiрлеп, оны Алматы қаласының қаржы басқармасымен келiсетiн болсын.
Алматы қаласының еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтiк
қорғау департаментi 1999 жылдың 20 мамырына дейiн арнайы қалалық
жәрдемақы тағайындауды аяқтасын және 1999 жылғы 1 маусымнан оның
төлеудi қамтамасыз етсiн.
4. I сайланған Алматы қалалық Мәслихатының "Азаматтардың
жекелеген санаттарына жеңiлдiктер беру тәртiбi туралы" 1997 жылғы
7 сәуiрдегi ХIҮ сессиясы шешiмiнiң күшi жойылған деп танылсын.
I сайланған Алматы қалалық
Мәслихаты ХХҮ сессиясының
төрайымы
I сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы

О специальном городском пособии
Решение XXV сессии Алматинского городского Маслихата I созыва от 14 мая 1999 года. Зарегистрировано управлением юстиции города Алматы 11 июня 1999 года за N 59. Утратило силу решением внеочередной III-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 11 октября 2007 года N 16
Сноска. Утратило силу решением внеочередной III-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 11 октября 2007 года N 16.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предоставления льгот отдельным категориям граждан" и в целях оказания социальной поддержки наименее обеспеченным слоям населения (пенсионерам) в связи с ростом индекса потребительских цен, Алматинский городской Маслихат I-го созыва
Р Е Ш И Л :
1. Установить с 1 мая 1999 года пенсионерам, постоянно проживающим на территории города Алматы и не вошедшим в перечень лиц имеющих право на получение специальных государственных пособий, специальное городское пособие в размере 0,5 месячного расчетного показателя.
2. Городскому финансовому управлению (Тажибаев К.К.) учесть расходы по выплате специальных городских пособий, определив источники их покрытия.
3. Департаменту труда, занятости и социальной защиты населения города Алматы разработать Положение о специальном городском пособии, согласовав с Финансовым управлением г. Алматы.
Департаменту труда, занятости и социальной защиты населения города Алматы к 20 мая 1999 года завершить назначение специального городского пособия пенсионерам и обеспечить с 1 июня 1999 года их выплату.
4. Считать утратившим силу решение ХIV-й сессии Алматинского городского Маслихата I-го созыва от 7 апреля 1997 года "О порядке предоставления льгот отдельным категориям граждан".
Председатель
ХХV-й сессии Алматинского
городского Маслихата
I-го созыва
Секретарь
Алматинского городского
Маслихата I-го созыва